Cilt Problemlerimiz, Doğal Çözümlerimiz, Kozmetik Ürünlerimiz 🧖🏻‍♀️

Lavanta yağıyla çok iyi gidiyoruz. Ciddi olarak kuruttu mevcut sivilceleri. Diğerleriyle beraber kullanınca da iyi olmuş olabilir tabi. 😁 Ama kokusunu çok sevdiğim için ona torpil geçmek istemiş de olabilirim.

Aynı sefa kremimle de çok iyi gidiyorum. Çok güzel besliyor cildimi. Kullandıkça daha azı yeter oldu. :21:

Ben gözeneklerimden çok rahatsız olmaya başlamıştım bi süre sonra düzenli olarak gül suyu kullanmaya başladım baya etkisi oldu yazın gül suyunu buz kalıplarına koyup her sabah yüzünüzde gezdirin şişliği alıyo gözeneklerin sıkılaşması içinde çok etkili ben uzun süredir yapıyorum etkisini gördüm

C6C6A72C-B373-4D19-90D5-E89BBC85CACD.jpeg

Aramızda bu ürünü kullanan var mı? Önerir misiniz? Ya da göz çevresi için önerdiğiniz başka ürünler varsa bekliyorum 🥰

Yuzumde bu aralar hep sivilve cikiyor ve lekeleri kaliyor cok kotu duruyorlar gordukce sinirim bozuluyor ne onerirsiniz

Yuzumde bu aralar hep sivilve cikiyor ve lekeleri kaliyor cok kotu duruyorlar gordukce sinirim bozuluyor ne onerirsiniz
La roche posay effacclar duo iyi gelmişti bana. sudocrem bildiğin pişik kremi o da iyi gelmişti. Ama benimkilerin sonu gelmiyor oynuyorum hep. 🤦🏻‍♀️

La roche posay effacclar duo iyi gelmişti bana. sudocrem bildiğin pişik kremi o da iyi gelmişti. Ama benimkilerin sonu gelmiyor oynuyorum hep. 🤦🏻‍♀️
Ben ergenlik caginda sivilce problemi yasamadm hic son 2 aydir yanagimda cenemde alnimda cikmaya basladii agrili oluyor ve sonrasinda izi kaliyor

X