CIN 2 HDP 68

Senay6060

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2024
9
0
36
Merhaba hdf teslim pozitif çıktı 68 olarak jenologa gittim ordaki testinde CIN 2 CIKTI NASIL TEDAVI EDILIYOR BU DURUMDA COCUK DUSUNMUYORUM ZATEN BIR TANE VAR BOYLE DURUMDA OLUP TEDAVI OLAN VARMI
BİR DE LEEP DIYE BISEY DUYDUM HEMEN MI MUDALE EDIYORLAR YOKSA GÜN MÜ VERIUORLAR TESEKKUR EDERIM CEVQPLARINIZ ICIN

Geçmiş olsun hpv’ye bağlı olarak orta derecede hücresel bozulma yani cin 2 çıkmış. Buna yazdığınız gibi leep işlemi yapılıyor, jinekoloji/jinekolojik onkoloji bölümünde iyi bir doktor bulup yaptırın ve hpv’yi atlatmaya çalışın. Evli misiniz bilmiyorum partnerle korunmasız ilişkiye girmeyin, siz ve partneriniz mutlaka hpv aşısı olun, sigara içiyorsanız bırakın. Leep çocuk yapmaya engel değil.

Merhaba evli deyilim yorumunuz için tesk ederim 3 yıldır Asus çıkıyordu 3 yıl önce evliydim ama doktor bazen uyuyor dedi daha sonrada vikaniliyor dedi granisil aşı yaptırdım ama granasil 9 yaptırmam lazımmış bilemedim
SADECE merak ettim yarın kontrolüm var hemen mi yapılıyor leep yoksa gün mü veriyor bilmedim cocumu emanet edecek birini bulmam lazım o yüzden merak ettim

Muhtemelen gün verirler anestezi falan alacağınız için

Merhaba tekrardan evet kanser deyil dedi ama iyide deyil dedi leep yapılacakmış arayacağız dedi ama hiç bir ilaç takviye belirledi bağışıklık için ne yapmam lazım evdeyim cocuk düşünmüyorum oğlum var ama küçük dünyam başıma yıkıldı 5 yaşında

Evet ilaç yok vücudunuz kendi kendine temizleyecek onu. Gidip kan değerlerinize baktırın ne eksikse onu kullanmaya başlayın. Artı olarak içki sigara bırakın, D vitamini, yeşil çay, ev yoğurdu, sebze ağırlıklı beslenme ve spor işe yarar. Leepten sonra hpvyi atlatma süresi kısılır çoğu insanda

Evet hiç bisey yokmuş tamma pazartesi gidip değerlerine baktiracagim korkuyorum sanki anlatamayacağım gibi leep için arayacağız dediler sıra çok dediler siz ce ne yapayım bekleyim mi yoksa özelde yaptiriyim mi hemen

Kime güveniyorsanız ona yaptırın ama bu alanda uzman olsun mutlaka ve mümkünse asistan olmasın. Atlatırsınız zamanla üzülmeyin leepten sonra atlatmak hızlanıyor diyor benim dinlediğim doktorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…