Cinsel isteği olmadan Evlilik devam eder mı?

Ladyship

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2022
76
23
31
Merhabalar, 3 yıla yakın evliyim, eşim beni çok seviyor her istediğimi yapar maddi ve manevi ama varikosel hastası cinsel ilişkide sıkıntı yaşıyoruz bazen ayda 1 kere oluyor en fazla 2 haftada 1, ne yapacağımı bilmiyorum cinsel ilişki olmadan evlilik sürer mı?

Tedavi olmayı denemiyor mu eşiniz? Ayda bir gerçekten çok az.
Bu arada konu yanlış yerde.

Valla sürmez dicem de, benim bi akraba sürdürüyor. Ama çaresizlikten gidecegi yer yok.

Kardeşce bir orman gibi yaşıyacaksak ne diye evlendik.
Ormanı yeşerticez, fidanlar dikicez dimi😉

Maalesef sürmez ev arkadaşlığına döner durum.
Tedavisi var doktora gitmediniz mi hiç?

Yaşamadan büyük konuşmak istemem ama bana göre sürmez yada çok zor sürer belki sadece sevdiğim için. Eşime göre de muhtemelen sürmez.
Ama size göre de belki ayda 1 cinsellik yetiyordur. Ve siz sürdürebilirsiniz belki. Bu tamamen size bağlı.

Merhabalar, 3 yıla yakın evliyim, eşim beni çok seviyor her istediğimi yapar maddi ve manevi ama varikosel hastası cinsel ilişkide sıkıntı yaşıyoruz bazen ayda 1 kere oluyor en fazla 2 haftada 1, ne yapacağımı bilmiyorum cinsel ilişki olmadan evlilik sürer mı?
ayda ne kadar oldugundan cok eşiniz istiyormu içinden geliyormu arzuluyormu daha önemli. belki her erkek gii sürekli istiyo ama sırf bu konudan bunalıma girip kendini suçlayıp kendini soyutlamış olabilir. bildigim kadarıyla varikoselin isteksizlikle alakası yok. adam tutkulumu o önemli. içinden gelmiyosa geçmiş olsuunnn

Çözümü olmayan bir şey değildir illa ki bir tedavisi vardır araştırdınız mı

Size baglı bazı kadınlar var ilişki olmasın diye kaçacak yer arayan cinsellik saçma gelen soguk duran böyle Bi yapıdaysanız sürer sıkıntı olmaz ama cinsellik sizin için önemli bişeyse sürmez ben yapamam mesela benim için bu durum çok önemli ilişkiyi ayakta tutan şey yoksa arkadaşlık gibi bişey olur evlilik ben uzun süre cinsellik olmazsa gerilen biriyim stres oluyorum seviyorum diye okey desem bile ilişkim saglıklı olmaz bu stres hali farklı şekilde yine olumsuz etkilerdi

Size baglı bazı kadınlar var ilişki olmasın diye kaçacak yer arayan cinsellik saçma gelen soguk duran böyle Bi yapıdaysanız sürer sıkıntı olmaz ama cinsellik sizin için önemli bişeyse sürmez ben yapamam mesela benim için bu durum çok önemli ilişkiyi ayakta tutan şey yoksa arkadaşlık gibi bişey olur evlilik ben uzun süre cinsellik olmazsa gerilen biriyim stres oluyorum seviyorum diye okey desem bile ilişkim saglıklı olmaz bu stres hali farklı şekilde yine olumsuz etkilerdi
Çok doğru söylüyorsunuz, sağ ol canım.

ayda ne kadar oldugundan cok eşiniz istiyormu içinden geliyormu arzuluyormu daha önemli. belki her erkek gii sürekli istiyo ama sırf bu konudan bunalıma girip kendini suçlayıp kendini soyutlamış olabilir. bildigim kadarıyla varikoselin isteksizlikle alakası yok. adam tutkulumu o önemli. içinden gelmiyosa geçmiş olsuunnn
İsteği var deniyoruz olmuyor, ama bazen oluyor , kendinede güvenmiyor her geldiğinde bi deneriz belki olur der , olmadığı zaman çok üzülür, bende üzülürüm artık denemek istemiyorum, kendine hazır hissederse tamam derim yoksa denemekten daha iyi, çok zor bir şey ikimiz için.

Hastalığı olan kişi eşiniz olduğu için bu soruyu cevaplayabilecek olan kişi sizsiniz. Cinsellik hayatınızda ne kadar önemli mesela? Çok önemli değil ben cinsellik olmadan da yaparım
Yaşamadan büyük konuşmak istemem ama bana göre sürmez yada çok zor sürer belki sadece sevdiğim için. Eşime göre de muhtemelen sürmez.
Ama size göre de belki ayda 1 cinsellik yetiyordur. Ve siz sürdürebilirsiniz belki. Bu tamamen size bağlı.
Yetmez ama kabullendim gibi , bazen kaderim derdim bazen de hayatımın boyunca böyle mi yaşayacağım kendime sorgularım.

Valla sürmez dicem de, benim bi akraba sürdürüyor. Ama çaresizlikten gidecegi yer yok.

Kardeşce bir orman gibi yaşıyacaksak ne diye evlendik.
Ormanı yeşerticez, fidanlar dikicez dimi😉
Tabiki öyle, bende sürdürüyorum şuanda çaresizlik değilde birbirimizde çok seviyoruz bakalım nereye kadar her şey bir hayırlısı var.

Eşimi düşünüyorum sürer diyorum ben ki çok düşkünüm bu konulara ama bu yüzden eşimden ayrılacak değilim

Bizimde ayni şekilde bir rahatsızlığı yok ama.osteksizlik var ayda 2 kere anca neyaparsin yap olmuyor yanında açık giyiniyorim kendime bakıyorum saçım başım makyajım ama yok donuyor arkasını uyuyor bende neyapim boş işte

Sürer ama zor olur bence

X