CİN, 2 HSİL(SERVİKS BİYOPSİ SONUCU)

Deflagyn tam olarak nedir etkili bir sey mi ise yariyor mu yani

Deflagyn tam olarak nedir etkili bir sey mi ise yariyor mu yani
Ben kullandım 6ayda negatif oldum bende 31 vardı şırınga şeklinde kullanıyorsunuz çok basit kullanımı fitil gibi ama sıvı 5dk kalmayacaksınız yerinizden kalça yukarda olucak biraz fazla açıklayıcı oldu k.bakmayın net anlatıyım dedim

Ara ara akıntımda pembemsi renk görüyordum ve bu 6 ay sürmüştü, en son ilişkide dehşet acı yaşayıp böyle pembemsi kan olunca soluğu jinekolog almıştım ve çatalda açar açmaz sorunun nedenini buldum, rahim ağzına sarkmış polipin var dedi ve orda operasyon yaptı patoloji ve smear sonucum temiz geldi... Hpv test yapmıştık kontrolümde onda da pozitif gelmiştim ve hala uğraşıyorum 2 yıl olacak... Polip 2-3 yıla tekrarlayabilir haberin olsun dedi, 4 ay önce kontrole gittim temizdi, yılda veya 7-8 ayda kontrole gitmeye çalışıyorum... Yani benzer sorunlar...

Ahcc ile imutor fazla mı vücut için, okuyorum burda ahcc ağır gelenler oluyor ayrıca fiyatı baya yüksek... Bu arada imutor komplex kaç mg kullanıyorsun, fiyatı ne kdr?

Merhabalar bugun doktorum aradi smear de ascus cikmis neden cikmis neden olusmus 1 ayda anlamadim ama cin2den leep oldugum icin ilac baslayalim haftaici gel dedi
Geçmiş olsun.. Leep sonrası 1 ay sonra ascus sonucu alıp sil baştan tedavi olursa bu tüm hpv li hepimiz için en az senin kadar moral bozucu olur canım... Umarım güzel haberler ile gelirsin... Bende de Hpv51, hpv 31 ve hpv 66 var maalesef..

Ahcc ile imutor fazla mı vücut için, okuyorum burda ahcc ağır gelenler oluyor ayrıca fiyatı baya yüksek... Bu arada imutor komplex kaç mg kullanıyorsun, fiyatı ne kdr?
Ben suanda bir yan etki hissetmedim ki hassas bir bünyem vardır aslında ikisinin de içeriği yaklaşık aynı diyenler var ama ahcc hpv vücuttan 9 ay 1 yıl gibi bir sürede attığına dair fikirlerde var bu yüzden ikisi de bağışıklığımı tavan yapsın diye kullanıyorum dr ahcc sahteleri olabilir pisyasa çok istersen kullanma demişti bana ama ben inanıyorum imutor komplex kaç mg söylücem yarın. Deflagyn fiyatı yüksek evet 3 lü kampanya 1450 tl ye aldım ahcc 9 aylık kampanyalı 3400 civarıydı sanırım evet hepsi çok maliyetli ben çok zorlandım alırken ama borç morç sağlık için yapılabilir eğer imkan varsa tabi Allah hepimize şifa versin bu günün de hürmetine

Siz kolposkobi yaptırmadınız mı? GEGçmiş olsun bu arada sanırım polip ara kanama yapıyor az da olsa

Siz kolposkobi yaptırmadınız mı? GEGçmiş olsun bu arada sanırım polip ara kanama yapıyor az da olsa
Kolposkopi henüz yaptırmadım çünkü istediğim gibi Dr bulamadım, araştırma hastanesi bakacağım artık bu gidişle, kadın doğumcular çok relax bakıyorlar bu duruma ve detaylı Açıklama yapanı bile az... Dr. araştırıyorum bir yandan da stres yapıp kafama takmamaya çalışıyorum çok sinir bozucu, propolis, vs yükledim ama şu imutor düşünüyorum bende o yüzden sordum fiyatını...

Evet polipin ara kanama yaptığını yaşayınca ve Dr tedavi olunca öğrendim, mutlaka kontrollerimi yaptırıyorum , smear temiz geliyor, kolposkopi için birazda ondan relax bakıyorum ama bikaç aya inşallah halletmiş olacağım...

Haklısın dr lar hastaları pek önemsemiyor sanırım artık kanıksamışlar iyi dr çok önemli hayırlısı

Evet yani neye bagli olustu bende anlam veremedim bende tip16 pozitifim. Yarin doktora kontrole gidicem o zaman daha detayli gorusup sizleri de bilgindiricem

Evet yani neye bagli olustu bende anlam veremedim bende tip16 pozitifim. Yarin doktora kontrole gidicem o zaman daha detayli gorusup sizleri de bilgindiricem
Nasılsın canım? Umarım moralin iyidir dr da rahatlatmıştır seni

Bu durum başka bir sey hpv ile ilgisi yok galiba akıntı rahim ağzı yarasından olabilir bende de var cunku.

Kızlar ya bana da bisey diyin. Ben hpv negatifim yani 2019da ketemde sonuc negatif geldi ama ilişkiden sonra pembemsi kanamayı bende yaşıyorum. Bunun hpv ile ilgisi olabilir mi ya fazlafa akıntım var. Doktora sordum hpv akıntı yapmaz diyor. Benim bakar bakmaz doktor yara var dedi. Size böyle bir sey denmis miydi? Polip falan yok ama yaram var kanamayı o yapıyor sanırım. Hpv gecmisim de oldugu için korkuyorum ya

Nasılsın canım? Umarım moralin iyidir dr da rahatlatmıştır seni
Bugun gittim doktora bir sorun yokmus ascus olmasinda hpv ve cinle alakasi yok olusabiliyor bu vucuttaki bazi enfeksiyonlara gore dedi ilac verdi normalde ilaca bile gerek yok ama cin2 den leep oldugum icin imutor verdi deflagyn verdi ama yuzde yuz koruma gecirir diyemem oneriyoruz cokta onemli degil dedi deflgyn icin ama imutoru kullan dedi ozellikle sigara icip icmedigimi sordu baya etkiliyormus ama ben kullanmiyorum zaten gittigim dr da prof alparslan baksu youtube da hpvyle ilgili videolari varmis baya

Doktor yara oldugunu soyledikten sonra herhangi bir tedavi uygulamadi mi ?

Cok cok gecmis olsun kolposkopi için ne kadar ücret ödediniz 4 bin TL gbi yuksek bir ucretmi gefckren bugün aradım ozelde 4 bin TL imis(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…