Cinsel takıntılarım yardım edin

Size burda kimse yardım edemez dr gitmenizde çayda var psikolojik açıdan

Ama naçizane Öner’im herşeyinizi bu kadar Sarayı erkek arkadaşınıza anlatmayın
Ne gerek var her detayı anlatıyorsunuz ki
İçimi rahatlatmama yardım ediyor çünkü beni tanıdığı takıntılarımı bildiği için

Bana yardım eder misiniz ya babam sonuçta o benim canım kanım beni büyüten insan böyle bişi hissedemem dimi masturbasyon olayı neden olmuş olabilir zevk mi aldım o düşünceden yardım edin lütfen yorumlarınızı söyleyin

kimse sana burada nedeni budur net diyemez ki kardeşim...
Lütfen en kisa zamanda psikoloğa git...sadece diyebileceğim normal değil bu düşünceler altta yatan sorunu çözümle psikologla.

kimse sana burada nedeni budur net diyemez ki kardeşim...
Lütfen en kisa zamanda psikoloğa git...sadece diyebileceğim normal değil bu düşünceler altta yatan sorunu çözümle psikologla.
Psikolog mu psikiyatriste mi gitmeliyim ilk önce psikiyatris ilaç yazıp göndeyomuş pek dinlemiyomuş dertlerini psikiyatri dinliyormuş ama ilaç önemliymiş bu hastalıkta yani beyindeki serotonin eksikliği büyük etkenmiş ama aynı zamanda terapi de gerekiyomuş ilk kime gitmem gerekiyor? Bir de devlette 10 dk dinliyormuş 10 dk da nasıl anlatıcam derdimi çok kısa özel de fiyatı çok pahalı imkanım yetmez bir de devlette sgk ya geçiyo mu ilaç paraları muayene ücreti filan çünkü babamın sgk sında kayıtlıyım görebilir mi ordan

Bir psikoloğa gitmelisin kesinlikle o seni psikaytır konusunda yönlendirme yapıyor olacaktır.Normal bir durum gibi gelmedi bana daha öncesinde babanın sana cinsel yaklaşımı yoksa, böyle birşeyi bile aklından geçirmen sakıncalı çünkü takıntılı olduğunu söylüyorsun. Erkek arkadaşına regl olduğunu bile açıklıkla söylememen gerekirken bunları konuşuyo olman ve erkek arkadaşınında seni telkin etmesi bile normal bir durum değil.Çocukluğunda yaşadığın bir aile içi taciz vs bilinçaltında cinsel anlamda karmaşa yaratıyor olabilir.
İstanbulda yaşıyorsan internetten yeditepe psikolog yaz orada doktor profillerinden kendine yakın hissettiğine ramdevu al ve görüş derim seans ücretleri de çok yüksek değil max 100 tl gibi bunu dikkate al ve randevu oluştur git görüş derim. Allah yardımcın olsun.

psikiatriye git devlettede baya dinliyor not alıp açıklama yapıyor. üniversite hastanesine gidebilirsin. bence hemen randevu al online olarak. erkek arkadaşına da her seyi anlatma adam senden ayrılır psikolojin iyice bozulur.

Astoria bu konuya bi baksan .

Arkadaşlar yazmışlar zaten yazılması gerekenleri ben de daha farklı bir şey söyleyemem zaten buradan.

Konu sahibinin psikolojik destek alması lazım mutlaka. Psikoterapi de yapan bir psikiyatri uzmanına başvurmasını öneririm, ilaç + psikoterapi ile daha hızlı bir toparlama göstereceğini düşünüyorum.

Yardımı doktor yerine ısrarla bu forumda aramanız bile normal olmadığınızın göstergesi.

3 harfliler çarpmış
ağır psikolojik vakasınız
en kısa zamanda psikoloğa gidin onun öncesinde
hocaya gidin beni korkutuyorlar deyin birkaç defa okutun farklı 2 hocaya
vallah hoca dedim ya laf edecek vardır ama evet laf edin ama kadının durumu ciddi değişik birşey sonuçta daha ağırı olmadan biran önce herekete geçmeli

cok takiyorsunuz bence herseyi, farklı ugraslar bulun kendinize sonra kurslara gidin

Çok zor bir durum ,OKB var sizde hemde ciddi boyutta psikyatriye gittiniz mi tanı konuldumu ,daha önce hiç ilaç kullandınız mı bir an önce doktora gidin lütfen kendinizi kötü yada suçlu hisetmeyin bu bir hastalık tedavi için acil doktora gitmenizi ve bilincsel terapi icin hastalığınız konusunda bol bilgi edinip mücadele yoluna gitmenizi tavsiye ederim
İlk Aklıma gelen Oğuz Tan in takıntılar kitabı mutlaka başka güzel kitaplarda vardır netten araştırabilirsiniz ...
Geçmiş olsun

Şimdi gördüm hocaya falan gidin diyenler olmuş hiç o işlere bulaşma acilen doktora git canım

Kaç yaşındasın ne olur doktora git..
Çok üzüldüm haline O.K.B çok zor bir hastalıktır
senin için dua edeceğim lütfen doktoru ihmal etme

Kaç sene olmuş siz bunları yazalı ama lütfen görürsen bu durumdan kurtuldunmu çok benzer şeyler içindeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…