clear blue buldum ama yardım istiyorum.

ayy ne bilim öyleyim dimi hala alışamadım daha önce birçok kez yalancı çoban olduğum için hep böyle var diyordum bir bakıyorum fiyasko hepsi o yüzden alıştım artık çıksa bile inananıyorum işte beynimin hazırlamış olduğu bir savunma mekanizması sanırım....

daha önce ama böyle hem çizgi çıkıp hemde adetim gecikmemişti.....

canım oncomed erken gebelik testi ve genelde doğru sonuç verdiği söyleniyor.iyi ve ucuz bir test:)) hatta beklenen adetten 7 gün öncesinde bile kullanabiliyorsun. ben hep onu kullanıyorum ama şimdiye kadar silikte olsa bi çizgi görmedim.senağlama şimdiden tebrik ediyorum canımm:lepi:

ay tatlım inan yüreğime su serptin sevinebilirmiyim şimdi hala çizgi duruyor ve pembe :))))

zaten üstündede yazıyor gebelik oluştuktan 7 gün sonra bile tespit edebiliyormuş.......

sizlere en kıza zamanda haber veririm gelişmelerden

canim tuplerine bir sey oldu mu dis gebeilkte?

bu arada tebrik ederim. dun de demistim. silik ciktiktan bir gun sonra daha belirginlesiyor ise hamissindir. yok gene silikse hayalet gibiyse test yanlistir.

bence garanti hamilesin kesin haberlerini bekliyoruz sabah yapar yapmaz doktora görünmende fayda var hamileysen stresle yaşamamış olursun için rahat eder tatlım hadi hayırlısı valla benim içim kıpır kıpır oldu Allahım bizlerede nasip etsin((

canım benim yaa...Ay içim bi tuhaf oldu valla.İnşallah hamişsindir kesin sonuç haberlerini bekliyoruz canım bizi merakta bırakma.Bugün edeceğim bütün dualarım öncelikle senin için sonrada benim ve benim gibi bebiş bekleyenler için:CüvCüv:

Son düzenleme:
kızzzzzlarrrrrrrrrrrrrrrrrr dayanamadım clear blue yi az önce yaptım silik olarak + şeklini aldım evet allahım sana binlerce şükür sanırım kızlar artık inanmaya başladım destekleriniz için teşekkür ederim.... rabbim herkese evlat sahibi olmayı nasip etsin... durun dr. arayım şimdi.....

çok tebrik ediyorum yazılarıızı okuyuca bende alıp yaptım ama negatifsenağlama
darısı bizlerid başına umarım rahat sağlıklı bir gebelik dönemi geçirirsin
:CüvCüv:a.s.

sızın adınıza cok sevındım, şu dakıkadan ıtıbaren dıkkat edıoruz kendımıze agır kaldırmıoruz:) ınsallah hayırlı haberlerınızı ve bebısın fotolarını gorcegımız gunlerı nasıp eder Allah , muayeneden sonra buraya mutlaka yazın:):1hug::CüvCüv:

ARKadaslar claer blue hamilelik manitoru kullaniyorum, baska kullanan varmi, sorularim olacakta, yazarsaniz cok sevinirim

ARKadaslar claer blue hamilelik manitoru kullaniyorum, baska kullanan varmi, sorularim olacakta, yazarsaniz cok sevinirim

cnm bende bu ay ilk defa kullanıyorum ama onun için başka başlık var kullananlarla ilgili oraya gelirsen soruların cevaplarını daha iyi alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…