Cilt yolma

gamze660gamze

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2020
462
-16
33
İyi günler arkadaşlar 28 yaşındayım 10 yıldır yüzümle oynuyorum. Hem isteyerek hemde istemeden. Sivilce siyah nokta ne varsa elime gelen herşeyi yırtma isteği duyuyorum defalarcakez cilt doktorlarına gittim her şehirde farklı farklı ama bir türlü geçmedi. Etkisiz olmasının sebebi tekrar tekrar oynuyor olmam.doktorlar seninki psikolojik elini durdurman gerekiyor ilaçla en fazla bir iki ay düzelir diyorlar en son psikiyatriste gittim ilaç verdi antidepresan ama ben kendimi biliyorum o ilaç bana hepten kötü gelecek sinir stres olucak. Şimdi ne yapmam gerekiyor bilmiyorum yüzümde fondöten sürmeden çıkamıyorum ki en iyi fondöten bile kapatmiyor lekelerim yine belirgin . Bu sorunu yaşayan bir önerisi olan varsa çok sevinirim.

1. Aynaya cok bakma
2. Elini yuzune goturmeyi engellemek icin ellerine devamli yagli krem sur, vazelin gbi, yagli oldukca yuzune goturemessin yuzun pis yagli gbi hissedersin
3.sen elinle yoldukca elindeki mikroplar yuzunu oldugundan kotu yapmak icin yeterli..
4. 1 ay sk disini yolma hepsi gecicek..sabret 1 ay sadece
5. Fondoten pudra oldugundan beter eder, gunes kremi kullan evde ve disarida banyodan sonra sur gunes kremleri cok guzel nemlendiriyo( babe, solante acness serisi siddetle oneririm) cilt problemlerimi gunes kremi kullanarak yendim:) kime soylediysem dua etti, denemeni tavsiye ederim

Siz bunun dışında hiç kozmetik ürünü kullandınız mi çünkü ben çok garip hissediyorum bütün insanlar bana bakıyor gibi hissediyorum güneş kremi yeterli olurmu lekelerim çok yoğun. Ama dediğinizi yapmaya çalıscam umarım bende de ise yarar teşekkür ederim cevap için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…