Cinsel takıntılarım yardım edin

senanur3

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2016
13
2
26
merhaba hanımlar size hayatımı baştan anlatmak istiyorum uzun olabilir ama inşaallah okursunuz sonuna kadar ve bana yardım edersiniz
Öncelikle 3 yıllık bi ilişkim var. Benim takıntılarım 3 yıl önce başladı ilk baş kızlık zarı takıntısıyla sevgilimle bişi yaşamadığıö halde bu takıntıdan kurtulamadım anneme söyledim annemle dertleştim annemle doktora gittik hatta doktor beni rahatlattı sonra sevgilime söyledim boşuna kafana takma ne önemi var ben seni bilmiyor muyum dedi %90 a yakın geçti bu takıntım hemşirelik öğrencisiyim sonralarda bende hastalık korkusu başladı beraberinde el yıkama takıntısı ve tuvalet temizleme takıntısı bunlar halen devam ediyor sonra sevgilimle bi konuşmamızda güven konusu açıldı sonra ben kendi kendimi sorguladım acaba güvenini sarsacak bişi yaptım mı diye ve ieski sevgililerimi düşündüm onunla bunu yaptım mı daha ileri gittim mi diye bir de şu takıntılarım var görsüğüm bir erkekten etkilendim mi diye dönüş dönüp bakıyorum etkileniyor muyum siye aynı zamanda bir ara karşı tarafın cinsel organına bakma takıntım vardı şiödi asıl sorunuma geliyorum son bir haftadır başımın etini kemiriyor bir film izledim afedersiniz kadın masturbasyon yapıyodu ve kocasını düşünmüyodu yaparken başka erkekleri düşünüyodu bunu sevgilime anlattım yanlış bişi yaptığı dedi sonra bu bende yer edindi acaba ben başkasını düşünerek masturbasyon yaptım mı diye bir kaç yıl önce biraz özel olacak ama annemle babamın seslerini duymuştum beynimde görüntüler oluşmuştu onları ilişkiye girerken kafamda canlandırmıştım sonra kafama tövbe babamla benim görüntülerim geldi benim şimdi aklıma sanki bu görüntüler geldiğinde masturbasyon yapmışım fikri geldi aklıma babam ve ben geldiğinde masturbasyon yaptığımı düşündüm çünkü o sıra yapmıştım ama be düşünerek yaptım hatırlamıyorum yani neden yaptım ses duyunca etkilendim ondan mı yoksa babamla görüntümüzü düşünerek mi ve şu an çok kötüyüm sanki babamdan etkileniyormuşum gibi geliyor sarıldığında filan kaç kere ağladım anneme ihanet ediyormuşum gibi geldi üç dört gündür kafama bunları takıyorum ve iki gece babamla ilgili rüya gördüm birinde uyandığımda zevk alıyodum galiba ve ben de uyanınca masturbasyon yaptım çok suçlu hissediyorum yardım edin

Mutlaka ama mutlaka altta yatan bir neden var ....Anne ve babandan gelen seslerle başlamış olduğu pek gelmedi aklıma (bu kadar etkilenmiş olamazsin) daha öncesinde başlamış olabilir.

Kendinden emin olduğu halde emin olamıyorsun. .. yanı bende de var ancak, benim durum suyu kapattım mi evet kapatmamis olabilirim diye tekrar kontrol etmek. ... fişi çektim evet eminim ya cekmediysem diye kontrol etme gibi.

Mutlaka psikolojik destek almalısın hayatını daha fazla zehir etme kendine .
Geçmiş olsun.

biz seni değiştiremeyiz ki, kesinlikle psikolojik yardım almalısın. hiç normal düşünceler değil lütfen bunu ihmal etme
Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum sevgilime bile anlattım bu düşüncelerimi ve masturbasyon olayını o ne kadar takıntılı biri olduğumu bildiği için yapmamışsındır vesvese yapıyosun diyor bilmiyorum

Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum sevgilime bile anlattım bu düşüncelerimi ve masturbasyon olayını o ne kadar takıntılı biri olduğumu bildiği için yapmamışsındır vesvese yapıyosun diyor bilmiyorum
vesvesedir zaten, ama normal düşünceler değil bunu anlatmak istiyorum. bilinçaltınızda farklı şeyler yatıyor olabilir ve bunu ancak profesyonel yardımla anlayabilirsiniz, ihmal etme

Altya yatan neden derken? Daha önce de takıntılarım vardı zaten ama bu türden yoktu işte kızlık zaeı takıntısı mesela o takıntıda da yaptıklarımdan emin olamıyodum burda da olamıyorum acaba babamı mı düşündüm diye

Cinsel takintilarin var psikiyatriye gidip obsesyon ilaclari kullanman gerekebilir.(ki bence gerekir)
Ve sana duaları öneririm.Ayetler ve esmalar.Esma olarak el-mani belki olabilir sen bir araştır.
. Bak yeni mesajlardan bulursun kunfeyekun isimli arkadaş dua sormuş orada cevaplar verdik.Cok güzel dualar.Oyle ferahlayacaksın eminim.Takintilar için dua diye de araştır.Ayet ve esma olmasına dikkat et.insirah ve duha süresini de öneririm .Kisa surelerdir.

Çok teşekkür ederim inşaallah iyi gelir

Bir şey sormak istiyorum siz de az çok bu süreci yaşamışsınız mesela geçmişe dönüp acaba burda şöyle mi olmuştu diye düşğnüyorum yaptıklarımdan emin olamıyorum iki gün önce bir rüya görüp zevk aldıysam rüyadaki acaba babam mıydı diye düşünüyorum sizce bunlar takıntıdan mı

Altta yatan neden derken ,örneğin; çocukluk döneminde yaşadığın travma varsa hatırlamıyor olsanda bilinçaltına yer etmiş ve bir şeyler yaşadığında tetikliyor olabilir....

Örneğin kızlık zari hakkinda sana anlatılan ne kadar değerli olduğu, onu evlenene dek koruman gerektiği ,namus kavramı ya da daha acımasız yorumlar aklında yer etmiş olabilir..

Örneğin Çocuklukta sen emin olsan da yaptığın şeyden annen ,baban, yakin cevren ya da öğretmenin sana inanmamistir ve sen kendinden emin olsan da bu durumlar seni etkilemis olabilir ...

Yani tabi bunlar örnekler ne yaşadın bilemem ancak bir şeyler etkilemis lütfen destek al .

Pardon uye:ice flour
Konu;
Ciddi değişiklik için bildiğiniz dua varmı?

Dualar için buraya bak.Bu dualar çoğu sıkıntı için olur.

evet takıntı ancak büyük takıntı baba ile ilgili olması çok uç neden baba ?babanla genel anlamda( o sesleri duymadan önce) aran nasıldı önceden de olurmuydu bu cinsellik ve baba bagdastirmasi?

%100 takıntı yani obsesyon
Buna dair ilaçlar verirler psikiyatristler.Ama dualarin ferahligi bir başka..

Size burda kimse yardım edemez dr gitmenizde çayda var psikolojik açıdan

Ama naçizane Öner’im herşeyinizi bu kadar Sarayı erkek arkadaşınıza anlatmayın
Ne gerek var her detayı anlatıyorsunuz ki

Her şeyi neden erkek arkadaşına anlatıyorsun?
Yarın öbürgün bu anlattıklarınla karşına çıkmayacağı ne malum?
Bu seferde onu takıntı edersin.

evet takıntı ancak büyük takıntı baba ile ilgili olması çok uç neden baba ?babanla genel anlamda( o sesleri duymadan önce) aran nasıldı önceden de olurmuydu bu cinsellik ve baba bagdastirmasi?
Babamla normal baba kız gibiydik yani sarılırdık ederdik bir kız kardeşim benden küçük o benden daha yakın babama ben özellikle ergenlikten sonra mesafeme dikkat etmişimdir mesela kardeşim 13 yaşında halen babamın kucağına oturur onunla uyur bazen ama ben hep mesefe koymuşumdur küçükken yanlışlıkla bir kere babamı çıplak görmüştüm bilinçaltıma işlemiş olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…