Cilt lekelerim için yardım edebilir misiniz

Nnergiss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2020
8
1
22
Merhabalar yüzümde sivilce çok az var 2 3 tane anca çıkar sonra kaybolur ama elim rahat durmadığı için hep oynuyorum ve sıkıyorum sonra yarası izi kalıyor bu izler yüzümde çok kötü gözüküyor acaba yardım edebilir misiniz nasıl geçer bu izler

Öncelikle oynamayı bırakın. Sivilceyi kurutan bir ilaç sürün. Doktora gidin yazsın size.
kuruduktan sonra kalan çukurlar varsa skar jelleri sürün. Bepantholun var. Yine la roche posay cicablast baum da etkili bu konuda. Kahve lekeler kalıyorsa leke açan ürünlere yönelin. Güneş kremi sürün derinleşmesin kahve kırmızı lekeler.

La roche duo çok iyi geliyor, bende de bir dönem çok sivilce lekesi oluştu kısa sürede geçirdi ve düzenli kullanınca kalıcı olarak geçiriyor.
Bodyshopun çay ağacı yağı da lekelere çok iyi geliyor.

Farmasi çay ağacı sosunu sivilcenin üzerine pamuk yardimiyla sürün sabah uyanınca tamamen kurutuyor

Skar jelleri dediğiniz acaba küçük çukurları geçiriyor mu ?

Skar jelleri dediğiniz acaba küçük çukurları geçiriyor mu ?
Sanmam çok zor uğraşmak gerek belki ufakları anca. Bunlar genelde yeni skar kalmasın diye kullanılıyor, sivilce izleri veya yaralar iyileşirken çukur bırakmasın diye. La roche posay cicablast krem bu konuda iyi örneğin. Tavsiye ederim onu da.

Aslında 1 ay önce felan oluşan cukurlar var burnumda bu yüzden sormuştum. Çok kafaya takıyorum.

Bende sivilcelerimi sıkmayınca hep beyaz butona dönüyo diye sıkıyodum bir sürü iz vardı yüzümde internette sinozun c vitamini serumunun lekeler için iyi geldiğini gördüm alıp denedim çok iyi geldi cildime izler yavaş yavaş iyileşmeye başladı kullanmaya devam ediyorum

Sinozun leke kremide çok iyi hem nemlendirme olarakta çok başarılı lekeler için iyi gelirken bi yandan iyi nemlendirdiği için bakımlu görünüyo ben instagramda tavsiye edilince sipariş vermiştim memnun kaldım

Her zaman güneşten korumalısın gündüz evdeyken bile hava güneşliyse sür yaz kış.. ben sinozun güneş kremini kulanıyorum leke kremide çok başarılı

3 kişi ard arda sinoz Kremleri övmüş. Bu ara çok sık görüyorum bu durumu. Övenlerin profiline baktığımda eski üyeler ama 2,3 tane mesajları var onlar da sinoz. Sinoz burayı yeni keşfetti galiba, bu reklama alacak olsam da almam şu markadan bi ürün artık. Burayı doktorlarla kremciler bedava reklam alanı sanıyor galiba ama çok sırıtıyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…