Makyaj Ürünleri Çingene Makyajı Yarışma Anketi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Sizce En Başarılı Çingene Makyajı Hangisi?

• 1. Yarışmacı

OY: 94 15,5%
  • 2.Yarışmacı

OY: 36 6,0%
  • 3.Yarışmacı

OY: 124 20,5%
  • 4.Yarışmacı

OY: 35 5,8%
  • 5.Yarışmacı

OY: 53 8,8%
  • 6.Yarışmacı

OY: 1 0,2%
  • 7.Yarışmacı

OY: 5 0,8%
  • 8.Yarışmacı

OY: 3 0,5%
  • 9.Yarışmacı

OY: 6 1,0%
  • 10.Yarışmacı

OY: 65 10,7%
  • 11.Yarışmacı

OY: 181 29,9%
  • 12.Yarışmacı

OY: 2 0,3%

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Ayrıca bu 1. sıradaki makyajı yapan hatun kişiden, oylama biter bitmez rimelinin markasını istiyorum o ne öyle, o nasıl bir güzellik, tel tel ayrılmış kirpikler, tü tü tü maaşallah photoshop değmiş gibi kaydirigubbakcemile3
photoshop varmı yokmu bilemem ama,kirpiklerin takma olma ihtimali yüksek....

podyum makyajı da olabilir diyorum

.
şöyleki bir mankenin o defileye çıkarken yapılan makyajı.. yapılan makyajla,o resim yanyana koyulabilir.
gogfr5e70e44ec837404568.jpg

gobg95e70e44ec837404568.jpg

gnsj05e70e44ec837404568.jpg

yada şöyle
rt79i5e70e44ec837404568.jpg

veya şöyle:)
robertocavalli600250h20.jpg

ahada böyle
prjes5e70e44ec837404568.jpg

proe95e70e44ec837404568.jpg

prr8i5e70e44ec837404568.jpg

prw7a5e70e44ec837404568.jpg

örnekler çoğaltılabilir. amma yer kaplamışım . neyse kızlar güzeller. gözümüz gönlümüz açılmış oldu:)

Ayrıca bu 1. sıradaki makyajı yapan hatun kişiden, oylama biter bitmez rimelinin markasını istiyorum o ne öyle, o nasıl bir güzellik, tel tel ayrılmış kirpikler, tü tü tü maaşallah photoshop değmiş gibi kaydirigubbakcemile3

takma canım kirpiklerr :nazar:
tanıyorum o gacıyı ben opuyorumnanaktan

hiç takma kirpiğim olmadı aslında çok merak ediyorum o halimi bir ara alsam o halimlede size makyaj yapsam ..kesin becerememkaydirigubbakcemile3

Çingeneler benım gordugum makyaj yapmıyor sokaklarda :)))saclarını oksijenli suyla acıp ortalarda gezıyorlar :)

O yuzden ben Ispanyol cingenesi makyajı aradım fotolarda :) Benımde oyun 10 numaraya gitti :)

Cok begendim,akça pakça bir çingene kızı olmuş.Turkan Sorayın çingene kızı goruntusunu yakalamıs,ellerine saglık dıyorum

1. yarışmacıda kirpikler takma olma ihtimali vardır yarışma kurallarına aykırı olmadığından sormadım.

Fakat photoshop yoktur.[/

yarışma kurallarına aykırı olması söz konusu olamaz zaten. o yüzden sormaya zaten gerek yokmuş.:)

Çingeneler benım gordugum makyaj yapmıyor sokaklarda :)))saclarını oksijenli suyla acıp ortalarda gezıyorlar :)

O yuzden ben Ispanyol cingenesi makyajı aradım fotolarda :) Benımde oyun 10 numaraya gitti :)

Cok begendim,akça pakça bir çingene kızı olmuş.Turkan Sorayın çingene kızı goruntusunu yakalamıs,ellerine saglık dıyorum

a.sa.s

haklısın canım..ama nedense cingene makyajı denince herkesin aklına bu tarz şeyler geliyor filmlerde cingeneleri hep böyle gördük mesela en yakın örneği cennet mahallesi dizisi orda da aşırı makyaj ve abartılı aksesuarlar var...

cennetmahallesidizisire.jpg

BAYILDIM BU RESME BAYAA GÜLDÜM TİPE BAK YAA ÇOK ŞEKER .........

Son düzenleme:

katılıyorum.
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
çingeneler ,türkan şoray,hatta jennifer lopezin klibindeki çingene hali,rita haywortun carmenindeki görünümü gibiydi ,benim gözümde.
şuh,güzel,seksi...
cennet mahallesi biraz abartıydı. sokakta böyle makyajlı çingenelere bende rastlamadım.
kişinin bakış açısına göre değişen bir seçim oldu bu...

haklısın canım..ama nedense cingene makyajı denince herkesin aklına bu tarz şeyler geliyor filmlerde cingeneleri hep böyle gördük mesela en yakın örneği cennet mahallesi dizisi orda da aşırı makyaj ve abartılı aksesuarlar var...

cennetmahallesidizisire.jpg

BAYILDIM BU RESME BAYAA GÜLDÜM TİPE BAK YAA ÇOK ŞEKER .........

tabiki öyle olacak çiçeem

makyaj yarışması bu sonuçta konsepte uydurulacak

doğal çingeneleri biliyoz normal hallerini, bir onların düğünlerdeki hallerini yansıtmaya çalıştık:))

senin de dediğin gibi Türkan Şoray, Filiz Akın, Gülşen Bubikoğlu, Hülya Koçyiğitin film afişlerine bi bakın saçlar oksijenli mi değil mi , makyaj var mı yok mu yani:)))

orda ilk fotoda doğal bi çingene de ekledim kadının makyajı yok mu:roflol: gayet te var yani:roflol:

Son düzenleme:
kimse Türkan şoray, Filiz akın çingeneleri canlandırdığında ,makyaj yok demedi ,dedilerde ben mi kaçırdım yoksa:)

çingene hanımları çok şanslı bence.....normal hallerinde çoğu saçını taramazken toplum çingene diyince ...alımlı....ateşli....endamlı...ne biliyim hep güzel bir foto çiziyor gözünde ha değinmedende geçemiycem gerçektende çok güzel oluyorlar...
ben genç kızkene:) sokak arasında kalay yapan çingenelere denk gelmiştim aman allahım aralarında bir güzel vardı ki halaa unutamam o kadını baka kalmıştım kadına ...e tabi oda bana bakıp NE BAKIYON AĞZINI YIRTARIM DEMİŞTİ hahahhaaaaaaaaa:roflol::roflol:
yinede güzeldi yaaa

çingene hanımları çok şanslı bence.....normal hallerinde çoğu saçını taramazken toplum çingene diyince ...alımlı....ateşli....endamlı...ne biliyim hep güzel bir foto çiziyor gözünde ha değinmedende geçemiycem gerçektende çok güzel oluyorlar...
ben genç kızkene:) sokak arasında kalay yapan çingenelere denk gelmiştim aman allahım aralarında bir güzel vardı ki halaa unutamam o kadını baka kalmıştım kadına ...e tabi oda bana bakıp NE BAKIYON AĞZINI YIRTARIM DEMİŞTİ hahahhaaaaaaaaa:roflol::roflol:
yinede güzeldi yaaa

:roflol::roflol::roflol:

ben genç kızkene:) sokak arasında kalay yapan çingenelere denk gelmiştim aman allahım aralarında bir güzel vardı ki halaa unutamam o kadını baka kalmıştım kadına ...e tabi oda bana bakıp NE BAKIYON AĞZINI YIRTARIM DEMİŞTİ hahahhaaaaaaaaa:roflol::roflol:[/COLOR]
yinede güzeldi yaaa

Çok iyiydi bu. sen çok yaşa emi..kaydirigubbakcemile3
sibel can içinde çingene derler. mavi gözlü beyaz tenli bir çingene. oda ilginç mesela. kafamızdaki imajın tam tersi.

Çok iyiydi bu. sen çok yaşa emi..kaydirigubbakcemile3
sibel can içinde çingene derler. mavi gözlü beyaz tenli bir çingene. oda ilginç mesela. kafamızdaki imajın tam tersi.

evet benim baktığımda öyleydi mavi gözlü beyaz tenli off felaket bişiydi....dedim kesin bunu çadıra kaçırmışlardır diğerleri kapkara bu içlerinde bambaşka olamaz böyle çingene demiştim..kızın bilekleri tamamen altın burma doluydu boynu gerdanlıklarla abartılı takı vardı hemide altın düşünün siz gelde bakma:roflol::roflol:

evet benim baktığımda öyleydi mavi gözlü beyaz tenli off felaket bişiydi....dedim kesin bunu çadıra kaçırmışlardır diğerleri kapkara bu içlerinde bambaşka olamaz böyle çingene demiştim..kızın bilekleri tamamen altın burma doluydu boynu gerdanlıklarla abartılı takı vardı hemide altın düşünün siz gelde bakma:roflol::roflol:

öyle arada mavi gözlüler olabiliyor gerçekten. fecide güzeloluyorlar..eeegüzeli bulmuşlar takmışlarda takmışlar takıları tabii.sempatiksalakcinni

X