Cinsellik sonrası tekrarlayan sistit belası

Anlasilan iliski suresinin uzunlugu kisaltilirsa enfeksiyon olma ihtimalimiz dusecekbende ayni dertten muzdaripim.2 senedir bir cozum bulamiyorum iliskiye girmedigim zamanlar rahatim ama ne zaman girsek 2 gun sonra solugu acilde aliyoruz

Anlasilan iliski suresinin uzunlugu kisaltilirsa enfeksiyon olma ihtimalimiz dusecekbende ayni dertten muzdaripim.2 senedir bir cozum bulamiyorum iliskiye girmedigim zamanlar rahatim ama ne zaman girsek 2 gun sonra solugu acilde aliyoruz
Bunun bi ilacı falan yok mu acaba ya ilişki öncesi sonrası içsek veya sürsek? Grçekten evlilik hayatını bitirmeye kadar gider bı dert

Ve benim penis ilk girerken çok yanmam ve ağrım oluyor sizde de böyle mi?

Gitsin bence çünkü erkekler pek belirti vermiyor ben geçen sene doktora gittiğimde doktor çocuk isteminizden dolayı sanırım ilişkiye çok giriyorsunuz ve bu enfeksiyon a sebep oluyor dedi
Size bir şey daha sorabilir miyim. Biraz açık olcak kusura bakmayın ama benim penisin ilk giriş anında çok acı ve yanma oluyor penis zor giriyor. Sizde de mi böyleydi bu da enfeksiyon yapıyor sanırım

Ayyy çok şükür aynı sorun bendede var ben 1 senelik evliyim ve 5 aydır bu sorunla uğraşıyorum her ilişkiye girdiğimde sistit oluyorum idrar yollarım çok yanıyor ilişkiye girmeye korkar oldum 3 defa ben toz kullandım antibiyotik gece uyumadan önce içtim sabah idrara çıktım munorol ismi sanırm ve demek istediğim 3 ay bunu tekrarladım artık baktım çare yok ayağımdan çorap hiç çıkarmıyorum ve ben 10 gün falan soğan kürü kullandım çok şükür şu dönemler olmadı bakalım ve genitl bölgenize sabun tarzı şeyler sürmeyin sadece suyla yıkayın

Monurali bir kes ben de kullandım siz kaç gün kullandınız

Acaba bizim sistitimizi bu tetikliyor olabilir mi? Çünkü o sırada vajina zorlanıp tahriş oluyor galiba
Ama ben evlenmeden önce bu yoktu ya evlendikten sonra olmaya başladı ben bir defa boş gebelik geçirdim kürtajda oldum ondan sonra her ilişkide idrar yanması yani ilişki öncesi yok ilişki sabahı yanma başlıyordu ben her doktora gidince doktor munurol veriyordu hep bakalım inşallah daha olmaz ama bol bol su içiyorum hergün bende 1 defa kullandım her adet bitini ilişkiye gireceğim günün akşamı 1 defa 3 kere 3 ay kullandım

Eşinizin de mutlaka doktora görünmesi gerekli. Erkekler belirti vermeden taşıyıcı oluyorlar bu tarz şeylerde. Bende hep akıntı problemi yaşıyodum en son gittiğim doktor bana verdiği ilacın aynısından eşime de verdi. Onu da tedavi etmedigimiz sürece sana yine bulaşacak demişti sizinki de o hesap.

Sizin düzeldi mi eş tedavi sonrası akıntınız

Aynen bende de aynısı ilişki den 1 gün sonra başlıyor. Bu ilk birleşme anındaki kasılmayı nasıl halledebiliriz ya

Sizin düzeldi mi eş tedavi sonrası akıntınız
Düzelmedi çünkü eşim ilacı kullanmadı. Çoğu ilaca alerjisi var bünyesi çok alerjik. Bilmediğim ilacı kullanmam dedi. Beraber gitcektik doktora ama hamile kaldım şimdilik kaldı.

Size bir şey daha sorabilir miyim. Biraz açık olcak kusura bakmayın ama benim penisin ilk giriş anında çok acı ve yanma oluyor penis zor giriyor. Sizde de mi böyleydi bu da enfeksiyon yapıyor sanırım
Evet
Oluyor hâlâ maalesef ilişkiden sonra afedersiniz ama hemen tuvalete gidiyorum ve idrarımı yaptığımda sanki böyle tuz basiyorlar gibi yanma oluyor mutlaka gidin ben smear verdim iki hafta sonra gidicem eşimdende test alındı onda da enfeksiyon var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…