Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Not ettim gunes kremini.
Iste diyorum serumsuz filan olmaz. Genetikmidir nedir. Gunes kremi konusunda cok iyi degildir annem. Yeni almis o bitince dedigini alayim
Bi arastır sen yinede..
benm annemde öyle kırısklıkları ve lekeleriyle ilgili sikayetleri var biseyle yapmayı almayı teklif ettğimde amann yasım geçti diye geçiştiriyo😂😂 halbuki düzenli yapamaz diye öyle diyor.. kırısklıklar için dolguyu kafama koydum ben ama öncesinde cilt bakımına götürmeye ikna edicem bi süre leke ve kırısklık için.. aslnda annen kaç yasında ve cilt sorunları ne bilmiyorm ama cilt bakımlarnda işe yarayan çeşitler cok fazla geçen gözlerimle 4 haftalık 4 seans antiaging bakım yaptran birini gördüm gttgm merkezde şok oldm ve daha 4 seans devam etmesi grekiyodu.. düzenli gittiğim bi yer oldugu içinde gözlerimle gördüm yani 😂

Sen buraya uğra ara ara bak nasıl düzene giriyor 😁
Rutinlerim düzenlide kil maskesini falan rutine koymadım hiç😂😂 hayatımda düzenli yaptgm tek sey cilt bakımım galiba bu ara 😂😂 ayy calci benm için tehlikeli sular aslnda okudugum herseyi uapmaya kalkarım ben manyagım😅

Rutinlerim düzenlide kil maskesini falan rutine koymadım hiç😂😂 hayatımda düzenli yaptgm tek sey cilt bakımım galiba bu ara 😂😂 ayy calci benm için tehlikeli sular aslnda okudugum herseyi uapmaya kalkarım ben manyagım😅
Sakince o elindeki maskeyi yere bırak 😄

Yok ya öyle de yapan var ama ben yağ bazlı + su bazlı seviyorum. Daha derinlemesine temizliyor gibi hissediyorum
Yag bazlı bsey denedm sweirdan öı neydi markası ama isilik gbi döktü yüzüm ertesi gün ondan bidaha denemedm hiç.. sen nasıl yapıosn ürünlerin neler? Cok soru sordm hakkını helal et😅

Yag bazlı bsey denedm sweirdan öı neydi markası ama isilik gbi döktü yüzüm ertesi gün ondan bidaha denemedm hiç.. sen nasıl yapıosn ürünlerin neler? Cok soru sordm hakkını helal et😅
Konu zaten bakım sor istediğin kadar😁
Cosmed kullanıyorum ben.
Yüz yıkama jeli de Mia klinika. Haftada iki gün de cyrene kullanıyorum

Bu senenin son urunleri. Insallah amin 😂
1000006890.jpg

Ayy ne ki bunlar 😂 herseyi alasım geliyo yine
Esansim bitmek uzere.
Mixsoon un ozelligi ölü deriyi temizliyor. Yagli cilt ve gözenek sorunu icin harika urun. Hyaluronik asid esansim var nemlendirici olarak kullaniyorum yuz temizleme sonrasi. Birde bunu deneyecegim. Kore de en cok tercih edilen esansmis.
Bakalim Holika holika yi aratacak mi.

Manyo da nerdeyse ayni isi goruyor. Netde soyle diyor :
Doğal içerikleriyle cilt tabakasını güçlendirmeyi, cilt dokusunu yenilemeyi, kırışıklıkların görünümünü azaltmayı ve cilt tonunu dengelemeyi destekler Bifidalacto Complex %90 oranda bifidobakteriya ve lactobacilli enzimleri, adenozin, maya mantarı ve niasinamid içerir

Birini gündüz birini aksam kullanacagim.

Suan Holika holika i gündüz
Cosrx snail mucin esansi aksam kullaniyorum. Onlarin yerini alacaklar bitince

X