Lekeler, Çiller Cilt Lekesi İnanılmaz,Mucize Gibi

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Kremı nerden temin ettiniz lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim 3 yıldır resmen boğuşuyorum lekerimle çok üzgünüm insan içine çıkmak istemiyorum bilgi verirmisiniz lutfen
SİVAS İRFAN ECZANESİ İRFAN YILMAZER..

Kremı nerden temin ettiniz lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim 3 yıldır resmen boğuşuyorum lekerimle çok üzgünüm insan içine çıkmak istemiyorum bilgi verirmisiniz lutfen
Sivas irfan eczanesi. Yalnız ben yeni kullanmaya başladım. Etkisini görürsem tavsiye edebilirim. 10 gündür kullanıyorum çok değişiklik yok gibi :KK43:

Hayır kullanmadım. Olumsuz yorumlar var kremle ilgili. Sanırım cildi soyuyormuş.
Evet soyuyor bir ay porselen gibi bir cilt ile geziyorsunuz sonra krem bitiyor ve cildiniz ne kadar dikkat ederseniz edin ne kadar güneş kremi kullanırsanız kullanın fayda etmiyor ve dahada kötü oluyor malesef

Kremin adı ne. Hassas ciltlere uygun mu?

Benim bahsettiğim kremimi sordunuz meltem haniminkini mi anlayamadım?
2 ayri krem mi var. Lekeleri hangisi gerçekten geciriyorsa onu sordum. hassas ciltliyim güneş kremi olmadan dışarı çıkamıyorum.

Biraz sabirli olun 1 haftadir kullaniyorum gelismeleri yazacagim mutlaka.etkisi olmazsa da kimse masraf etmesin yazik.gun gun resim cekiyorum

Biraz sabirli olun 1 haftadir kullaniyorum gelismeleri yazacagim mutlaka.etkisi olmazsa da kimse masraf etmesin yazik.gun gun resim cekiyorum
Nasıl kullanıyorsunuz? Eşim geceleri kullanıyor,yaklaşık 45 dakika bekleyip yıkıyor ,güneş kremi kullanmıyor. Güneşe çok çıkmamaya çalışıyor. 20 günden sonra etkilerini görmeye başladı.

Aynen soylediginiz gibi kullaniyorum.bugun 8.gunum henuz bir degisim yok
Nasıl kullanıyorsunuz? Eşim geceleri kullanıyor,yaklaşık 45 dakika bekleyip yıkıyor ,güneş kremi kullanmıyor. Güneşe çok çıkmamaya çalışıyor. 20 günden sonra etkilerini görmeye başladı.

Arkadaşlar 20 gündür İrfan beyin kremini kullaniyorum. Şimdilik olumlu bir sonuç alamadım. Bilginiz olsun istiyorum.

10 gun oldu gun gun fotograflarimi cekiyorum kesinlikle acilma varr arkadaslar tamamen gecer mi bilemiyorum

20180921_122546.jpg

X