Cinsiyeti..=D

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
  • Başlangıç Tarihi
&

♥ Cleo ♥

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
mrh. kizlar bugun doktora gittim 16+2 haftalik hamileyim. bebisimi cinsiyeti belli olduu. butun oglanlar gibi hemen gosterdi kendisini..utanmaz. cok guzel bi duygu. Allah herkese nasip etsin.Bitanecik oglum gelecek ekimde insaallah. kizlar bisey soracam. 16haftalik hamileyim ve bebegim 106gram. bu haftaya gore normal dimi? sizin nekadar gramdi? hatirliyorsaniz yazar misiniz? sagolun

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
Gozun aydın :) bende ogrenecem kısmetseeeee 1 haftam kaldıı :)

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
canım tebrik ederim ya benim ki daha çok var ama kuzenimde aynı haftalık 107 gr onun ki yani normal canım sağlıklı olsun da

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
Hayırlı olsun güzelim benimde geçen hafta belli olmuştu benimde oğluşum gelecek inşallah,Allah ım bebişlerimizi hayırlısıyla kucağımıza almamızı nasip etsin inşallah,bu arada dr.un gr.na iyi dediyse kimseyle kıyaslama yapma çünkü herkesin bünyesi farklı dr.unun dediği önemli hayırlı olsun tekrardan

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
ne heycana verici bişey ya..sağlıklı olsun da o ilk haberi almak muhteşem bir duygu olsa gerek. tebrik ederim seni de canım benim.Allah oğluşuna kavuştursun inş. sağlıcakla...

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
hayırlı olsun canım bende o civarda öğrenmiştim oğluşum olacağını.inanılmaz güzel bir duygu.şimdi artık hareketleride başladı her bir gelişme çok güzel .üç haftaya kadar sende bariz hissedersin sanırım:))sağlıkla hayırlısıyla doğarlar tüm bebişler inşallah.

X