Cinsellik sonrası tekrarlayan sistit belası

Bunun bi ilacı falan yok mu acaba ya ilişki öncesi sonrası içsek veya sürsek? Grçekten evlilik hayatını bitirmeye kadar gider bı dert
Evet iliskiden soguyor insan beraber olmaktan tiksiniyor.cunku sonrasindaki sanciyi biz cekiyoruz.erkeklere gore ne var sok cikar.bazen evlenmesemiydim diyorum

Evet

Oluyor hâlâ maalesef ilişkiden sonra afedersiniz ama hemen tuvalete gidiyorum ve idrarımı yaptığımda sanki böyle tuz basiyorlar gibi yanma oluyor mutlaka gidin ben smear verdim iki hafta sonra gidicem eşimdende test alındı onda da enfeksiyon var
Bende endometrioszit var 4.derece ondan dolayi kronik enfeksiyon var oramda.ayni zamanda iliskiye girmek 30-45 dk ya abartmiyorim suruyor.ve buna can mi dayanir

Of bende birleşmede kasılma ve zorlanma çok oluyor yani çözemedim daha onu hala aynı
Derin derin nefes al yaparken aklindan iliskinin aslinda cok mormal birsey oldugunu kotu birsey olmadigini hayvanlarda bile var oldugunu getir geciyor kafani baska yone ver orayi aciyacak mi falan dersen kasolmalar devam ediyor

Düzelmedi çünkü eşim ilacı kullanmadı. Çoğu ilaca alerjisi var bünyesi çok alerjik. Bilmediğim ilacı kullanmam dedi. Beraber gitcektik doktora ama hamile kaldım şimdilik kaldı.
Aman ilaci kullanmasinlar benimkide oyle doktora gitmez hap yutmaz.ya iliskiye girmeden once dusa giriyor mu yikiyor mi seninki girmeden once kendini temizledigi halde mi oluyo

Aman ilaci kullanmasinlar benimkide oyle doktora gitmez hap yutmaz.ya iliskiye girmeden once dusa giriyor mu yikiyor mi seninki girmeden once kendini temizledigi halde mi oluyo
Onu doktora sormuştum yikanmakla gecicek şey değil sende belirti veren bakteriler onun vücudunda asalak olarak yaşıyor sen iyilessende ilk ilişkiyle birlikte sana geri bulaşıyor demişti. Tamamen çözüm için çift olarak aynı anda tedavi gerekliymiş 😒

Onu doktora sormuştum yikanmakla gecicek şey değil sende belirti veren bakteriler onun vücudunda asalak olarak yaşıyor sen iyilessende ilk ilişkiyle birlikte sana geri bulaşıyor demişti. Tamamen çözüm için çift olarak aynı anda tedavi gerekliymiş 😒
Eşleri ikna etmek çok zor

Sperm testinde enfeksiyon olsa xikar mi

Ayyy çok şükür aynı sorun bendede var ben 1 senelik evliyim ve 5 aydır bu sorunla uğraşıyorum her ilişkiye girdiğimde sistit oluyorum idrar yollarım çok yanıyor ilişkiye girmeye korkar oldum 3 defa ben toz kullandım antibiyotik gece uyumadan önce içtim sabah idrara çıktım munorol ismi sanırm ve demek istediğim 3 ay bunu tekrarladım artık baktım çare yok ayağımdan çorap hiç çıkarmıyorum ve ben 10 gün falan soğan kürü kullandım çok şükür şu dönemler olmadı bakalım ve genitl bölgenize sabun tarzı şeyler sürmeyin sadece suyla yıkayın
Bu arada soğan kürü işe yaradı mı? Ben de karnabahar ya da soğan kürüne başlamayı planlıyorum

Bu arada soğan kürü işe yaradı mı? Ben de karnabahar ya da soğan kürüne başlamayı planlıyorum
Evet soğan kürü iyi geldi bana mesela ilaç kullanmadım bu ay soğanı kabuğuyla kaynattım sabah akşam içtim iyi geldi bu ay çok şükür sistit olmadım antibiyotik almıştım yedeğe onu bile kullanmadım ibşallah daha tekrarlamaz birde eğer vajinal akıntınz varsa onuda söküyor yani akıntı ben şuan olmuyor bakalım

Arkadaşlar idrarımda e.Coli üremişti bunun için antibiyotik kullandım ve 1 aydır rahattım. Bu bir ay süresince ilişkiye girmedim. Ve bir ay sonunda ilişkiye girer girmez sistitim tekrarladı. Tüm önlemleri almama rağmen tekrarladı.İlişki öncesi ve sonrası idrarımı yaptım duş da aldım, eşim de aynı şekilde. Prezervatif de kullandık ama yok. Evleneli 1 sene oldu ben buna çare bulamadım. Tekrar doktora mı gitmem gerekiyor bilmiyorum napacağımı. Bana bi akıl verin lütfen
Prezervatife alerjiniz olabilir başka bir korunma yöntemi bulun.

Eğer bitkisel kür yapmak isterseniz böğürtlen kökü ve ısırgan otunu kaynatıp için iltihaplara ve enfeksiyona çok iyi geliyor.

X