Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Sacim icin sunu aldim. Cok övüyorlardi
Sac kepegine iyiymis. Birde saci daha saglikli yapip hizli uzatiyormus

Güneş kremi kullanıyor ve makyaj yapıyorsan bence çift aşamalı temizlik yap akşamları.farkı göreceksin

Ürünlerin yeterli bence. Sadece peeling ürünü eklersen iyi olur aha bha tonik, enzim peeling ya da kırmızı peeling. Cilt bir yenilenme istiyor bunlardan biri o görevi görüyor

Ne aldim

Mary&May - Blackberry Complex Glow Wash Off Pack
gözenekler icin
Mary&May - Calendula Peptide Ageless Sleeping Mask
Kizarikliga iyi geliyor. Yuzu daha da sklastiriyor
Mary&May Günes kremi
Purito AHA Bha tonik malum sorun icin
Mary&May burada pahalı. Ürünlerini çok beğeniyorlar.

Mary&May burada pahalı. Ürünlerini çok beğeniyorlar.
Gunes kremi, niacamide kil maskesi Birde su bazli urunu var bende. Cidden cok iyi urunleri.
Burda cosrx ile ayni fiyat bazinda.

Round lab in urunlerini merak ediyorum. Wamisa binds. Fakat iki kati onlarin fiyati burda

Akşam rutinimi yaptım yatıyorum.

1. licape yap bazlı temizleyici
2. Mia klinika yüz yıkama jeli
3. Luv it centella tonik
4. Jeuvenille %1 retinol
5. She vec göz serumu
6. Deoproce e.g.f retinollü göz kremi
7. facelab panthenol %6 nemlendirici

Gunes kremi, niacamide kil maskesi Birde su bazli urunu var bende. Cidden cok iyi urunleri.
Burda cosrx ile ayni fiyat bazinda.

Round lab in urunlerini merak ediyorum. Wamisa binds. Fakat iki kati onlarin fiyati burda
Cosrx yüz yıkama jelini bayıla bayıla kullandım. Nohut tanesi kadar bile yeterli. Ama aşırı pahalındı burada

Bana da bi karisim cilt bakimi bulsan ya

Cosrx yüz yıkama jelini bayıla bayıla kullandım. Nohut tanesi kadar bile yeterli. Ama aşırı pahalındı burada
Ben sevmemistim ne jeli ne gunes kremi. Snail Essence i var. Pek bir faydasini göremedim onunda.
Mesela onunda aha bha urunleri var ,memnun olan cok. Sirf oburlerinden memnun kalmadim diye bakmiyorum bile

Ben sevmemistim ne jeli ne gunes kremi. Snail Essence i var. Pek bir faydasini göremedim onunda.
Mesela onunda aha bha urunleri var ,memnun olan cok. Sirf oburlerinden memnun kalmadim diye bakmiyorum bile
İki ürünü kullandım. Güneş kremi ve yıkama jeli. Çok çok memnun kaldım ki güneş kremlerini sen göndermiştim

Bana da bi karisim cilt bakimi bulsan ya
Yapalım tabi. En temel bakımlardan başlamalısın. Temizle - nemlendir - koru. Sonrasında leke, sivilce, gözenek y da kırışıklık problemlerine göre rutinine ürün ekleriz

Günaydin
Yuzumu yikadim.
Sabah rutini urunlerim

Sirasi ile
Cosrx snail Essence
Centella ampoule
Peptid gözalti kremi
Kas ve kirpik serumu
Propolis icerikli nemlendirici
Günes kremi

Tamam yukle verileri bebisim

ÇİFT AŞAMALI TEMİZLİK İÇİN

Yağ bazlı temizleyiciler

Yüz yıkama Jelleri- Köpükleri

Eğer iki ürün kullanmayacağım tek seferde çift aşamalı temizlik yapsın diyorsan şu üç ürüne bakabilirsin

Normalde fiyatı ne bilmiyorum ama tüm facelab serumlar watsons kart ile 99 liraya düşmüş .
İlgilenen arkadaşlar için; link

Normalde fiyatı ne bilmiyorum ama tüm facelab serumlar watsons kart ile 99 liraya düşmüş .
İlgilenen arkadaşlar için; link
İçerikleri değişti bu markanın. İlk içeriği aşırı parfümlüydü ve rahatsız ediyordu. Şu anki içerikleri çok iyi yoğun nemlendiricisini kullanıyorum

Beni dun aksam bir usume tuttu. Yataga nasil gittim bilmiyorum. Hemen uyumusum. Sabah ise gidene kadar.
O yuzden sabah yag bazli urun ile basladim gune
Sonra hyaluronik ardindan aha bha li mini serumum var o. En son nemlendirici ve gunes kremi. Son ikisini otobusde yaptim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…