ÇİN takvimi için yorumlarınız?

besincimevsim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2007
298
0
41
bebeğinin cinsiyetine önceden çin takvimine bakıpta doğru yada yanlış çıkan arkaşlar var mı?yorumlarınızı bekliyorum

Kesinlikle inanmıyorum...zaten % 50 gibi bir şansla doğru çıkıcaktır öyle değilmi...ortada birçok alternatif yokki..:) çıkan arkadaşlarınkide o rastlantılardan biri olduğuna inanıyorum...benim kız çıkıyodu...oğlum olucak hayırlısıyla sağlılla inşallah tabi...tutmayanlarda var yani...ama inanmak isteyenler tutanlar olduğunu duyunca acabamı diyolar..bence hiç ona güvenerek hamile kalmayın derim:)

yok zaten ona güvenerek hamile kalmadım..sonuçta kız yada erkek hiç önemli değil..önemli olan sağlık lı bi bebk olması bence

benimkide tuttu iki cocugumunda cinsiyeti dogru cikti.bilmiyorum yanilan biri varsa oda yazsin bilelim kizlar dogrumu tesadüf mü??

canim bende kiz cikiyordu ama hayirlisiyla oglum olacak ben zaten pek inanmiyordum , ama arkadasimda dogru cikti biraz raslanti sanirim.

çin takvimnde kız çıkıyodu dr kızımın olacagını söylemişti biçok arkadaşımın kide tuttu bence tutuyo

valla bende tuttu ama tutmayan arkadaşlarımda var o yüzden bilimsel bi olay değil çok takmıyorum ve önemsemiyoruma.s.

benim tuttu.tüm hamilelere hayırlı doğumlar.sağlıklı evlatlar dilerim.kızı erkeği hepsi bizim balımız canımız.yinede enteresan eğlenceli bir konu olmuş.

YA KIZLAR ÇİN TAKVİMMİNDE YUMURTLAMANIN OLDUGU AYAMI YOKSA SON ADET TARİHİMEMİ BAKICAM BİRİ HAZİRANA BİRİ TEMMUZA GELİYOR BİRİ LÜTFEN AÇIKLASIN:enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…