İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 1.Sınıfa giden Velilerin paylaşım alanı :)))

eşim ve kızım beni sonunda delirticekler:95::95::95::84::84:kızımın ingilizce repliği f v s dolu :KK36::KK36:ve üst iki dişi düştüğü için zor söylüyor bir de dil dönmüyor:KK37::KK37::KK53:tam bir facia
2 gündür gezdi tozdu bebekler alındı eğlence rahatlık....Nedense bu sene verilen replikler evde olunca ezberlemiyor:95::95: :KK19::KK19:okuldakiler tamam.almancayı çatır çatır söylüyor ingilizceci zaten biraz sarsak bir kadın:KK50:süsünde püsünde icraat desen:63::63:off birbirlerine girdiler eşim çok bağırdı ki normalde çok sakin bir adamdır neden kızım ezberlemiyorsun diye :KK25:kızımda ağladı bende gerildim tabii:KK59:şimdi başbaşa tekar başladılar oof herşeye cevap veriyor kızım:KK33: ne zormuş 7 yaş, terrible 2 yi bile daha rahat atlattık.Başım tuttu valla:KK57::KK57::KK57:

eşim ve kızım beni sonunda delirticekler:95::95::95::84::84:kızımın ingilizce repliği f v s dolu :KK36::KK36:ve üst iki dişi düştüğü için zor söylüyor bir de dil dönmüyor:KK37::KK37::KK53:tam bir facia
2 gündür gezdi tozdu bebekler alındı eğlence rahatlık....Nedense bu sene verilen replikler evde olunca ezberlemiyor:95::95: :KK19::KK19:okuldakiler tamam.almancayı çatır çatır söylüyor ingilizceci zaten biraz sarsak bir kadın:KK50:süsünde püsünde icraat desen:63::63:off birbirlerine girdiler eşim çok bağırdı ki normalde çok sakin bir adamdır neden kızım ezberlemiyorsun diye :KK25:kızımda ağladı bende gerildim tabii:KK59:şimdi başbaşa tekar başladılar oof herşeye cevap veriyor kızım:KK33: ne zormuş 7 yaş, terrible 2 yi bile daha rahat atlattık.Başım tuttu valla:KK57::KK57::KK57:

valla sakin olmak lazım canım ya, bağırıp çağırınca çocuklar soğuyor olaydan
2 gün gezip tozunca adapte olmakta zorlanmıştır
:13:

büyük geçmiş olsunn allah beterinden saklasınn bir daha yaşatmasınn

sanada büyük geçmiş olsun cnm :KK54::KK54:allahtan yavrun uyuyordu :18::18:
havalardan oğluşunda hasta oldu geçmiş olsun ne kadar ikaz etsen terlemeyin koşmayın dinlemiyorlar bizimki dondurma da yedii :KK71::KK71:boğaz ağrısı ile beraber alerji başladı kortizonları alıyoruz arka arkaya :KK59::KK59::KK59:fayda etmiyor mide bulantısı halsizlikte başladııı :KK59::KK59::KK59:

:KK1::KK1::KK1::KK1:
sorma cnm ya bende sürekli annem babam gibi konuşuyorummm :78:tabi ben onları hiç dinlemedim o ayrıı :KK59::KK59:ünv. terkk :78:eek:nlar nasihat verirdi benim aklım başka yerlerdeydii :KK31::KK31::KK31:
oğlumda bana aynısını yapıormudur :18::18::18:dediklerime kulak veriyo gibi şimdilik:82::82:

saol canım, sizede geçmiş olsun
valla zamane berbat
benimki geçen bana anne sen olmasaydın özgür olabilirdim sen benim özgürlüğümü kısıtlıyosun dedi
yesinler özgürlürlüğünü
:KK53::KK53:

valla zamane berbat
benimki geçen bana anne sen olmasaydın özgür olabilirdim sen benim özgürlüğümü kısıtlıyosun dedi
yesinler özgürlürlüğünü

aynı benim küçük cadı:KK1:neyi yapmasına izin vermiyorsam hemen ağlayarak keşke sen olmasaydın bana kimse karışmazdı diyor:KK9:çok inatçı dediğim dedik bir kız hiç ablalarına benzemiyor:KK31:

eşimde detaycı ve düzenli sürekli evi topluyor kızda dağıtıyor off şu haftasonu geçsede evimde yanlız sefamı sürsem.:63:Kızın kalemlerini açıyor keçelilerin kapaklarını kontrol ediyor :KK19:bizimkide zaten dağınık kızım niye öyle niye böyle baydılar beni:KK53:Yarın ver elini tunalı ohh bir aksilik olmazsa tabi :KK24:

eşimde detaycı ve düzenli sürekli evi topluyor kızda dağıtıyor off şu haftasonu geçsede evimde yanlız sefamı sürsem.:63:Kızın kalemlerini açıyor keçelilerin kapaklarını kontrol ediyor :KK19:bizimkide zaten dağınık kızım niye öyle niye böyle baydılar beni:KK53:Yarın ver elini tunalı ohh bir aksilik olmazsa tabi :KK24:

aman canım bırak toplasın kızının arkasını ne güzel, valla bana sinir geldi artık oğlumun dağınıklığını toplamaktan, tüm ıvır zıvır oyuncak moyuncağını atasım var:KK53::KK53:

napıyonuz kızlar görünmüyonuz ya:80:

okullar 10 mı kapancak diye bi söylenti vardı ya, bizim bi öğretmen arkadaş 17 si dedi, zaten özellikle kapanmadan bi hafta önce yapılar seçimi dedi, yoksa öğretmenler memleketlerine kaçarmış
:KK53:

aman canım bırak toplasın kızının arkasını ne güzel, valla bana sinir geldi artık oğlumun dağınıklığını toplamaktan, tüm ıvır zıvır oyuncak moyuncağını atasım var:KK53::KK53:

bende atmak istiyorum bıktım artık oyuncak toplamaktan:KK52:
küçük cadı dağıtıyor ben yada ablaları topluyoruz:KK31:
atıp rahatlayacaım valla:KK9::KK9:

Çocuklar tatil moduna girmiş gibi.okullar 17 sinde kapanacak,değişiklik olmazsa,öğretmenler 10 uda olsa gidemezler ki çünkü bize tatil 1 temmuzda başlıyor.unutmadan tüm hastalara acil şifalar diliyorum.:nazar:

bizde istanbul gidicez kuzişimin nişanına okullar tatil olunca ,sonra dönücez toplanıp teyzemin yazlığına gidicez:KK9:sonra belki tatil köyüne gidicez eylüldede babamlarla kampa gidicez bu sene çok tatil yapıcammmm geçen 2 yılın acısı çıkacak ..bu kadar gezme arasındada ders tekrarlarını ihmal etmicem:KK20:

duydunuz mu kızlar tatil tam 3 aya tamamlanmış, okullar bir hafta geç açılcakmış 19 eylülde:KK31:

tatilde rahat bi nefes alırızz:82::82: ben ilk yıl bunları yapıorlar ilerde neler yapacak die düşünüyorummm :18::18:bizim sürekli hasta olduğundan okula bir türlü adapte olamadıı :84::84::84:hergün okul yolu düze gider şarkısını döylüyorumm okulda çocuk hastaöğrtm benim oğlanın ödevini servise verin demekten utanıyorumm :78::78:
valla zamane berbat
yesinler özgürlürlüğünü

saol cnmm :KK34::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
laflara bakkk :KK23::KK23:çok bilmiş oluyolarrr :nazar::nazar::nazar:oğlum bu daha bişey mi deseydinn:KK23::KK23:

bizde istanbul gidicez kuzişimin nişanına okullar tatil olunca ,sonra dönücez toplanıp teyzemin yazlığına gidicez:KK9:sonra belki tatil köyüne gidicez eylüldede babamlarla kampa gidicez bu sene çok tatil yapıcammmm geçen 2 yılın acısı çıkacak ..bu kadar gezme arasındada ders tekrarlarını ihmal etmicem:KK20:
tatil programını çizmişsin cnmmm ne güzelll :KK31::KK31:
çocukları tatilde de ihmal etmemek lazım buranın ödev standartı belli tatili günlük tutun:18:hikaye kitaplarını özetleyin :18:tabi bende sürekli tekrar yapcam 2.snff kitaplarından da ufak ufak göz gezdirelim diorumm hatamı yaparım bilemiyorumm :78::78:

duydunuz mu kızlar tatil tam 3 aya tamamlanmış, okullar bir hafta geç açılcakmış 19 eylülde:KK31:
tatil ülkesii :KK60::KK60::KK60::KK60:bayram seyran yeni yıl derken 1.dönem bitiyorr :KK1:
Çocuklar tatil moduna girmiş gibi.okullar 17 sinde kapanacak,değişiklik olmazsa,öğretmenler 10 uda olsa gidemezler ki çünkü bize tatil 1 temmuzda başlıyor.unutmadan tüm hastalara acil şifalar diliyorum.:nazar:

teşekkür ederim cnmmm :KK54::KK54:

chess yıl sonu içinn kıyafet aldım :KK12:sen ne yaptınn cengizde kıyak geçmedi kopya çekeyimm ona göre kıyafet alayımm:KK1::KK1:gösteride resimleri çeker eklerimm moraller ii olursa tabii :18::18:

chess yıl sonu içinn kıyafet aldım :KK12:sen ne yaptınn cengizde kıyak geçmedi kopya çekeyimm ona göre kıyafet alayımm:KK1::KK1:gösteride resimleri çeker eklerimm moraller ii olursa tabii :18::18:

ne aldın canım, banada fikir olur, bende bi bluz aldım ama kararsızım:26:

kızlarr selammm
bakıyorum tatil moduna giriyoruz yavaş yavaş çocuklar çoktan girid zaten de

merhaba hanımlar:80::80:
yarın okuma bayramımız var.kızlar şimdiden heyecanlandılar kuaföre gidecekleri için çok seviniyorlar:KK9:küçük cadıma da gelinlik giydirecem zor tutuyorum onu 3 gündür gelinliği giyip aşağıda oynuyacam diyor bende olmaz ablanın gösterisinde giyeceksin diyorum öyle didişiyoruz işte:KK1:çocuk olmak var bu dünyada yaa:KK31:

hanımlar bir haftadan beri çarpım tablosu ezberletiyor öğretmenimiz.2ler 3ler 4ler 5ler kafam kazan oldu:KK53:.kızım zorlanıyorda biraz erken değil mi çarpım tablosu için:44:belki 2. sınıfa hazırlık ama ne bileyim zor geldi kızıma:97:

hanımlar bir haftadan beri çarpım tablosu ezberletiyor öğretmenimiz.2ler 3ler 4ler 5ler kafam kazan oldu:KK53:.kızım zorlanıyorda biraz erken değil mi çarpım tablosu için:44:belki 2. sınıfa hazırlık ama ne bileyim zor geldi kızıma:97:

saygıderğer hocamıza yuh demek istiyorum,:KK53::KK53::KK1: müfredatta yok bildiğim kaadrıyla, sizin hoca abarttıda abarttı valla:KK31:

X