' Çıtır Annelerin Geyik Topiği '

wisdom01

Baslangic:92 hedef:75
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2013
5.202
3.825
Güzel anneler, Hoşgeldiniz.
Amacim, güzel dostluklar, arkadasliklar kurmamizdir.
muhabbet her konudan olabilir.
Kisitlamamiz yoktur.
Herkese hayirli ugurlu olsun.

Son düzenleme:
İvettttt vatana millete hayırlı uğurlu olsun bıol muhabbet bol kahkaha dolu olsun şimdi doya doya konuşuruk. ÜZme kendini hikom belki bölesi daha hayırlı olacak , kelimeleri de tut istediğin kadar bendede oluyor ben başka yazıyom tel başka yazıyor anladığımı anlarım anlayamazsam sorarım, ben maske yaptım yüzüme duşa giricem gelince görüşürüz

Millan I'n şa burada olacağına çık sevindim gittiğine üzülmüştüm iyi oldu iyi

Hişşt kew ben gelene kadar ilerletmeyin sorna ıkuyamam ha :KK66:))))

İvettttt vatana millete hayırlı uğlu olsun bıol muhabbet bol kahkaha dolu olsun şimdi doya doya konuşuruk. ÜZme kendini hikom belki bölesi daha hayırlı olacak , kelimeleri de tut istediğin kadar bendede oluyor ben başka yazıyom tel başka yazıyor anladığımı anlarım anlayamazsam sorarım, ben maske yaptım yüzüme duşa giricem gelince görüşürüz

Millan I'n şa burada olacağına çık sevindim gittiğine üzülmüştüm iyi oldu iyi

Hişşt kew ben gelene kadar ilerletmeyin sorna ıkuyamam ha :KK66:))))
Ki roseliz bu rasi geyik topigi anam istedigim kaar konusurum :)) valka bnde harfleri yutuyuyorumm hikommmm cnmm
Millanimm gel kiz buraya bizim kapimiz herkese acik herkez gelsinnnn konusakkkk
Kizlar bn gelicem birazdan kizimin karnini doyurdum esimle bn kaldik birazdan geliyommm

dur dur duuuuuur..ilk sayfada yazım olsuuuuuuunnn:KK52::KK52::KK52:

dımek ozgur sularda yuzebılıciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim artık:KK1:

hayırlı olsun topıgınııııııızzz:KK16::KK16:

hikoşşşşş geyik topiğin hayırlı olsun şeker,bak böyle daha iyi olcak her şey:KK16::KK16:

yemek yedim az yedim karnım garıl gurul yaww

eşime bi süpriz yapayım dedim,hediye mahiyetinde elime yüzüme bulaştırdım sorma

bu adam beni iyi çekiyorr:KK4:

kocam dun ıstanbula gıttı..gs-juventus maçına..
uğursuz herıf maçı ıptal ettırdı..geceden berı hala yoldalar..
otobüs 20km hızla gelıo kardan dolayı..
bugun 3 de maçın devamı varmış..ona yetısmeye calısıyolar..tvden ızlıcekler mecbur:KK1:
yanı bugun kocam gelene kadar buralardayım..

buraya en cok ben yazarım kesın..kımse vıdı vıdı etmesın bastan söölim:131::131:

kocam dun ıstanbula gıttı..gs-juventus maçına..
uğursuz herıf maçı ıptal ettırdı..geceden berı hala yoldalar..
otobüs 20km hızla gelıo kardan dolayı..
bugun 3 de maçın devamı varmış..ona yetısmeye calısıyolar..tvden ızlıcekler mecbur:KK1:
yanı bugun kocam gelene kadar buralardayım..

izin sıkıntım olmasa bende çok istemiştim maçı,şimdi iyiki gidememişim diyorum

hayirli ugurlu olsun kizlar.hikosum lutfen uzulme yav.seni cok seviyoz:KK16::KK16::KK16:
ivittt benimde ilk sayfada yazim olsun dedim.bakalim olmusmu:KK53::KK53::KK53::KK53:

Millan yazmazsan doverim senii zatenn

Mevcanim ne ettinde bulastirdin kiz bnm de ocak ta esimin dogum gunu var

yavrucum eşim reklamda bi saat gördü,adam 1 ayır onu sayıklıyor off para olsa alırdım diye,bende arardım taradım saatin modelini buldum biraz pahalıymış ama bende fotosunu ve modelini çekip skypeden arkadaşıma attım

aynen şunu yazdımm x sana zahmet şu saate bi bak,hangi sitede uyguna bulurum eşime süpriz yapıcamda ve mesaj gitti ama kocama,ben salak iş temposunda kocama yollamışım o linki :KK43::KK43:

tabi benimki aradı ay ay bana saatmi alıyorsun güya süpriz yapacadım elime yüzüme bulaştırdım

yavrucum eşim reklamda bi saat gördü,adam 1 ayır onu sayıklıyor off para olsa alırdım diye,bende arardım taradım saatin modelini buldum biraz pahalıymış ama bende fotosunu ve modelini çekip skypeden arkadaşıma attım

aynen şunu yazdımm x sana zahmet şu saate bi bak,hangi sitede uyguna bulurum eşime süpriz yapıcamda ve mesaj gitti ama kocama,ben salak iş temposunda kocama yollamışım o linki :KK43::KK43:

tabi benimki aradı ay ay bana saatmi alıyorsun güya süpriz yapacadım elime yüzüme bulaştırdım

hahahhahha:KK1::KK1::KK1:
sımdı pahalıysa da almak zorundasın:KK1::KK1:

Millan yazmazsan doverim senii zatenn

Mevcanim ne ettinde bulastirdin kiz bnm de ocak ta esimin dogum gunu var

biz rahatiz o konuda,bizde ozel gunler filan hic bir bayram kutlanmaz yeni yilda dahil.sadce kutlanan iki bayram var RAMAZAN VE KURBAN:KK16::KK16::KK16::KK16: bir birimize sadece o gunlerde hediyye aliriz:KK1::KK1::KK1::KK1:

X