Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Bir kere içine girince duramıyorsun
Dudak peelingi olarak buna bakabilirsin
Eki Görüntüle 3238950
Hemen favladım
Evet ya benim hayalim sabah akşam yüzümü yüz yıkama jeliyle yıkayıp anti-aging kremini sürüp kendimi süper bakımlı hissetmekti cilt bakım topiğine bi daldım Allah’ım neler neler varmış… çift aşamalı temizlikler, fiddyler, çeşit çeşit markalar… Kozmetik bilgisi tv de dönen reklamlardan ibaret olan ben, şoklar içerisinde kaldım

Cilt bakımı yolunda başladığım üç ürünümle şu anki sayamadığım ürünlerime selam olsun

Ay imdaat

Sunu almamak icin zor tutuyorum kendimi.
Almak icin ikna da etmeye calisiyorum kendini.
Toboco dan var Stick gunes kremi. Cantamda bulunduruyorum surekli. Gun icinde gunes kremini yenilemenin en guzel ve kolay olayi.

Simdi toboco bitecek alabilirsin diyorum. Ama daha bitmezdi Alma da diyorum kendime

Eklentiler

• 272_b16dd604-3b05-4a52-808b-b6c7a769a0df_1080x.png
    179,7 KB · Görüntüleme: 38
Ay yok sürmüyorum dudaklarıma. Onun için peeling yapıyorum gün içerisinde nemlendirici kullanıyorum bir de dışarıya çıkarken güneş koruyuculu dudak kremimi var onu kullanıyorum

Dudağına niye güneş koruyuculu nemlendirici sürüyorsun ki hııı? Hayır dudağa ne olabilir ki aksksks

Niye oyle dedin ya. Gunese maruz kaliyor yuzumuz gibi.
Kalsın o bari accık güneş görsün.skskskd

Tamam o zaman şöyle sorayım. Güneş ışınlarının dudağa ne gibi bir zararı dokunuyor? Yani ben kendimi bildim bileli dudağımın rengi şekli aynı da ahaha

Yazin SPF koruyucu iceren dudak nemlendirici kullanmak su yuzden gerekli.
Dudaklarda pigment olmadigi icin UV ısinlarina karsi korumasiz oluyor. Dudaklarini korumak istiyor isen kullan. Istemiyor isen,sal gitsin

Yazin SPF koruyucu iceren dudak nemlendirici kullanmak su yuzden gerekli.
Dudaklarda pigment olmadigi icin UV ısinlarina karsi korumasiz oluyor. Dudaklarini korumak istiyor isen kullan. Istemiyor isen,sal gitsin
Çok müşkül durumdayım. dudaklarımı salayım gitsin.

Bitince alırsın lslsls

Ama bunda bakuchiol var yani retinol. Neden böyle bişey yapmışlar ki retinol zaten akşam sürülmesi gereken birşey. O yüzden alma. Bak çok mantıklı bi sebep buldum

nasıl ya bakuchiol bitkisel retinol değil mi? Kandırıldım mı?
Böyleymiş

Bakuchiol, tıpkı retinol gibi ince çizgilerin dolgunlaşarak daha az belirgin bir hale gelmesine yardımcı oluyor, cildi aydınlatıyor ve cildi daha pürüzsüz bir hale getiriyor. Bakuchiol'un retinolden en büyük farkı cilde daha nazik davranmasıdır

Hih bak iste. Al beni al al al diyor

İyiymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…