Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Ben de kırmızı peeling yapacağım
Ay ben onu attim. The ordinary den vardi. Kuduruyordu cildim cok nadir yapsamda.
Simdi bulasmiyorum hic.

Bu salicylic asidi de sevmiyorum. Uzun zamandir yine yapmiyorum fiddy. Bakalim ne olcak.

Iyice unutmusum. Bu salicylic asiti ne zaman kullanilmali? Ve ne kadar?

Ama The Ordinary yüksek oranlı. %30 fazla gelir. Bendeki %10

Birde BHA li mi salicylic asiti mi olacakti ilk adim emin olamadim. O yuzden onu kullandim. Bha li birseyim yok. Aldigim urun gelmedi daha. Aha ve bha li o

Fiddy sonrasi hyaluronik esansini surdum.
Sonra propolis nemlendirici ( biran once bitse )

AHA bha kullandim bu aksam. Gazam mübarek olsun
Niacamide kullandim sonrada. Ikisi uymaya bilirmis
Sonra Centella ampoule ardindan Calendula Peptide li gece nemlendirici krem/maskeyi kullanacagim.

AHA bha kullandim bu aksam. Gazam mübarek olsun
Niacamide kullandim sonrada. Ikisi uymaya bilirmis
Sonra Centella ampoule ardindan Calendula Peptide li gece nemlendirici krem/maskeyi kullanacagim.
Aha bha ya da niacinamide tek kullan şekerim

Dün FaceLab AHA tonik siparişi verdim, gratiste 79 liraya düşünce:)
Çok saçma çünkü sitenin kendi sitesinde günlük kullanın diyor. Ama sikayetvar'a birisi günlük kullanıma uygun olmadığını ve yüzünü yaktığını yazmış, ona cevap olarak "haftada iki akşam kullanin, on dakika sonra yıkayın" demiş firma yetkilisi.
Ve hala kendi sitelerinde "günlük kullanım" diyor. İnsanlar yüz ayrı yere yazıp araştırmak zorunda değil ki.

Neyse, bundan sonra bes günde bir kullanacağım.
Sence derin bakım yaptığım gün (buhar, kil maskesi falan filan) mü kullanmaliyim yoksa cildimin o kadar da hassas olmadığı bir gün mü?

Aha bha ya da niacinamide tek kullan şekerim
Ay bir de benim gece kremim niacinemaide , başka nemlendirici mi surmeliyim aha gününde?

Birlikte kullanılıyor aslında ama A Arrietty_ kullanmasa daha iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…