Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Hy dediğiniz hyaluronic asit mi? Onu diplerden ziyade uçlara kullanani görmüştüm. Artık tüm tuşlara basıyorum deyim yerindeyse. Saç dökülmesi dursun yeter ki

İçten takviyeleri deneyin. Kolajenin her türlü faydasını görürsünüz. 3 aylık kürler ile kullanacaksınız. 3 ay kullan 1 ay bırak şeklinde.

Hangi bakımları yaptınız?
Kendim kaynatıp kekik suyu kullandım bir ara diplerine düzenli üşengeç biri değilseniz çok faydası var. 1-2 ay kadar HC care yağını komple saçıma uyguladım. Hindistan cevizi yağı denedim ama boyalı saçlara önermem. Haftada bir sirkeli durulama yaptım (kokusu kalmıyor) En az bir defa saç maskesi saçınızın ihtiyacına göre proteine mi neme mi ihtiyacı var bilmeniz lazım. Hep silikon, sls icermeyen ürünler kullandım.

Kekik suyunun faydası nedir? Usenmem yeter ki dökülme dursun, bir işe yarasın :/
Önerdiginiz saç maskesi var mı?

Kekik suyunun faydası nedir? Usenmem yeter ki dökülme dursun, bir işe yarasın :/
Önerdiginiz saç maskesi var mı?
Saç çıkartıyor uzun süreli kullanmadım o yüzden hangisinden bilmiyorum bir sürü bebek saçlarım çıkmıştı. Bir de saç diplerinizin her yerine yedirmek lazım güzelce. Dermoroller da yaptım deli cesaretimden Ben bu söylediklerimin çoğunu saçlarım yıpranmadan önce de yapıyordum zaten ama kekik suyu ve yağ bakımından sonra bebek saçlarım çıktı.

Teşekkür ederim öneriler icin, bende de ise yarar umarım

Hanımlar çok güzel yorumlar paylaşmışsınız. Bi kaç sorum var yardımcı olur musunuz? İki aşamalı temizlik demişsiniz. Önereceğiniz marka var mı?
Bir de ürünleri paylaşırken nasıl kullandığınızı, sırasını falan da paylaşsanız güzel olur bence benim gibiler için

Hamileler bunu kullanabilir miii

Eklentiler

• 1B731603-2469-4538-BDF1-5C59394E0CD9.png
    308,7 KB · Görüntüleme: 44

Merhaba.
Konu içerisinde bununla ilgili paylaşımlar yapmıştım. Marka vs de paylaştım. Konuya bakın aklınıza takılan bir şey olursa yardımcı olurum

Sivilceli cilde bir tavsiyede bulunmak istemem ama ben hamileliğimin başından beri 6 aydır ruşur taşı kullanıyorum. Ne siyah nokta ne sivilce kaldı. Leke zaten yoktu ama cilt tonumu eşitledi sanki bebek gibi yaptı. Düzenli kullanımda işe yaradığını görmüş oldum. Ben üstüne bir de kahve telvesini sürüorum ovalamadan bekletiyorum ruşurun kuruttuğu cildime nem katıo sanki. Bu şekilde iyiyim şuan

Rüşur taşı yüze sürülmez sakın sakın cilt bariyerini mahvediyor.

Ne gibi bir zararı var? Netten araştırdığımda yaşlılık önleyici gibi şeyler de yazıyor. Aslında kimyasallara göre daha mantıklı gelmişti
Cilde soyucu şeyler kullanılmaz. Kimyasal dediğimiz asitleri doğru kullanımda cildi ince ince soyarak peeling yapar. Rüşur taşı cildi çiziyor yoruyor. Bir zaman sonra cilt bariyeri zayıflamaya başlar ve sivilcenme başlar.

Benim cilt rutinim suan minimumda.
Sabah 30dk surem var
Yuz yikama
Esans
serum ( bazen yetismeye biliyor)
Nemlendirici
Gunes kremi

Aksamim biraz daha dolu dolu

Kızlar merhaba önerilerinize talibim. Herhangi bir cilt rutinim yok ama yüzümdeki renk dengesizliğinden ve özellikle burun üstü siyah nokta ve burun kenarı kızarıklık ve kuruluk için önerileriniz var mıdır?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…