co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

arkadaşlar 2 hafta önce elos poliknik/ankarada yaptırdım suratım şuan hala kırmızı bende kabuklar oluşmadı yüzeysel kızarıklıklar var ne zaman geçer yoksa hep böyle mi kalcak:KK43:(((( krem olrakta sadece silverdin kullanıyorum.
NOLUR BİLEN CEVAP VERSİN ÇOK MUTSUZUM BEN:KK43:

aynen canım bende seni çok iyi anlıyorum 2 ekimde lazer + prp yaptırdım ama kızarıklıklarım hala geçmedi üstüne üstlük bir kaç tane küçük küçük sivilcelerim çıktı gözeneklerede hiç etki etmedi 2 haftalık süreç çok kötü geçti benim o kadar etkili bir lazer nasıl olurda gözeneklere hiç etki etmez hayret doğrusu kızarıklık ne zaman geçer acaba ?

deeplyyyyyyyyy ?? :))

grip + göz nezlesi olmuşum ekrana bakamıyorum :KK43: :KK43: :KK43: çok hafif şekilde bakabiliyorm gözüm hemen sluanıp kapanıyor :KK43: :KK43: :KK43: :KK43: her akşam 7 gibi yatıyorum tavuk gibi gribim geçene kadr :KK43: kaç kere yüzümü yıkamaya teşebbüs ettim lavobaya gittim gittim geldim sonra vazgeçtim. Ama bu akşam yıkayacam yüzümü kimse durduramaz beniii. Kızarıklıklar evet lazerin geçtiği yerler hala kıpkırmızı çok belli ediyor kendisini :KK43: :KK43: 2 hafta sonrada stajada başlayacam ne olacak bilmiyorum :KK43: 2. seansı staj bitince yaptırırım büyük ihtimal diyecm ama süre geçmez inşallah :KK43: :KK43: :KK43: çünkü 1 hafta gündüz dışarı çıkamıyorsun :KK43: :KK43: :KK43: :KK43: şuanda benim 3. günüm şişlik filan kalmadı. Krem sürerken derimi anlayabiliyorum şuan sanki düzelmiş dümdüz olmuş gibi yüzüm hiç pürüz gelmiyor krem sürerken elime. Kabuklarda bugün yüzümü yıkarken kesin dökülürler. 2. senasımı doktora söyleyecgm 1.sinden daha derin uygulama yapmasını söyleyecgm doktora. Çünkü bunda bile derine yakın çalıştı hiiçç acımadı. Bunuda kendiside gördü 2. seansı çok daha derin çalıştırtacm. 3. seansı belki co2 yaptırtırım diye düşünüyrmda doktorum önermedi ama. Forumda da 2 erbium 1 co2 yaptıran bir arkadaş vardı aynı yerde yaptırdık o arkadaşla. Pelinty diye bir üye. O da 2 erbium 1 co2 yaptırmış acayip memnun. Şuanda porselen gibi cildi var. Aynı merkeze ve doktora yaptırıyoruz çünkü.

grip + göz nezlesi olmuşum ekrana bakamıyorum :KK43: :KK43: :KK43: çok hafif şekilde bakabiliyorm gözüm hemen sluanıp kapanıyor :KK43: :KK43: :KK43: :KK43: her akşam 7 gibi yatıyorum tavuk gibi gribim geçene kadr :KK43: kaç kere yüzümü yıkamaya teşebbüs ettim lavobaya gittim gittim geldim sonra vazgeçtim. Ama bu akşam yıkayacam yüzümü kimse durduramaz beniii. Kızarıklıklar evet lazerin geçtiği yerler hala kıpkırmızı çok belli ediyor kendisini :KK43: :KK43: 2 hafta sonrada stajada başlayacam ne olacak bilmiyorum :KK43: 2. seansı staj bitince yaptırırım büyük ihtimal diyecm ama süre geçmez inşallah :KK43: :KK43: :KK43: çünkü 1 hafta gündüz dışarı çıkamıyorsun :KK43: :KK43: :KK43: :KK43: şuanda benim 3. günüm şişlik filan kalmadı. Krem sürerken derimi anlayabiliyorum şuan sanki düzelmiş dümdüz olmuş gibi yüzüm hiç pürüz gelmiyor krem sürerken elime. Kabuklarda bugün yüzümü yıkarken kesin dökülürler. 2. senasımı doktora söyleyecgm 1.sinden daha derin uygulama yapmasını söyleyecgm doktora. Çünkü bunda bile derine yakın çalıştı hiiçç acımadı. Bunuda kendiside gördü 2. seansı çok daha derin çalıştırtacm. 3. seansı belki co2 yaptırtırım diye düşünüyrmda doktorum önermedi ama. Forumda da 2 erbium 1 co2 yaptıran bir arkadaş vardı aynı yerde yaptırdık o arkadaşla. Pelinty diye bir üye. O da 2 erbium 1 co2 yaptırmış acayip memnun. Şuanda porselen gibi cildi var. Aynı merkeze ve doktora yaptırıyoruz çünkü.[/QUOT

hmm geçmiş olsun canım doktorun neden co2 önermedi merak ettim doğrusu bunun nedenini sorduğunda ne dedi ?

dediki iz ve çukurlarda bununla derin çalışıldığında co2den daha etkili bu tüm dünyada kabul edildi dedi. co2 önermiyorum ben dedi. şuanda da 3. günüm gerçekten de alttaki derim püpprüüüzsüüüzz çok şükür RABBİMEEEEEE yüzümü yıkadım hem dayanamadım yüzüm nasıl diye hemde gözüm sulanıyordu kremlerden veeee alttaki derim pespembeee kırmızılıklarda gidiyorrr kahverengi döküntüler var ama krem sürdüğümde elime geliyorlarr. şuanda acayip memnunum çookk şüküürrrrr ilk seanstan bu kadar iyi beklemiyordummmm. Dikiş izimde vardı yüzümde o bile nerdeyse geçmelik olmuş ki daha 2 seans daha derin çalışılacakkk. şimdilik gidişat çok iyi binlerce kere şükürlerr olsunn

dediki iz ve çukurlarda bununla derin çalışıldığında co2den daha etkili bu tüm dünyada kabul edildi dedi. co2 önermiyorum ben dedi. şuanda da 3. günüm gerçekten de alttaki derim püpprüüüzsüüüzz çok şükür RABBİMEEEEEE yüzümü yıkadım hem dayanamadım yüzüm nasıl diye hemde gözüm sulanıyordu kremlerden veeee alttaki derim pespembeee kırmızılıklarda gidiyorrr kahverengi döküntüler var ama krem sürdüğümde elime geliyorlarr. şuanda acayip memnunum çookk şüküürrrrr ilk seanstan bu kadar iyi beklemiyordummmm. Dikiş izimde vardı yüzümde o bile nerdeyse geçmelik olmuş ki daha 2 seans daha derin çalışılacakkk. şimdilik gidişat çok iyi binlerce kere şükürlerr olsunn

sevindim canım ama henüz acele etme yüzündeki şişlik insin ondan sonra değerlendir sonra hayal kırıklığı yaşarsın izlerin çok yüzeyselse gemiş olabilir ama derinlik varsa biraz bekle ve sonucu öyle gör ama muakkak ki etkisi oluyo yani bendede izlerde gözle görülür bir azalma var ama kesin etki 3 ay sonra artık sabır gerektiren bir yöntemmiş ben bunu anladım 3 ay sonra cildin altındaki kolojen üretimi tamamlanıp çukurları gözenekleri doldurmaya başlarmış yanlış bilmiosam yanlışsam beni düzelt veya düzeltin :)

sevindim canım ama henüz acele etme yüzündeki şişlik insin ondan sonra değerlendir sonra hayal kırıklığı yaşarsın izlerin çok yüzeyselse gemiş olabilir ama derinlik varsa biraz bekle ve sonucu öyle gör ama muakkak ki etkisi oluyo yani bendede izlerde gözle görülür bir azalma var ama kesin etki 3 ay sonra artık sabır gerektiren bir yöntemmiş ben bunu anladım 3 ay sonra cildin altındaki kolojen üretimi tamamlanıp çukurları gözenekleri doldurmaya başlarmış yanlış bilmiosam yanlışsam beni düzelt veya düzeltin :)

evet aynen öyle oluyor. yüzümde şişlik kalmadı sadece kabuklar var kahverengi onlarda dökülüyor yavaş yavaş yüzüm kabuklardan harita gibi şuanda ama dökülen kısımdaki yerler hep pembe yeni deri oluşmuş. gözenekler %60-70 kapanmış şimdiden. 2. seansa daha derin istetecgm hocadan ve daha 1 seans daha var toplamda 3 olacak son 2 seansı daha derin yaparsa inşallah çok daha iyi duruma gelecek şimdilik ben gayet memnun kaldım baklım 2-3 gün daha geçsin neler olacak bekliyorum her saat aynaya bakıyorum gece yatarken yüzümü yıkayıp kremlerimi öyle sürüyorum. temiz cildde daha iyi emiyor kremleri.

Sen ne yaptn naslsn ne yapıyorsun cnmm

Bu arada yüzüm fenaaaaa kaşınıyorrrrrrrrrrrrrrrrr :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: dokunamıyorumda doktor kesinlikle dokunmayacaksın koparmayacaksın dedi :/

Son düzenleme:
evet aynen öyle oluyor. yüzümde şişlik kalmadı sadece kabuklar var kahverengi onlarda dökülüyor yavaş yavaş yüzüm kabuklardan harita gibi şuanda ama dökülen kısımdaki yerler hep pembe yeni deri oluşmuş. gözenekler %60-70 kapanmış şimdiden. 2. seansa daha derin istetecgm hocadan ve daha 1 seans daha var toplamda 3 olacak son 2 seansı daha derin yaparsa inşallah çok daha iyi duruma gelecek şimdilik ben gayet memnun kaldım baklım 2-3 gün daha geçsin neler olacak bekliyorum her saat aynaya bakıyorum gece yatarken yüzümü yıkayıp kremlerimi öyle sürüyorum. temiz cildde daha iyi emiyor kremleri.

Sen ne yaptn naslsn ne yapıyorsun cnmm

Bu arada yüzüm fenaaaaa kaşınıyorrrrrrrrrrrrrrrrr :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: dokunamıyorumda doktor kesinlikle dokunmayacaksın koparmayacaksın dedi :/

benimde sanki her geçen gün daha iyiye gidio ben öyle hissediyorum ama artık krem sürmekten çok sıkıldım özellikle güneş koruyucu sürünce cilt parlıo resmen ışıl ışıl dışarı çıkamıyorum bu yüzden şunu öğrendim benim uyguladığım tedavide ciltteki kolojen üretimi ve yeni derinin yüzeye çıkması yani en etkili sonuç 3 ay sonra dan itibaren çıkmaya başlarmış bu yüzden şimdilik bir sıkıntı yok asıl gelişmeler sende senin değişimin daha hızlı olucak bu günlerde :)

benimde sanki her geçen gün daha iyiye gidio ben öyle hissediyorum ama artık krem sürmekten çok sıkıldım özellikle güneş koruyucu sürünce cilt parlıo resmen ışıl ışıl dışarı çıkamıyorum bu yüzden şunu öğrendim benim uyguladığım tedavide ciltteki kolojen üretimi ve yeni derinin yüzeye çıkması yani en etkili sonuç 3 ay sonra dan itibaren çıkmaya başlarmış bu yüzden şimdilik bir sıkıntı yok asıl gelişmeler sende senin değişimin daha hızlı olucak bu günlerde :)

evet bende acayip sıkıldım kireç gibi yüzle geziyorum kaç gündür bugün 4.gün baklm daha ne kadar sabredecm ama galiba 2 hafta daha sürerim bu şekilde sonrada sadece güneş kremi sürerim. Zaten 1 aya kadarda güneş iyice etkisini kaybeder dışarıya çknca sürerm sadece kremi öyle gibime geliyor. Sn kaç gün sonra duş alabildin. Benim kabuklar hala duruyor ovalasam gider de işte ovalamıyorum sadece su tutuyorum. 3 gün sonrada kontrolüm var bklm ne diyeck doktor. Seninde fotolarını çekmişmiydi doktorun. Bu arada aynen evet co2 de etkisi 3 ay sonra görülüyor. Birde sana tavsiyem 2. senasınıda kesinn yaptırr. 1 seansda bırakıpda gitme sakın. Ben mesela 1 seansda baya etkisini gördüm ama bırakmayacam 2 seans daha full gidecm çünkü 3 seansın parasını peşin saydım doktora. toplam 1500tl verdm doktora.

ben ertesi gün gecesine duş almıştım 36 saat sonra falan kabukların dökülmesi 3.4. gün başlıyor benim komple dökülmesi 7. günü buldu co2 de iyileşme süreci çok yavaş ama geç olsun da temiz olsun önemli olan iyileşmesi doktora gitmeyi düşünüyorum bu hafta kontrole bakalım bu gelişmeler karşısında ne diyecek umarım olumsuz bir şey söylemez artık 15.günüm bugün daha kesin şeyler konuşmak için çok erken diyorlar bakalım ne olacak şu havalar bir bozsa da gönül rahatlığıyla dolaşabilsem bunaldım artık ..:KK43:

ben ertesi gün gecesine duş almıştım 36 saat sonra falan kabukların dökülmesi 3.4. gün başlıyor benim komple dökülmesi 7. günü buldu co2 de iyileşme süreci çok yavaş ama geç olsun da temiz olsun önemli olan iyileşmesi doktora gitmeyi düşünüyorum bu hafta kontrole bakalım bu gelişmeler karşısında ne diyecek umarım olumsuz bir şey söylemez artık 15.günüm bugün daha kesin şeyler konuşmak için çok erken diyorlar bakalım ne olacak şu havalar bir bozsa da gönül rahatlığıyla dolaşabilsem bunaldım artık ..:KK43:

aynen valla yaz geri geldi sanki düşeceğine sıcaklıklar 4 derece birden arttı. tahiminime göre 2 haftaya kadar baya kış gelir bence. evet sen geç bile kalmşsın bence kontrole git hemen bu hafta. normalde 1 hafta 10 gün sonra flan kontrole gidilmesi gerekiyor. sen gece yatarken güneş kremini sürüyormusun hala canm :KK70::KK70::KK70::KK70: hakikaten bezdiriyor insanııı sndemi sebamed kullanıyorsun? ben bolca sürüyorum sebamed bitsn biran önce diye. acayip kireçleştiriyor yüzü. daylong extreme 50 faktör aldm 2 kutu yanındada gece bakımı hediyeli. sebamed bitsin onu sürecm hemde günde 1 kere sürmek yeterli oluyor zırt bırt sürülmüyorrrr

D başta gözlerim bile titriyordu heyecandan. bende gece sadece bepanthene sürdüm sabah kalkar kalkmazda sebamedin 50+ sürdüm. sebamed kireç gibi olduğu için şuanda yüzümün kızarıklıgını kapatıyor :KK70: ama doktorun sürdüğü güneş kremi su bazlıymış hiç belli etmiyordu yüzünde varlığını markasını aldım o kremin su bazlı güzel bir krem. elimdeki güneş kremlerini bitireyim yazın onu kullanırım büyük ihtimal. hiç sevmiyorum yüzümde kireç gibi duran kremleri. sana doktor ne dedi kızarıklıgın ne zamana geçer dedi. şuanda da kıpkırmızımı yüzün hala :/

o güneş kreminin markasını bende alabilirmiyim bende o dertten şikayetçiyim de :)

kabuklarım tamamen döküldü kızarıklıkda kalmadı normal oldu şuanda herşey hiçbirşey kalmadı. gözeneklerimde baya küçülmüş şuanlık normal gidiyor herşey ama 2. seansa baya derin çalışmasını söyleyeceğim doktora. son seansada co2 ye karar verdim. şimdilik bepantheneyi sadece gece yatarken sürüyorum. gündüzleri, akşam üzeri ve gece yatarkende güneş kremimi sürüp de yatıyorum onun haricinde ek birşey kullanmıyorum. annem ve kardeşlerim çok güzel olmuş cildin diyorlar. çevredende böyle söylenildiğinde çok mutlu oluyor insan. her sabah ilk kalktıgımda yüzümü sabunlayıp direk aynanın karşısına geçmek. gerçektende insanı çok mutlu ediyor sağlıklı ciltle uyanmak. çok şükür yolunda herşey inşallah birşey olmaz böyle gider. sen ne yapıyorsun nasıl gidiyor.

kabuklarım tamamen döküldü kızarıklıkda kalmadı normal oldu şuanda herşey hiçbirşey kalmadı. gözeneklerimde baya küçülmüş şuanlık normal gidiyor herşey ama 2. seansa baya derin çalışmasını söyleyeceğim doktora. son seansada co2 ye karar verdim. şimdilik bepantheneyi sadece gece yatarken sürüyorum. gündüzleri, akşam üzeri ve gece yatarkende güneş kremimi sürüp de yatıyorum onun haricinde ek birşey kullanmıyorum. annem ve kardeşlerim çok güzel olmuş cildin diyorlar. çevredende böyle söylenildiğinde çok mutlu oluyor insan. her sabah ilk kalktıgımda yüzümü sabunlayıp direk aynanın karşısına geçmek. gerçektende insanı çok mutlu ediyor sağlıklı ciltle uyanmak. çok şükür yolunda herşey inşallah birşey olmaz böyle gider. sen ne yapıyorsun nasıl gidiyor.

bende maalesef bir kaç tane sivilce boy gösterdi 2-3 gündür ciltte de senin gibi bir etki alamadım maalesef cuma günü doktora gitmeyi düşünüyorum etkisi kesinlikle oldu izlerde daralmayı çok net farkedebiliyorum fakat tam oldu diyemiyorum 16. günüm olmasına rağmen sen dışarı çıkıp dolaşıyor musun arkadaşlarınla falan görüştün mü ne dediler ?

herkese merhaba! geçen ay dermatolog bna eski çukurlarım için roaccutane verdi..şimdilk iyi gidior bakalım :KK66: hafifleme oldu..

bence lazerin yapamadığını roaccutane yapiyor.. bakalım zaman ne göstericek...( bu arada çukurlar , izler vs.. hiç bir zaman tam olarak geçmiomuş bununla

yaşamayı öğrenin ve en iisi durumu kabullenmek:KK66: şifa da aramak lazım tabkkide..kolay gelsn herkese

herkese merhaba! geçen ay dermatolog bna eski çukurlarım için roaccutane verdi..şimdilk iyi gidior bakalım :KK66: hafifleme oldu..

bence lazerin yapamadığını roaccutane yapiyor.. bakalım zaman ne göstericek...( bu arada çukurlar , izler vs.. hiç bir zaman tam olarak geçmiomuş bununla

yaşamayı öğrenin ve en iisi durumu kabullenmek:KK66: şifa da aramak lazım tabkkide..kolay gelsn herkese

roacutane izlere etki etmez canım eğer roacutane kullanıyosan maalesef iz oluşturacak sivilcelere sahipsin demektir bu yüzden tedavinin bitiminden 6 ay sonraki izler için sana fraksiyonel co2 lazer önerilecektir :KK43:

bende maalesef bir kaç tane sivilce boy gösterdi 2-3 gündür ciltte de senin gibi bir etki alamadım maalesef cuma günü doktora gitmeyi düşünüyorum etkisi kesinlikle oldu izlerde daralmayı çok net farkedebiliyorum fakat tam oldu diyemiyorum 16. günüm olmasına rağmen sen dışarı çıkıp dolaşıyor musun arkadaşlarınla falan görüştün mü ne dediler ?

cuma günü görüşecm arkadaşlarmla hepsine o günün randevusunu verdim :KK70: :KK70: kızarıklıgım iyice geçsin diye gerçi bugün bile birşey kalmadı ama garanti olsun :KK70: evdekiler ve kardeşlerim söylüyorlar aa abla ne kadr güzl oldu cildin diye ve krdşm her sabah ve gördüğünde söyler özelliklede annem benim içinde para biriktirde bende yaptırayım diyor :))) çok şükürr. erbiumda da etki alan olmuş incihocamız yazmş ama 6 seans yaptrmş o. acaba 3 seans yeterli geleckmi bilmyrmm. kafam çok karışık 3 seansıda erbiummu yaptrsam yoksa 2. sinden sonra 1 seansı co2mi karar veremedim. tam karar vermişken erbiumdan iyi sonuc alan birilerini görüyorum geri vazgeçiyorumm..

X