İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 1.Sınıfa giden Velilerin paylaşım alanı :)))

Yeni dönem , yeni başlangıçlar ve heyecanlar , yeni döneme başlayacak tüm öğretmen , veli ve öğrencilere yeni dönem Hayırlı Olsun diyorum. Başarılı , sağlıklı , mutlu ve sabırlı günler diliyorum. Hepinizi öpüyorum... Görüşmek dileğiyle ...

2.sınıfa geçenleri de aşağıdaki linke bekliyorum...

opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile2

aaa senin oğlunda mı 1.e başlıcak canımkaydirigubbakcemile5 hiç bilmiyodum valla

bizde nakille geldik, kaydımız oldu falan ama 5 kuruş ödemedilk, o kadarda para vercez diye hazırlamışım ki kendimi şaşırdım bu durumasempatiksalakcinni

yarın okul açılıyo hala öğretmen belli değil, öğlen gittik geldik okula öğleden sonra yada yarın belli olur dedilerakannehir

bizim öğretmenimizde belli oldu istediğimiz öğretmene çok talep olunca 1. sınıflara vermediler ama bu öğretmenede kimi çok iyi diyor kimide çok fazla çocukları dövüyor hatta birini sıraya itekleyip kafasını yarmış mahkemelik olmuşlar çok ağır ödev veriyor diyorlar otoriter disiplinli bir öğretmeni olsun istiyorum ama dayak asla öyle bir durumda okul birbirine girer bir yarın olsaydıda tanışsaydık içim içimi kemiriyor ne olacak diye

ben de telefon açtım okula bugün yarın sabah 9 da gidecekmişiz sınıfları öğretmenleri yarın sabah belli olacakmış ay valla yarın olsa da artık heyecanla bekliyorum nasıl olacak diyee:uhm:

cnm numara yapıyorlar
okulda torpilin varsa istediğin öğrtmene veriyorlar bizim okulda 3 öğretmenin kadrosu hazirandan doluydu klava:geriye kalan öğrtmenlerde tercih yapcam
ben de çok araştırdım araştırdıkça kafam karıştı akannehirakannehir

ben de telefon açtım okula bugün yarın sabah 9 da gidecekmişiz sınıfları öğretmenleri yarın sabah belli olacakmış ay valla yarın olsa da artık heyecanla bekliyorum nasıl olacak diyee:uhm:

umarım herşey istediğinz gibi olur

Allah herkeze nasip etsin boyle ilkleri............ bizde bugün okulu gittik ama secim dolayısıyla okul kapalı imiş bizde kayıt işimizi vede sınıfları gezdik ...... okul yeni bir okul ama sınıflar berbart :sinifsinif: sıralar tek kişiilik herkezin dolabı var ama toz içinde yarın başlıyacaklar ama bir el atan bile olmamış nasıl olcak anlamadım inan sınıf belli olsa idi alacaktım elime bir bez bir süpürge temizlerdim ama sınıf belli değil....

oğlum akşam erken yattı sabahda erken kalktı cünkü bizim okulumuz tam gün yani 8:45 ders başı 3 cıkıyorlar 12:00 - 12:30 öğlen tatilleri olacakmış..... çok heyecanlıydı tabi bizde güzel Allahım hayırlsıı ile okumayı başarılı bir öğrenci olmayı nasip etsin.........çokda yakıştı kıyafetler adam oldu büyüdü sanki bir anda

kuzenim kızı ile beraber başlıyorlar evden cıkarken cektik .........olumunekankayizsmile

chessciğim sorması ayıp nerede oturuyosun.Valla konuştuğun şeyler benim yaşadığım şeylerle uyuyor.Aynı memlekette olmayalım.Hatta aynı okuldaşakkıdı :)))))

Kızlar benim de oğluşum aralık 2004 doğumlu
yaz başında okul kaydını öğrendik başka hiç birşey yapmadım
bayramdan önce sınıfını öğrenmek için okuluna gittim bana bir form verdiler, doldurun ve arkasına nüfus kağıdının fotokopisini çekin dediler
bir de kalem, kağıt ve bağış istediler
ben geçen sene 500tl bağış yaptığım için daha ödeme yapmayı düşünmüyorum
evrakı nasıl vericem biraz korkmaya başladım kaydirigubbakcemile3
hele sizleri okuyunca ben çok mu rahat davrandım acaba diye düşünmeden edemedim sempatiksalakcinni
zaten devlet otomatik kayıt etmedi mi, bu bağış yapın kayıt edelim durumu nedir Allah Allah gamyoncuiremsu
yarın çocuğu okuldan geri göndermeseler bari :hulya:

tebrik ederim maşallah kuzulara, Allah zihin açıklığı versin olumunekankayizsmile
benim oğluma göre kıyafet nasıl bulucam bilmiyorum fisfisfis hala 4 yaş kıyafetleri giyiyo kaydirigubbakcemile3
hele çantalar akannehir bi takıyorum nerdeyse boyu kadar gamyoncuiremsu

çok tatlılar maşallah, benziyolarda

chessciğim sorması ayıp nerede oturuyosun.Valla konuştuğun şeyler benim yaşadığım şeylerle uyuyor.Aynı memlekette olmayalım.Hatta aynı okuldaşakkıdı :)))))

denizlideyim canım, galiba sen balıkesirdesinkaydirigubbakcemile5

sende mi biritüs,

hiç çaktırmadınız ayolkaydirigubbakcemile3 olumunekankayizsmile

Yarın neler olacak bakalım.Ay heyecan meyecan kalmadı valla.
Okul tadilatı zımpırtısı yüzünden bütün hevesim kaçtı.mafoldumben
Şunu öğrendim ve yaşadım birşeyin üstüne ne kadar çok gidersen o kadar maraz çıkarmış.
Pes diyorum daha da bişi demiyorum.:dilcikar:
Ne yapayım saldım çayıra Mevlam kayıra.:teytey:

Bu arada bütün ilköretim 1. sınıf kuzularına ve tatlı annelerine hayırlı ve başarılı öğretim yılı diliyorum.
Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah.

ya kızlar bize yarın şu saatte gelin demediler bizde kek gibi sormadık
öğleciler kaçta gidiyo acaba okula
bilmiyorumkismile

bizimki sabahçı 10 gidicekmişiz 1 saat felan durup gelicez o yüzden sivil götürcem sadece suluk alıcaz yanımıza

çok tatlılar maşallah, benziyolarda

denizlideyim canım, galiba sen balıkesirdesinkaydirigubbakcemile5

sende mi biritüs,

hiç çaktırmadınız ayolkaydirigubbakcemile3 olumunekankayizsmile
ben geçen sene anaokulu araştırması yaparken mi ne anlamıştım kaydirigubbakcemile3
hatta bağışıklık topiği mi açmıştın ne, ona ekinezya ile bişiler yazacaktım üşenmiştim :roflol:
bu sene çok ihtiyacımız olabilir bağışıklık desteklerine :uhm:
amin canım cümlemizlen olumunekankayizsmile
hevesin kaçmasın sal çayıra :teytey:
ben de şu form şeysini bi ersem ağzımın tadı kaçmadan kaydirigubbakcemile5
ya kızlar bize yarın şu saatte gelin demediler bizde kek gibi sormadık
öğleciler kaçta gidiyo acaba okulabilmiyorumkismile
sabah 10-12 arası
biz de okulun bahçesinde bekleyeceğiz sempatiksalakcinni
ben senin neden öğretmen arama telaşına düştüğünü biliyorem kerata seni sempatiksalakcinni inkar etmem delikafadulden

niko bebeğemmm sende mi burdasın sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab
ben semtimdeki okula yollamıyorum o yüzden çok para istiyorlar kayıtta olmadısistem kapalı :çok üzgünüm:
bizim burda 9 da okula gidiliyor ben gidimiyorum kayıt olmadığı için oğlumda hasta :çok üzgünüm::çok üzgünüm:nikooo ekinezya btikisini bende araştırdım bağışıklık için alsam mı bilmiyorum amway de var ama 10 yaşından sonra içirilebiliyor

hepimiz için hayırlı olur inşallah :Saruboceq:

ben de düştüm burlara da seni görünce çok şaşırdım kaydirigubbakcemile3
sen nerenden doğudun oğlanı ya akannehir o kadar gençsin ki şaşırdım valla :jeyyar: maşallah
okudum meldam Allah kolaylık versin, para yüzüne ziyan oluyo çocuklar şu hale bak klava:
ben bile içten içe korkmaya başladım bu sene bağış yapmazsam çocuğumu fişleyip ezerler mi diyee
göya otomatik kayıt bunun önüne geçecekti, geçmediği gibi nakil durumlarında iş ranta, mafyalığa çevirilmiş pes kötükedihüso

ekinezyayı ben de çocuk doktorlarından duymuştum. devamlı hazır olanlarından alır demlerdim bebelerime, limon ve balla meyve suyu azıcık karıştırıp meyve suyu niyetine içirirdim :sm_confused: sanki yarıyor gibiydi meret sempatiksalakcinni

çocuğu sıcak bir haziran gecesinde yaptım niko :roflol:
bana söyleyen bastonla geziyo sanki :roflol:
okul bizim gibileri bekliyor kalkınmak için klava:çevremde ki okullar berbat iyi okul oolunca fiyat yüksek şimdi indiregendi yapıyor çakallar klava:klava:klava:
ekinezya aktardan alıyoruz değil mi:sm_confused: ben ilacını duydum yarın ilk işim alayım m.suyuna nasıl katıyoruz

Allahım hakkımızda herşeyin hayırlısı.Yardımcımız ol.Kalbim dayanacak gibi değil.eyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…