co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

Merhaba. Acaba ne zaman fraksion lazer yaptırdınız? Ben bundan 10gun önce yaptırdım yüzümde hala pembe renk ve lazer atış izleri var ? Sizde kaç güne iyileşti?

Merhaba arkadaşlar ben 10 gün önce fraksion CO2 lazer yaptırdım. Yüzüm ilk günler şişdi ve 6gun tamamen kabuklandi şuan yüz derim pembensi ve çok hassas ve uzumde lazer atış izleri var. Sizin yüzünuz önceki haline ne zaman döndü?

teşekkür ederim. İzlere gelince maalesef normal izlerim geçmedi, ben lazerin kendi izlerinin geçmesine o kadar odaklanmışım ki tabi normal izlerden bahsetmeyi unutmuşum, lazerin izlerinin geçmesine şükrediyorum.
şuan sizin yaşadığınız aynı şeyi ben yaşıyorum..bende üsküdarda özlem ateşe yaptırdım...ve şuan yuzumun her iki tarafı da simsiyah sokağa çıkamıyorum...böyle birşeye şans denirse artık coronadan dolayı evdeyim...psikolojim mahvoldu aynaya bakamıyorum...bende gneş erturke gitmeyi planlıyordum ne yapsam bilemedim

bana şuan ozon tedavisi uygulanıyor...siz prp haricinde birşey yaptırdınız mı yada krem ne kullandınız

Merhaba üzerinden çok uzun zaman geçmiş ama merak ettim yüzünüz şuanda nasıl lazerin etkileri tamamen geçti mi ben de yaptirdim da 6 ay oldu pisman oldum sizden cevap alirsam icim biraz olsun rahatlayacak

Merhaba üzerinden çok uzun zaman geçmiş ama merak ettim yüzünüz şuanda nasıl lazerin etkileri geçti mi ben de yaptırdım da 6 ay oldu pişman oldum sizden cevap alirsam içim biraz olsun rahatlayacak

Merhaba üzerinden çok uzun zaman geçmiş ama merak ettim yüzünüz şuanda nasıl lazerin etkileri geçti mi ben de yaptırdım da 6 ay oldu pişman oldum sizden cevap alirsam içim biraz olsun rahatlayacak
Merhaba siz neden pisman oldunuz.bende de lekeler var.doktorum franksiyonel lazer yapalim dedi.emin degilim.

Neden yaptirdiniz cildinizde ne problem vardi insallah iyi sonuclar alirsiniz fiyat bilgiside merak ediyorum

Neden pişman oldunuz

kızlar sadece burun üstüne 250 tl istendi benden. çok değil mi

Merhabalar siz belki benim hayatımı kurtarabilirsiniz çünkü intahar bile düşünüyorum bundan 5 ay önce ndyag lazerle kılcal damar tedavisi oldum bacaklarımda iz kaldı renk degisikligi oldu ve bir ay önce fraksiyonel lazer yaptırdım fraksiyonel lazerin izleri geçmiyor siyah kare kare motifler kaldı.hele de soğukta üşüdüğümde siyah mor bir renk alıyor dr mezoterapi prp falan yapıyor 6 aya geçer diyor ama ben bittim hayattan zevk almaz oldum ne olur beni kurtarin yalvaririm gecer mi

Ben de 2 seans co2 lazed ve altin igne yaptirdim ve 1 tane bile sivilcem bile yokken butun yuzum sivilce kustu. Kare kare kirmizilik var suratimda mahfoldum ben sizinki gecti mi benmki 1 ay oldu gecmedi

Bende de kirmizi kare kare izler var sizinde mi baslarda kirmiziydi 1 ay oldu gecmedi benimde

Bende de kirmizi kare kare izler kaldi ama baya kipkirkimi 1 ay oldu hicbir sekilde gecmiyor ne yapmaliyim bir oneriniz var mi cok cok pismanim

Bir degisiklik oldu mu lekelerinizde bende de kirmizi kare kare izler kaldi 1 ay oldu oldu gecmedi yuzumde 1 tane bile sivilce yokken butun yuzum sivilce kustu

Merhabalar bana yardımcı olursanız çok sevinirim 6 ay önce ndyag lazerlerkilcal damar yaktirdim bacaklarımda iz kaldı ve 3 ay önce bu izler içi fraksiyonel lazer yaptırdım ancak psikolojim alt-üst oldu sanki dayak yemiş gibi mor izler duruyor gtaksiyonelin izleri hiperpigmantasyon dediler expigment kullanıyorum şuan hergun ağlıyorum geçmeyecek diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…