İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 1.Sınıfa giden Velilerin paylaşım alanı :)))

saygıderğer hocamıza yuh demek istiyorum,:KK53::KK53::KK1: müfredatta yok bildiğim kaadrıyla, sizin hoca abarttıda abarttı valla:KK31:

öğretmenimiz çok iyi canım ama çok sıkı bir öğretmen sanki çocuklar 3 yada 4 e gidiyorlarmış gibi not tutturuyor defterlerini görmeniz lazım:KK9:ders konusunda ve not vermede çok ciddi:KK31:
ama çok sevgi dolu bir öğretmen dünde kızım 5 leri doğru söylemiş diye kalem hediye etmiş kızıma
çocukları motive etmeyi iyi biliyor:KK9:

ne aldın canım, banada fikir olur, bende bi bluz aldım ama kararsızım:26:
bluz altına uyumlu şık bi pantolon takılarla kombinle tamamdırr
kafamda olmayan bir kıyafet aldım yakalı düğmeli kısa dar bi elbise :KK53: nasıl tarif ettimmm :KK37::KK37::KK37:aceleye geldi oğluş hasta olduğu için:KK59: gezemdimm eşime oğlana kıyafette aldımm eşim çok abarttın dio çok çok iki dönüp gösteri yapacak düğün kadar masraf açtın dioo :63::63::63:
kızlarr selammm
bakıyorum tatil moduna giriyoruz yavaş yavaş çocuklar çoktan girid zaten de
bizim öğrtmende o moda girdi :KK1:perşembe gösteri var cuma da çocuklar dinlensin die tatil verdii :21:
merhaba hanımlar:80::80:
yarın okuma bayramımız var.kızlar şimdiden heyecanlandılar kuaföre gidecekleri için çok seviniyorlar:KK9:küçük cadıma da gelinlik giydirecem zor tutuyorum onu 3 gündür gelinliği giyip aşağıda oynuyacam diyor bende olmaz ablanın gösterisinde giyeceksin diyorum öyle didişiyoruz işte:KK1:çocuk olmak var bu dünyada yaa:KK31:
resimleri beklioruzzz :KK34::KK34::KK34:
hanımlar bir haftadan beri çarpım tablosu ezberletiyor öğretmenimiz.2ler 3ler 4ler 5ler kafam kazan oldu:KK53:.kızım zorlanıyorda biraz erken değil mi çarpım tablosu için:44:belki 2. sınıfa hazırlık ama ne bileyim zor geldi kızıma:97:
biz de 5 lere kadar ezberledik:KK34: problem de yaptıkkk çarpıp çıkartıyoruz topluyoruz:18: ikili problemler şeklinde :KK37::KK37:zor gelior ama 2.sınıfa hazırlamış oluyorrr
saygıderğer hocamıza yuh demek istiyorum,:KK53::KK53::KK1: müfredatta yok bildiğim kaadrıyla, sizin hoca abarttıda abarttı valla:KK31:
bir yuhh da bizimkine:KK60::KK60::KK60:

öğretmenimiz çok iyi canım ama çok sıkı bir öğretmen sanki çocuklar 3 yada 4 e gidiyorlarmış gibi not tutturuyor defterlerini görmeniz lazım:KK9:ders konusunda ve not vermede çok ciddi:KK31:
ama çok sevgi dolu bir öğretmen dünde kızım 5 leri doğru söylemiş diye kalem hediye etmiş kızıma
çocukları motive etmeyi iyi biliyor:KK9:

maşşalah kızına çocuklar :nazar:
nerede nasıl davranacağını bilior önemli olanda o çocuklara sevgi dolu olması ders konusunda ciddi olması güzell çocuklar açısından

okullar 17 haziranda kapanıyor. seçim ertesi 1 gün tatilimiz daha oldu 13 haziran okul yokk :21::21::21:ne kadar tatil yaptıkk :21::21:

Son düzenleme:
hanımlar bir haftadan beri çarpım tablosu ezberletiyor öğretmenimiz.2ler 3ler 4ler 5ler kafam kazan oldu:KK53:.kızım zorlanıyorda biraz erken değil mi çarpım tablosu için:44:belki 2. sınıfa hazırlık ama ne bileyim zor geldi kızıma:97:

bizimkiler 1. dönem de ritmik sayma olarak ezberlediler.zaten öyle öğrenmeleri gerek.6 larda kaldılar.

bizimkiler 1. dönem de ritmik sayma olarak ezberlediler.zaten öyle öğrenmeleri gerek.6 larda kaldılar.

teşekkürler bebiş bilgi için, valla bizimkiler daha yakınından uzağından geçmiyolar ritmik saymanın, ben okul açılırken öğretmen sitelerinden müfredatı araştırmıştım, hiç rastlamamıştım bu konuya

Günaydın kızlar maşallah ne kadar hızlı öğretmenler çarpmalar filan demekki sınıfın durumu kaldırıyor öğretmen veriyor seneye zorlanmamak adına Bizimkilerde okuma bayramına hazırlanıyorlar bizim büyük bir ihtimalle sınıfta olacak kıyafet filanda almayın dedi öğretmenimiz okul kıyafetleri olacak.

Günaydın kızlar maşallah ne kadar hızlı öğretmenler çarpmalar filan demekki sınıfın durumu kaldırıyor öğretmen veriyor seneye zorlanmamak adına Bizimkilerde okuma bayramına hazırlanıyorlar bizim büyük bir ihtimalle sınıfta olacak kıyafet filanda almayın dedi öğretmenimiz okul kıyafetleri olacak.

süper canım en güzeli, beni stres bastı 4 saat sürcekmiş ne gerek var ya, zaten sıkıntılı bi insanım:KK53::KK53:

sınıfın durumu kaldırıyormu bilemiyorum cnm ablama da sordum çocuğu üst sınıflarda olanlarda:78: 1.snfta ön hazırlık açısından ucundan görmüş hepsi :KK37::KK37:bizde heryıl okulun yaptığı aynı gösteriyi izlicezz:63: neyse bu yıl veliler değişik :KK60::KK60::KK60:
süper canım en güzeli, beni stres bastı 4 saat sürcekmiş ne gerek var ya, zaten sıkıntılı bi insanım:KK53::KK53:
4 saat ne yapılacak ki:KK53::KK53::KK53:
yer ortam güzelse zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınn :21::21:

merhaba hanımlar
bugün okuma bayramımız var saat 6 da başlıyacak birazdan kızları kuaföre götürecem.bizim gösteri öyle 4 saat falan sürmüyor en fazla 1 saat yada 1,5 saat olur ama öğretmen çocukları 5 de istemiş. ön hazırlık yapılacak galiba:KK31:

merhaba hanımlar
bugün okuma bayramımız var saat 6 da başlıyacak birazdan kızları kuaföre götürecem.bizim gösteri öyle 4 saat falan sürmüyor en fazla 1 saat yada 1,5 saat olur ama öğretmen çocukları 5 de istemiş. ön hazırlık yapılacak galiba:KK31:

slm cnm :KK34:
son provalarını yapcaklar ii eğlenceler size cnmm

tv de izledimm cnm:82: öğrtmnde aynısını söyledi belki o da tv de görmüştürr :KK61::KK61:
ortaöğretimlerde 1 hafta erken tatile girecekmişş

şekerim o zaman 10 da kapanır 13 de otomatikman tatil olur zaten:KK53::KK53:

bende haziranın 3 ü ne kadar e okula notlar girilcek diye duydum:26:

ne çok duyum alıyoz he
:KK53::KK53:

sınıfın durumu kaldırıyormu bilemiyorum cnm ablama da sordum çocuğu üst sınıflarda olanlarda:78: 1.snfta ön hazırlık açısından ucundan görmüş hepsi :KK37::KK37:bizde heryıl okulun yaptığı aynı gösteriyi izlicezz:63: neyse bu yıl veliler değişik :KK60::KK60::KK60:

4 saat ne yapılacak ki:KK53::KK53::KK53:
yer ortam güzelse zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınn :21::21:

ay ne bileyim canım ya, folklördü, piyesti, şiirdi, falan feşmekan, vallahi bana göre çok sıkıcı:KK53::KK53:

merhaba hanımlar

ay hadi siz kurtulcanız bugün, iyi eğlenceler kızına:KK31:

şekerim o zaman 10 da kapanır 13 de otomatikman tatil olur zaten:KK53::KK53:

bende haziranın 3 ü ne kadar e okula notlar girilcek diye duydum:26:

ne çok duyum alıyoz he
:KK53::KK53:
:KK60::KK60::KK60::KK60:
ben tv de öle duymadım 17 haziranda kapanıyor 13 ü tatil o da seçim tatili
biz yarında tatilizzzzzzz:21::21::21::21:size okul varmı cnmm gösteri günü :KK61:
ay ne bileyim canım ya, folklördü, piyesti, şiirdi, falan feşmekan, vallahi bana göre çok sıkıcı:KK53::KK53:
bugün beni aramayan veli kalmadı biri bana yer tut dio biri konvoyla gidelim dioo hey allahım bi manyak benim sanıyordummm :KK60::KK60::KK60::KK60:
bizim veliler çocuklarla halaya katılıyor eşi olmayan çocuk varsa göbek atıyorrrrr:KK37::KK37::KK37: sende eğlenceye katılll sıkılmazsınn belki :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

:KK60::KK60::KK60::KK60:
ben tv de öle duymadım 17 haziranda kapanıyor 13 ü tatil o da seçim tatili
biz yarında tatilizzzzzzz:21::21::21::21:size okul varmı cnmm gösteri günü :KK61:

bugün beni aramayan veli kalmadı biri bana yer tut dio biri konvoyla gidelim dioo hey allahım bi manyak benim sanıyordummm :KK60::KK60::KK60::KK60:
bizim veliler çocuklarla halaya katılıyor eşi olmayan çocuk varsa göbek atıyorrrrr:KK37::KK37::KK37: sende eğlenceye katılll sıkılmazsınn belki :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

oooo sizin veliler şenlikliymiş canım ya, davul zurnada tutsunlar tam olsun:KK1::KK1:

sizin yarın mı canım bizim cuma ve okul var, kızlar kuaföre falan gitçekler yetişmezki nolcak bilmiyorum:KK31:

X