Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Vallahi bilmiyorum. Kendimi bildim bileli dusuk. Yuksek doz aliyorum bir sure. Normale donuyor. Normal doz a gecince dusuyor.
Benim aldigim yuksek dozu normal biri alsa,kabizlikdan catlar..bana islemiyor bile
Seninki benimkinden düşük galiba. Ben kışın günde 2 yemek kaşığı üzüm pekmezi içiyorum iyi geliyor. Bu kış çok az üşüdüm mesela. Başka Demir takviyesi de kullanmıyorum.

Kızlar benim cildimde gözeneklerim çok belirgin ve cildim de çok kuru üstüne bunlarda yetmezmiş gibi cildim çok çabuk kızarıyor . Ne yapicam ben ya bir türlü uygun bı ürün bulamadım

Kızlar benim cildimde gözeneklerim çok belirgin ve cildim de çok kuru üstüne bunlarda yetmezmiş gibi cildim çok çabuk kızarıyor . Ne yapicam ben ya bir türlü uygun bı ürün bulamadım
Gözenekleri kucultmek icin kesinlikle su urunu tavsiye ederim

1 sise kullandim. Tekrar kullanmama gerek kalmadi. Memnun kalacaginizdan eminim

Araştırdıktan sonra siparişimi verdim inşallah gözeneklerime çözüm olur

Evet yaz geliyor artık rutinlerimizi değiştirme vakti. Asitleri hayatımızdan çıkarıyoruz yerine daha nazik ürünlere geçiyoruz.
Ben Retinol'ü bıraktım. Bir de bu aylarda cildim inanılmaz kuruyor geriliyor. Bol bol nem istiyor. Güneş kreminin altına nemlendirici sürüyorum. Cildimiz mevsimlere göre değişiklik gösterebiliyor. O zaman cildimizin neye ihtiyacı varsa ona göre hareket etmeliyiz

Ben holika kolika nin hyaluronik esansini cok seviyorum. Tatli goruntumden de kurtuldum. Ekstra nem veriyor. Bulabilirseniz tavsiye ederim
Bitince tekrar alacagim urunlerden biri

Bu arada DOA KOZMETİK güneş kremlerini yenilemiş ve fiyatları aşırı derecede uygun. Kendi sitesinden bakabilirsiniz

Calci cildim kuru ve sivilceli.
Doa daki mineralli güneş kremi olur mu?
Yukardakileri inceliyorum şimdi.

Sen oğlana hamileyken hangisini kullandın?
İçindeki kimyasallardan korkuyorum ya.

Calci cildim kuru ve sivilceli.
Doa daki mineralli güneş kremi olur mu?
Yukardakileri inceliyorum şimdi.

Sen oğlana hamileyken hangisini kullandın?
İçindeki kimyasallardan korkuyorum ya.

Doa'yı daha araştırmadım emin değilim ondan. Mineralli ama hamileler kullanabilir mi bir araştırayım. Altına nemlendirici kullanabilirsin. Soltis güvenilir marka ben onu kullanmıştır tavsiye ederim onu. İndirimde 140tl kadar iniyor

Nemlendirici tavsiyesi de alayım.
Evde arko nem avakado dışında nemlendirici yok. Onu da geçen eşim almış ne hikmetse.
Yüzümden bu sabah bir sivilce daha çıkmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…