Lekeler, Çiller Cilt Lekesi İnanılmaz,Mucize Gibi

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Resimleri yukleyemedim simdi bu halimden daha iyi gibi.hicbisey surmeden cikiyorum.pek kimse farketmiyor lekelerimi

Arkadaşlar cilt lekelerimden nasıl kurtulduğumu paylaşmak isterim. Bahçeye ektiğim lavantadan topladım. siz aktardan da alabilirsiniz. Çöpü ile çiçeklerini birbirinden ayırdım. Yaklaşık yarım çay bardağı lavanta çiçeğini iki su bardağı su ile birlikte 5 dakika kaynattım ve ocağın altını kapattım. cezvenin ağzını kapatarak soğumaya bıraktım. Soğuduktan sonra bir şişeye oydum ve sabaha kadar makyaj dolabımda beklettim. Sabaha leke giderici lavanta toniğim hazırdı. Bu toniği akşamları yatmadan önce cildimi temizledikten sonra sürdüm. fısfıslı bir şişeye de koyabilirsiniz ve yüzünüze püskürtebilirsiniz. Tonik yüzümde kuruduktan sonra 'rafine edilmemiş, saf' shea yağı ile cildimi nemlendirdim. Bildiğiniz gibi shea yağının cilt tonunu açma, kolajen üretimni artırma ve süper nem verme özelliği bulunuyor. Rafine edilmemiş olması önemli çünkü rafine edildiğinde içindeki yararlı maddeler ölüyor. Ben artık sadece saf shea yağı kullanıyorum vücudumun her yerine, göz altım ve saçlarım dahil. Her neyse, siz kendi nemlendiricinizi de sürebilirsiniz. 1 ay sonra farkı çok açık göreceksiniz.

Cok yagli bi krem yikamadan uyumayin.kuruttu soydu diyen de var yeminle inanmiyorum.bu krem soyavak bi krem degil.krem hakkinda yazanlardan da suphelerim var.hepsi yeni uye ve tutarsiz cumleler goruyorum.ancak oyle caresizim ki denemek istedim.insalllah sifa olur ne deyim.yok reklqm vb var ise de ahirette hakkim olsun.kadin hemen hesabini pasife aldi anlayamadim.madem hakli oldugina inaniyorsun niye kayboldun melek hanim herkes herseyi dusunip ifade edebilir.ancak kimse kimseye hakaret vb onur kirici davranista bulunamaz.ben anlayamadim anlayan bana da anlatsin

Kremi bende aldim bugun elime ulasti burdaki mesajlardan etkilenip aldim insallah pisman olmam haksiz reklamsa bunun ahiretide var zaten leke kremleri üstünden kimbilir ne paralar kazaniyorlar insanlarin umutlariyla oynamasalar

Değerli arkadaşlar ben de bu kremi kullanıyorum. Yüzüm kızardı sivilcelendi be ne yazıkki hiç değişim yok...18 gün oldu git gide kötüye gidiyor. Viks kreme benziyor. Paranızı kaptırmayın. Bi kadın farklı başlıklar altında bu kremin reklamını yapıyor...ben de inandım. Ama boşşşşşşş

Ben yeni uye oldum kremide yeni aldim 20 gun sonra etkisini gorecegimi soyledi eczaci bakalim herkesin cilt yapisi farkli bazen cok basit bi kremdende fayda gorebiliyorlar bende bu leke deedinden cok muzdaribim bir cok urun kullandim buda ise yaramazsada napiyim denedim derim enazindan derim bu sikintiyi yasayan bilir sadece o yuzden gerisi boss bende yazicam olumlu yada olumsuz ama 20 gun bekliycem

Merhaba arkadaşlar kız kardeşimin cildinde sivilce lekeleri vardı Sebi ixir klasik leke kremini kullandı ve etkisini çok hissetti bende merak edıp yaşlanma karşıtı ürünü Sebi Simyacı adlı ürününü kullanıcam arayıp ürün hakkında bilgi aldım siparişini verdim sonuçlarını size yazıcam.

Merhaba arkadaşlar kız kardeşimin cildinde sivilce lekeleri vardı Sebi ixir klasik leke kremini kullandı ve etkisini çok hissetti bende merak edıp yaşlanma karşıtı ürünü Sebi Simyacı adlı ürününü kullanıcam arayıp ürün hakkında bilgi aldım siparişini verdim sonuçlarını size yazıcam.
Daha once duymadim bahsettiginiz kremi insallah fayda gorursunuz gercekten ise yarayanlar tavsiyede bulunursa forum daha saglikli olur bende kullandigim kremi yazicam olumlu yada olumsuz insallah ise yararda kurtuluruz bu sikintidan

Cok yagli bi krem yikamadan uyumayin.kuruttu soydu diyen de var yeminle inanmiyorum.bu krem soyavak bi krem degil.krem hakkinda yazanlardan da suphelerim var.hepsi yeni uye ve tutarsiz cumleler goruyorum.ancak oyle caresizim ki denemek istedim.insalllah sifa olur ne deyim.yok reklqm vb var ise de ahirette hakkim olsun.kadin hemen hesabini pasife aldi anlayamadim.madem hakli oldugina inaniyorsun niye kayboldun melek hanim herkes herseyi dusunip ifade edebilir.ancak kimse kimseye hakaret vb onur kirici davranista bulunamaz.ben anlayamadim anlayan bana da anlatsin
Ben kremi kullanmayı bıraktım. Kandırıldigimizi düşünüyorum. Net!

Arkadaşlar cilt lekelerimden nasıl kurtulduğumu paylaşmak isterim. Bahçeye ektiğim lavantadan topladım. siz aktardan da alabilirsiniz. Çöpü ile çiçeklerini birbirinden ayırdım. Yaklaşık yarım çay bardağı lavanta çiçeğini iki su bardağı su ile birlikte 5 dakika kaynattım ve ocağın altını kapattım. cezvenin ağzını kapatarak soğumaya bıraktım. Soğuduktan sonra bir şişeye oydum ve sabaha kadar makyaj dolabımda beklettim. Sabaha leke giderici lavanta toniğim hazırdı. Bu toniği akşamları yatmadan önce cildimi temizledikten sonra sürdüm. fısfıslı bir şişeye de koyabilirsiniz ve yüzünüze püskürtebilirsiniz. Tonik yüzümde kuruduktan sonra 'rafine edilmemiş, saf' shea yağı ile cildimi nemlendirdim. Bildiğiniz gibi shea yağının cilt tonunu açma, kolajen üretimni artırma ve süper nem verme özelliği bulunuyor. Rafine edilmemiş olması önemli çünkü rafine edildiğinde içindeki yararlı maddeler ölüyor. Ben artık sadece saf shea yağı kullanıyorum vücudumun her yerine, göz altım ve saçlarım dahil. Her neyse, siz kendi nemlendiricinizi de sürebilirsiniz. 1 ay sonra farkı çok açık göreceksiniz.
Şu an nasıl oldu lekeleriniz? Tamamen yok oldu mu ? Ve çil miydi?

Henüz 20 gün olmadi aman lekelwrimde açılma var kesinlikle tavsiye ederim keşke daha önce haberim olsaydı lekelerimi hafifletmek için okadar çok ürün aldımki çoook teşekkür ediyorum Bü kremi tavsiye edip haberdar eden arkadaşlara memnun kalmayanlar ısrarla kullanın diyorum ben yüzümü lavanta sabunu ile yıkayıp kremi öyle sürdüm ayrıca sabaha kadar beklettim yikamaadim hiç bir yan etkisini görmedim ilk başta birkaç sivilce çıktı oda geçti inşallah tamamen silinir lekeleri şuan çok memnunum sonuctan

Henüz 20 gün olmadi aman lekelwrimde açılma var kesinlikle tavsiye ederim keşke daha önce haberim olsaydı lekelerimi hafifletmek için okadar çok ürün aldımki çoook teşekkür ediyorum Bü kremi tavsiye edip haberdar eden arkadaşlara memnun kalmayanlar ısrarla kullanın diyorum ben yüzümü lavanta sabunu ile yıkayıp kremi öyle sürdüm ayrıca sabaha kadar beklettim yikamaadim hiç bir yan etkisini görmedim ilk başta birkaç sivilce çıktı oda geçti inşallah tamamen silinir lekeleri şuan çok memnunum sonuctan
Arkadaslar, lütfen bu tip kremlere itibar etmeyin. Ben sivas eczaneden değil ama Sinop eczaneden çok ovülen kremi aldım (olumsuz yorumlara rağmen bir Umut işte :KK43: ) Ama tamamen para tuzağı Tecrübe ile sabit. Sinir sisteminizi ve moralinizi bozmaktan başka hiçbir işe yaramıyor . Bir de küçücük bir kutu için 120 tl alıyor. İşe yarasa para da önemli değil. Tamamen insanların umutları ile oynayıp , paralarını alıyorlar. SAKIN İNANMAYİN :KK43:(

arkadaşlar aynı sorun bende de vardı. Yüzümde elmacık kemikleri göz altı ve bıyık bölgemde cok ciddi lekelerim vardı. istikrarlı bir şekilde birkaç maske denedim ve inanın %90 ı geçmiş durumda. üstelik tamamen dogal yollarla.hiçbir kreme para vermedim. ilk maske 3 cay kaşıgı limon 3 çay kaşıgı karbonatı karıştırıp yüzünüze 10 dk masaj yaparak ovalayın. sonra yüzünüzde o maskeyi 15 dk ka da bekleyin. sonra yıkayın. Arkasından ayrı bir maske daha yapacaksınız. yarım muz bir iki çay kasıgı limon 2 çay kaşıgı süt ve bir cay kaşıgı balı karıştırın ve yine yüzünüze 10 dk masaj yaparak sürün. yine onuda bi 15 dk beklıyoruz. cünkü karbonatın peling görevi görüp temizlediği cilde muz ve limon ile vitamin takviyesi yapıyoruz. zaten içerikleri ile kırısıklıkları ve lekeleri yok ediyor. Ertesi gün ise bir pamuk yardımıyla eczaneden aldıgınız oksijenli suyu lekelerin üzerini hafif hafif siliyoruz. bu lekeleri daha da acmaya yarıyor. ve 2 gün sonrada yine bir maske daha yapıyorsunuz. oda 2 çay kaşıgı oksijenli su 1 çay kaşıgı giliserin ( eczanede satılıyor ) 2 tatlı kaşıgı süt tozu ve 1 tatlı kaşıgı balı karıştırıp cildinize 10 dk masaj yaparak sürün ve gerisinide sürerek 15 dk bekletin . bu tarifleri dönüşümlü olarak hafta da 2 kez yapın. Arada bir de lekelere pamukla oksijenli su ile hafif hafif geçin . inanın mucize gibi lekelerin yavaş yavaş yok oldugunu göreceksiniz.
Gercekyen

X