co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

canm bende lazer yaptırdım ama izlerde hiç düzelme olmadı aksine berbat oldu cildim hertarafı yağ doldu.şimdi roaccutane başladım bu yüzden.yaptırmadan önceki halini arar oldum ah ah keşke hiç yaptırmasaymışım kızarıklığım bile geçmedi kaç ay halada kızarık . ama ben seansı 200 liraydı kötü bi makinemi oldundan cildim böle oldu. okadar pişmanımki :KK43:( iyice araştırmadan kimse yaptırmasın cilt bu sonuçta. dışarı bile çıkamaz oldum. yıllardır sivilce iz falan sorunları yaşarım ama cildm ilk defa bukadar kötü oldu. benmki heralde erbium yag fraksiyonel lazerdi co2 deil yani ondanmı böle olduki bilsem böle olacanı hayatta yaptırmazdım umarım roaccutane la düzelir biraz:85::85::85::85::85:

Merhaba ben de Kayseri'de yaşıyorum ve Acıbadem de fraksiyonel co2 lazer yaptırdım 2 ay oldu hala ten rengim bronz pembe karışımı senin tam olarak ne kadar sürede tenin normale dönmüştü cevap verirsen sevinirim ayrıca hangi güzellik merkeinde yaptırdın ?

bende fraksıyonel lazer yaptırmak istiyorum ama sonuc nasıl olur bılemıyorum gozenklerım cok acık ve dahada acılmasından korkuyorum:KK43: pürüsüz bır cılde sahıb olabılırmıyım bunu yaptırdıktan sonra???

Arkadaşlar benim gebelik lekerim vardı birçok krem ve soyucu leke açıcı kullandım fakat geçmedi.En son özel bi hastanede leke lazeri yaptırdım 3 seans ilk uygulamadan sonra cilt rengimde belirgin bir açılma oldu fakat lekeler geçmedi ve dahada koyulaştı renkleri yani tek faydası lekesiz yerlerin renklerinin açılması oldu şimdi kontrole gidicem dr.hallederiz diyor ama benim inancım kalmadı keşke hiç başlamasaydım eski hali daha iyiydi.şimdi verdiğim paraya mı acıyayım çektiğim acıyamı çok canım sıkkın aynaya bakmak bile istemiyorum.sizlerden bu konuda bana yerdım edecek kimse varmıdır?ne yapmalıyım bundan sonrasında

bende co2 lazer yaptırtım 1 seans ve 25 günde anca soyuldu kabuklar ve 5 günde pembe gıbıydı soyulduktan sonra.... normal bır sürec. yanı doktorların dedşiş gşbş 4-5 günde gecmıyor ...

tedavı sonrası 1-2 ay sabun -temızleyıcı - kese falan yapmayın cılt ınce ve hassas...bool bol nemlendırın ... ıste o nemlendırı

- bepanthen plus 1 tüp
-bepanthen krem 1 tüp karığtırı ve cılde bol bol sürün ...
temızlemek ıcın gülsuyu kullanın

lazer sonrası cılde coook guzel bakmak gerekıyor......

arkadaslar ....benım sorunum akne cukurlukları ve akne lekelerı...1 seans lazer yaptırdım ve coook az bır gelısme gordum...

arkadasın bırı prp ve 4 seans lazer yaptırdıgını ve cukurluklarının yuzde 90 gectıgını soyledı ... 2500 tl ye mal olmus tedavı .....mersınde yaptırmıs...... makınenın adıda lutrosonıc mıs .....

bende prp ve 4 seans lazer yaptırıcam kısın tabı nasıp olursa .....

bende co2 lazer yaptırtım 1 seans ve 25 günde anca soyuldu kabuklar ve 5 günde pembe gıbıydı soyulduktan sonra.... normal bır sürec. yanı doktorların dedşiş gşbş 4-5 günde gecmıyor ...

tedavı sonrası 1-2 ay sabun -temızleyıcı - kese falan yapmayın cılt ınce ve hassas...bool bol nemlendırın ... ıste o nemlendırı

- bepanthen plus 1 tüp
-bepanthen krem 1 tüp karığtırı ve cılde bol bol sürün ...
temızlemek ıcın gülsuyu kullanın

lazer sonrası cılde coook guzel bakmak gerekıyor......

Peki ten rengin normal rengine ne zaman döndü sende de eski rengine göre daha koyu bir renk hâli aldı mı

mezoslimde yaptırıyorum Adana'da bilinen bir yerdir 250tl seansı benim ozon saunada ve masajda tercih ettigim ve her hafta düzenli gördügüm biri oldugu için degişimleri fark edebiliyorum ilki fraksiyonel yapıldı ikincide de sadece yanaklar erbium alın burun yüzun diger kalan kısımları yine fraksiyonel han i yanaklar delik deşik diye daha derinden soyulsun diye ;ama tam bir felaket şiş berbat görünüyordu hemen sonuç hiçbir yöntemde yok ne yazık ki 2,senasın üzerişne prp yaptı iyileşme dewam ediyor çok sabır uzun zaman hani bu hale de bir günde gelinmedi ki 1günde düğzelsin ;ama çok çok iyi

geçen yıl bende aynı yerde yüzüme ve saçıma prp uygulaması yaptırdım üçer seans fakat hiç bir değişiklik olmadı. Yani ne leke ne kırışıklık nede diğer sorunlarıma hiçbir faydası olmadı. Saçımda da bir fark görmedim açıkçası. Çalıştığım için fraksiyonel lazeride tercih edemiyorum. Evden çıkmama gibi bir imkanım yok. Doğrusu kırışıklık ve diğer sorunlarım için nasıl bir çozüm bulacağımı bilmiyorum. Yıllık izinimde direkt gidip göz çevresi estetiğimi yaptırsam acaba göz çevremdeki kaz ayaklarından kurtulmak istıyorum.Lütfen bana önerilerde bulunun çok ihtiyacım var:KK43:

geçen yıl bende aynı yerde yüzüme ve saçıma prp uygulaması yaptırdım üçer seans fakat hiç bir değişiklik olmadı. Yani ne leke ne kırışıklık nede diğer sorunlarıma hiçbir faydası olmadı. Saçımda da bir fark görmedim açıkçası. Çalıştığım için fraksiyonel lazeride tercih edemiyorum. Evden çıkmama gibi bir imkanım yok. Doğrusu kırışıklık ve diğer sorunlarım için nasıl bir çozüm bulacağımı bilmiyorum. Yıllık izinimde direkt gidip göz çevresi estetiğimi yaptırsam acaba göz çevremdeki kaz ayaklarından kurtulmak istıyorum.Lütfen bana önerilerde bulunun çok ihtiyacım var:KK43:

lütfen cildinizi yaşlandıracak işlemlerden uzak durun, cild yaşlanmasının geri dönüşü yoktur, kısa çareler bulabilirsiniz, lazer tedavileri bunlardan biri değildir

arkadaslar ....benım sorunum akne cukurlukları ve akne lekelerı...1 seans lazer yaptırdım ve coook az bır gelısme gordum...

arkadasın bırı prp ve 4 seans lazer yaptırdıgını ve cukurluklarının yuzde 90 gectıgını soyledı ... 2500 tl ye mal olmus tedavı .....mersınde yaptırmıs...... makınenın adıda lutrosonıc mıs .....

bende prp ve 4 seans lazer yaptırıcam kısın tabı nasıp olursa .....

prpnin fraksiyonelden farkı nedir? birde fraksiyonel lazer yaptırdıgınızda tüylerinizdede yanma oldumu?ben şimdiye kadar fraksiyonel yaptıp çukurlarından kurtulana şahit olmadım prp yi araştırayım madem

kızlar lazerle alakalı degil ama yumurtanın sarısının yakılmasıyla bir yag çıkıyormuş bu yag ile en kötü yanıklarda bile zerre iz kalınmadan kurtulan insanlar olmuş ki seda sayanda küçükken yanık izinden bu yag sayesinde kurtulmuş aynı mantıkla cilt yaniledigini düşünürsek acaba çukurlarımızında görünümünü bi nebze azaltırmı diye sizlerle paylaşmak istedim daha önce duayn deneyen varmı aranızda isterseniz sizlerde araştırın çok fazla sonuç alan var yanık hasta yaraları gibi belki çukurlardada deneyen olmuştur diye danışmak istedim...

prpnin fraksiyonelden farkı nedir? birde fraksiyonel lazer yaptırdıgınızda tüylerinizdede yanma oldumu?ben şimdiye kadar fraksiyonel yaptıp çukurlarından kurtulana şahit olmadım prp yi araştırayım madem

Canim prp ayri lazer ayri... prp lazerle cilt hassaslasiyorya cilt cabuk kendine gelsin diye yapiliyor cilt soyan bir islem değil. Franksiyonel co2lazer yaptirinca arada bir prp yapiliyooo cilt guclensin cabuk kendine gelsin diye.

kizlar bu frakaiyonel lazeri çatlaklari icin yaptiran arkadaslar varmi etkisini gören catlaklarimla başim derste ne olur yardim edin birde beyaz beyaz oldular iyice sinirlerim yiprandi

merhaba kızlar :) ben füsun töre ye yanaklarımdaki sivilce izleri için gitmek istiyorum. daha önceden giden varsa fiyatı ve uygulaması hakkında lütfen bana bilgi versin. 20 yaşındayım ve bu izler inanın beni çok üzüyor :KK43: Şimdiden teşekkürler..

Arkadaşlar co2 lazerin gözaltı morluklarına iyi geldiğini duydum yaptıran var mı??

Göz altına yapmıyorlar ki iyi gelsin. Ben 2 yıl önce yaptırdım. Yaptırmadan önce doktor, göz kapaklarımda dikiş izi vardı, onları gidereceğini ben sormadan kendisi söyledi. Uygulama günü göz kenarına yaklaşamam diye diretti.

kızlar allah rızası için artık birisi cevap versin.. hiç mi düzelen olmadı yüzü bende bıktım artık bu izlerden %50 bile olsa yeticek kücülsün başka bşi istemiyorum intihar etme noktasına geldim artık

Göz altına yapmıyorlar ki iyi gelsin. Ben 2 yıl önce yaptırdım. Yaptırmadan önce doktor, göz kapaklarımda dikiş izi vardı, onları gidereceğini ben sormadan kendisi söyledi. Uygulama günü göz kenarına yaklaşamam diye diretti.

Nasıl yani siz gözaltına mı yoksa tüm yüzünüze mi fraksiyonel lazer yaptırdınız anlayamadım :44:

Ben gözaltı morluğu hakkında araştırma yaparken co2 fraksiyonel lazer ile iyi sonuçlar alındığını okudum birçok sitede dermatologlar bile yapıyormuş ama yaptıran kimseye ulaşamadım malesef bir örneğini görsek daha iyi cesaret edebilir insan... sonuçta bu işlem cildi canlandıran izleri bile geçiren bir yöntemse gözaltına da uygulanabilir diye düşünüyorum:44: peki siz yüzünüz için yaptırdığınızda memnun kaldınız mı ne gibi değişikler oldu?

X