cinsel birliktelik ve kanama

Bilginiz için teşekkür ediyorum

Bende ilk evlendiğimde ilk bir hafta yapamamiştim sonra ilişki oldu ama hem çok korktuğum için hemde kendimi çok kastığım için feci kanamam olmuştu hatta eşim çok korkmuştum sonra ara verdik ilk 20 gün kanamam devam etti sonra geçti

Peki ikinci üçüncü yaptığınızda kanama azda olsa oldu mu nasıl oldu yani çünkü benim ikincide de kanamam oldu aynı şekilde suan korkuyorum

Peki ikinci üçüncü yaptığınızda kanama azda olsa oldu mu nasıl oldu yani çünkü benim ikincide de kanamam oldu aynı şekilde suan korkuyorum
Yani öyle ki ben tuvalete oturamıyorum yanmam vardı ama kanamam ilk gün ki gibi yoktu tabi adet kanaması gibi az az oldu

On sevişmeyi uzun tutun. Kayganlastitici kullanın esiniz biraz daha nazik olsun.
Bu sorunu sadece ben yaşıyormuşum gibi bir suçluluk var üzerimde ikinci kezde kanamam çok oldu üçüncü için korkuyorum bu yüzden yoksa kanama olması normal mi ikincisi üçüncü de

Bu sorunu sadece ben yaşıyormuşum gibi bir suçluluk var üzerimde ikinci kezde kanamam çok oldu üçüncü için korkuyorum bu yüzden yoksa kanama olması normal mi ikincisi üçüncü de
Normal değil. 1. 2. De olsa kanama yasamak asil anormal olan . Kegel egzersizlerine yutubdan bakın kegel egzersizi yapın bol bol sık birak tekniği. Esiniz girecegi zaman ikinin

Suan nasıl peki bir süre sonra sizce açılıyor mu artık vajina kanalı yoksa doğum olana kadar hep dar mı kalacak
Zamala illaki acılma oluyor ben neredeyse 5 yildir evliyim ve sezeryan doğum yaptım yani normal doğum yapmadığım için Bilmiyorum canm sıkmayın canınızı zamanla her şey yoluna girer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…