ÇİNKO KULLANIMI

sshewolf

👁️
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2022
185
210
kızlar selam çinko kullanmak istiyorum ama çinko testesteron hormonunu yükseltebiliyormuş bu durumda kadınlarda kıllanma artışı olma ihtimali var mı kimisi saçmalık diyor kimisi beslediğini iddia ediyor aranızda kullanan varsa aydınlatır mısınız 🤲

kızlar selam çinko kullanmak istiyorum ama çinko testesteron hormonunu yükseltebiliyormuş bu durumda kadınlarda kıllanma artışı olma ihtimali var mı kimisi saçmalık diyor kimisi beslediğini iddia ediyor aranızda kullanan varsa aydınlatır mısınız 🤲
Bence eksikliğiniz yoksa kullanmayin

ya şahsen doktora gitmedim var mı yok mu bilmiyorum ama saçlarım çok dökülüyor tırnaklarım çok çabuk kırılıyor bunlara iyi geldiğini biliyorum bunun için kullanmak istiyordum
Bu sorununuza biotin daha iyi gelir. Saç ve tırnak için onu öneriyorlar genelde bir araştırın derim. Benim de saçlarım çok dökülüyor bir sürü tahlil yaptirdim. Bir tek d vitaminim eksik çıktı........

ya şahsen doktora gitmedim var mı yok mu bilmiyorum ama saçlarım çok dökülüyor tırnaklarım çok çabuk kırılıyor bunlara iyi geldiğini biliyorum bunun için kullanmak istiyordum
Size tavsiyem Bir aile hekimi yada dahiliye bölümüne gidip test yaptırın eksikse kullanın vitaminlerin fazlalığıda zararlı ve tiroidlerinizde çalişmiyor olabilir

X