Makyaj Ürünleri Çingene Makyajı Yarışma Anketi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Sizce En Başarılı Çingene Makyajı Hangisi?

• 1. Yarışmacı

OY: 94 15,5%
  • 2.Yarışmacı

OY: 36 6,0%
  • 3.Yarışmacı

OY: 124 20,5%
  • 4.Yarışmacı

OY: 35 5,8%
  • 5.Yarışmacı

OY: 53 8,8%
  • 6.Yarışmacı

OY: 1 0,2%
  • 7.Yarışmacı

OY: 5 0,8%
  • 8.Yarışmacı

OY: 3 0,5%
  • 9.Yarışmacı

OY: 6 1,0%
  • 10.Yarışmacı

OY: 65 10,7%
  • 11.Yarışmacı

OY: 181 29,9%
  • 12.Yarışmacı

OY: 2 0,3%

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Sadece eğleşelim, neşelenelim,renkli bişeyler olsun diye yapılmış bir yarışma bu..
tersliklere gerek yokboshayallersmile..Ramazan ramazan değer mi a dostlar..opuyorumnanaktan
katılanlara başarılar dilerim..ayrıca arzuşa da yönetiminden dolayı başarılar dilerimvereliniortak

çok fena yönetiyom dimi gacıellam:))))

ablasınıyalayansüpürenarzusmileyy: :roflol:

yawrusunu kemiren arzu

Cilveli türk kahvesi :roflol: ben hakkımı şimdikten istiyom iftara kadan anca kendine gelir piçikolocimsempatiksalakcinni

Arzum burlar sahurdan kalma ben saa kaç kere didim habarsız misafir getirtme diye ya irezil olduk yine gece naptıysanız leş gibin olmuş buralar
Gacı kırdı yine tabakları delikafadulden

nazlı çiçemm illa dayanamıyon haa iyi madem yapem ama foto koymamaym milletin canı çeker la

gacı kaçıncı takımı bozdu kim bilir

sahurda daçayları devirdi uykucu tarzan

:umursamaz:
Kapıları açık bıraktı getti gacı
şincik bize toplatıyo ortalığı :eek:klava:

ööff resil olduk git kapat bebem şu kapyı eşiği de sil ayıp olacak kadına da yaa

:roflol::roflol::roflol:
Ay çok yaşa emi,
duydumki kazanana pırlanta yüzük verecekmişsin uyudurukçu müdire:roflol::roflol:
eh o pırlantayı bana yollarsın gözel parnahlarım pırlanta görür:roflol::roflol:
Yastığı koltuğu iyi kabartın zira koltuğun yayları battı:roflol:
Akşama teftişe gelicem iftar sonrası kahvemi orta şekerli isterim,birde en kalitelisinden bitter çikolata yerimşakkıdı

kızlar temizliğe başlyoruz oruç moruç diynemem ben camlara giriyom

gksu sen de tufaletlere gir bebem

islan sen de markete gir en pahalı bitter çikolatayı al manavın yanındakinde isveç çikelata vardı ondan al hem için açılı psikilocin düzelir biraz

kız kadın gelecem akşama dedi bişeyler yapak tatlıgacı sen tatlı bişeyler edersin

tanrıçaya söyleyelim de gelsin gelmişken maske neyim yapsın müdireye

ablacım pırlantaları halledecez sparişi verdim 2 ye böldürem enine bi sana bi birinciye çıkartam

olanaklarımı kısıtlı ya ablacım kusurumuza bakma:)))

:roflol::roflol::roflol:
Ay çok yaşa emi,
duydumki kazanana pırlanta yüzük verecekmişsin uyudurukçu müdire:roflol::roflol:
eh o pırlantayı bana yollarsın gözel parnahlarım pırlanta görür:roflol::roflol:
Yastığı koltuğu iyi kabartın zira koltuğun yayları battı:roflol:
Akşama teftişe gelicem iftar sonrası kahvemi orta şekerli isterim,birde en kalitelisinden bitter çikolata yerimşakkıdı

bitter çikonata yokta
bitter çikonatanın yeri dutacak kakao soslu kakaolu kekim var
Buram buram kokuttu evimi
İstennmi midiree hanımm sempatiksalakcinni

çok fena yönetiyom dimi gacıellam:))))

yawrusunu kemiren arzu

nazlı çiçemm illa dayanamıyon haa iyi madem yapem ama foto koymamaym milletin canı çeker la

gacı kaçıncı takımı bozdu kim bilir

sahurda daçayları devirdi uykucu tarzan

ööff resil olduk git kapat bebem şu kapyı eşiği de sil ayıp olacak kadına da yaa

kırmızı halıda seremmi aplaa sempatiksalakcinni

islan sen de markete gir en pahalı bitter çikolatayı al manavın yanındakinde isveç çikelata vardı ondan al hem için açılı psikilocin düzelir biraz

kız kadın gelecem akşama dedi bişeyler yapak tatlıgacı sen tatlı bişeyler edersin

ablacım pırlantaları halledecez sparişi verdim 2 ye böldürem enine bi sana bi birinciye çıkartam

ulaa tufaletii bıraktıı banaa en pis işiiii :mymeka:
midireeee hanımınn hürmetineee temizliyoruuummm tekrarıı olmaazz sempatiksalakcinni

ay var mı kız ne güzel olar ben de gül yaprağı neyim serperim romantik romantik

içeriden limoncu derler adıma şarkısı duyulsaaa

e sonuçta çingene makyajı yarışmamız canumm

kız arzuş müdüranıma ikram etçeksen, tatlım var zaati..etimek datlusu yaptıydım..
ay şinci oruçlu oruçlu milleti özendirmiyim detay vererek..:1rolleyes:

ay var mı kız ne güzel olar ben de gül yaprağı neyim serperim romantik romantik

içeriden limoncu derler adıma şarkısı duyulsaaa

e sonuçta çingene makyajı yarışmamız canumm

mumda yakak bari
ben boncuk işlerim halının kenarlarına hemenicecik :KK1:

bitter çikonata yokta
bitter çikonatanın yeri dutacak kakao soslu kakaolu kekim var
Buram buram kokuttu evimi
İstennmi midiree hanımm sempatiksalakcinni

Ben bilmem akşama burdayımsengözlerimebaksanab
teftişi geçemezseniz mühürletirim tükkanınızı:icecream:

Kırmızı halı artıkın banal oldu,daha ilginç fikirlerle gelin rica ederimşakkıdı
İlarzu tamam bütçe kısıtlı anladıkta yüsüğün bana gelecek kısmında karat düşük olursa müdireler alemine resil ederim aklinialirimsmile

Şimdilik gidiyorum,kavga etmeyin,güzel geçinin,oylamaları yapın,akşama iyi hazırlanın gelicemguclubacismile

tamam ablacım wıııuuşş gittiiii ter aktı alnımdan bee

kızlar fazla pırlantası olan var mı ne yapacaz la gacı sen yeni aldıydın saklama la elini kolunu hayret bişey

yahu şöyle eğlenceli bi konuda bile tartışmalara girilmiş....:)

bazen susmak gerekir aslında...çünkü verdiğin cevabın c sini anlayamaz bazı insanlar...hani genel söylüyorum,reeldede vardır bu çok...edepli edebinden susar,edepsizde ben susturdum sanırmış....

gerek yok çocukça dalaşmalara....herkes her konuda fikrini söyleme özgürlüğüne sahip...hakaret edilmediği,terbiyesizleşilmediği halde saldırı oluyorsa sallayın gitsin,boşuna yorulmaya gerek yok....(lafım burdaki herhangi birine değil önemle duyurulur şimdi birileri alınıpta cırlamasın:hulya:

o değilde şu 11 numara kim yaa...çatliyciimm.....neyseki yarışma sonunda açıklanacakmış...:kahve: oyumu kime verdiğimi bilmek hakkım sempatiksalakcinni

tamam ablacım wıııuuşş gittiiii ter aktı alnımdan bee

kızlar fazla pırlantası olan var mı ne yapacaz la gacı sen yeni aldıydın saklama la elini kolunu hayret bişey

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
kız pırlantanın fazlası mı olur.:KK1:.Allah iyi etsin seni....:icecream:

ulaa tufaletii bıraktıı banaa en pis işiiii :mymeka:
midireeee hanımınn hürmetineee temizliyoruuummm tekrarıı olmaazz sempatiksalakcinni

ne var kız en küçük sen değilmisin ne iş versek yapacan çiçeemm

biz de temüzledik zamanında hem ufacık hela la

ben koca camları siliyom ya:eek:

He canım biz de hep öyle gördük işte İspanya ya falan gidemediğimizden bebeğim bilmiyoruz ordaki çingeneleri, sen anlattın aydınlanmış olduk,

ben hep yeşilçamdaki çingeneleri gördüğümden eklediğim fotolar da öyle zayten öyle biliyyordum kusurumz-a bakma cahilliğimize kültürsüzlüğümüze ver hayatım.

genelde benim yeşilçamda gördüğüm çingeneler hep varoş ve göçebeydi ondan öyle beynimde yer etmiş hayatım.

ne güzel sen gitmişsin görmüşsün taaa İspanyalara bi foto ekleseydin keşke başvurular esnasında fikir olurdu yarışmacılara da:))

Neyse bir dahaki makyaj yarışmasına katkılarını bekliyoruz canım.kaydirigubbakcemile5

ama ben cellanlenmedim canım sen yanlış anlamışsın, beni celallendirmek çok zordur maşallah illallah pamık gibimdir üzerine afiyet. Hatta arkadaşlarım bile der sakinliğin sinirlendirir adamı diye:))) asla öyle bişey yok canım

:roflol::roflol:

amman öyle deme canım ya ne olacak olur böyle şeyler biz düzeltiriz işimiz bu sen yap yorumunu rahatça, ben yanlış anlaşılacak durumlar olursa açıklama yaparım problm kalmaz bidenem:)))):teytey:

kuzimmm yeminlen ederdik heee:roflol:

evet çiçek suratlım açıklanacakdelikafadulden

hanımefendiliğini yiyim çinganem benim eferim kız doğru yoldasın

bu bir test tanrıçam dikkatli adımlar at:roflol:

Keşke İlarzucum,ama nerden bileyim kk ya uye olacagım da boyle bir yarısma olacak,tabiki bundan sonra bende fotograflar eşliginde yardımcı olurum elimden geldigince..

Kultursuzluk cehalet demişin,olurmu oyle sey .

Eminim sende istersin gezip gormeyi ama fırsat imkan olmamıstır.Benim ailem cok yapar yurtdısı gezıler,o yuzden onlarla beraber tepe tepe tum dunyayı gezdım sayılır,sanslı bir genclıgım oldu :)

Keşke İlarzucum,ama nerden bileyim kk ya uye olacagım da boyle bir yarısma olacak,tabiki bundan sonra bende fotograflar eşliginde yardımcı olurum elimden geldigince..

Kultursuzluk cehalet demişin,olurmu oyle sey .

Eminim sende istersin gezip gormeyi ama fırsat imkan olmamıstır.Benim ailem cok yapar yurtdısı gezıler,o yuzden onlarla beraber tepe tepe tum dunyayı gezdım sayılır,sanslı bir genclıgım oldu :)

Ne mutlu sana canım, ne mutlu sana böyle memleketimin insanlarını görünce ben onore oluyorum çok mutlu oluyorum. İnşallah canım inşallah bi gün biz de yurtdışıları görürüz ufkumuz açılır:)))

Tskler tanricam senin icin Bi daha gülim o zaman :eek:))))

Al bendende o kadar datlum.. Kurallar tam benlikmis yani :)
tuttum bu gülüşü pinaxım:lepi:
Nolmuş burda bölee ya:1shok:
Eğlenmeyi bile beceremiyoruz:umursamaz:
beceriyoruz lan nolmuş:mymeka:çingene adı geçiyosa olucak o kadar:roflol:sen bidahaki yarışmaya katılmada ak göz kara göz göstericem sana benkaydirigubbakcemile

hanımefendiliğini yiyim çinganem benim eferim kız doğru yoldasın

bu bir test tanrıçam dikkatli adımlar at:roflol:

4 kişinin bildiği sır değildir kuzen:1ninca::nazar::roflol:
kanka ikimizde ağzında bakla tutamayan garılarız..tıp bence:roflol:tıpppp:1shok:
aklinialirimsmile

anamm müdür gelmiş (üzerinibaşını toplyanarzu)

kızlar toparlayın çabuk şuarları şu yastıkları neyim bi pohpohlayın

camları aç island

ne bakıyon şu tbakları götürsene tatlıgacı laaa

ayyy hoşgeldiniz değerli ablacım buyrun çok teşekkür ederizopuyorumnanaktan

güzel parmaklarınız pırlanta taksın canım ablambayanssulusmile
olum niye uyandırmadınızeyvahedigeldismile eyvahedigeldismile
içerde şekerleme yaptığımı görmedi diyin banamafoldumbenbide zam isticektim yüzüm kalmadı şimdimafoldumben
islo garısı aşşada gözcü değilmiydi:mymeka:niye haber vermiyo:tomato:

sen iste,sana çikileta fabrikası getirelim müdürem..anam o mavi ışığa ne güzel parlıyo alttan alttan öyleeyvahedigeldismile

hazırım benbenneyaptımki
maskeler,makyaj,saç,bide nişantaşına gittim tasarım bi elbise aldım müdiremize:1closedeyes:bihterin kıyafetleri halt etmiş,o derece güzel..iyisi olsun dedimbenneyaptımki
ımmm başkabilmiyorumkismilehehsüprizzzzzkarabiber göbek şov yapıcak,aradım konuştuk,tamam ya sakin..pozitif düşünün ımmmm pıssss:Saruboceq:ımmmm:Saruboceq: herşey güzel olucak:KK3::Saruboceq:eyvahedigeldismile

[hazırım benbenneyaptımki
maskeler,makyaj,saç,bide nişantaşına gittim tasarım bi elbise aldım müdiremize:1closedeyes:bihterin kıyafetleri halt etmiş,o derece güzel..iyisi olsun dedimbenneyaptımki
ımmm başkabilmiyorumkismilehehsüprizzzzzkarabiber göbek şov yapıcak,aradım konuştuk,tamam ya sakin..pozitif düşünün ımmmm pıssss:Saruboceq:ımmmm:Saruboceq: herşey güzel olucak:KK3::Saruboceq:eyvahedigeldismile

eferim düşünceli kuzim benim canım benim yirim

sen yoksan herşey eksik sen varsan herşey tamam damarr:)))

ne var kız en küçük sen değilmisin ne iş versek yapacan çiçeemm

biz de temüzledik zamanında hem ufacık hela la

ben koca camları siliyom ya:eek:

seninn pislediğiinn helayaa can kurbaann laaaaa :roflol:

yerr yutarıım bileee (ıyyhkk açım ya ne dediğimi bilmiyrum) sırnaşık şey

Ben iftara gidiyorum canlarımm..
Allah tuttuğunuz oruçlarınızı kabul etsin inş.

Hayırlı İftarlar .. :Saruboceq:

X