Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Ilgınc gerçekten. Her cilde her ürün olmuyor tabikisi. Ben de çok fazla ürün denedim epeydir bir rutin oluşturabildim.
Evet . Mesela purest ve narli kil maskesi almistim. Birde yag bazli urun vs Türkiyeden. Topic de kullanilip memnun kalinan. Icerigi temiz Birde
Hic biri bana iyi gelmedi.
Kore urunleri seviyor benim cildim 😂

Evet . Mesela purest ve narli kil maskesi almistim. Birde yag bazli urun vs Türkiyeden. Topic de kullanilip memnun kalinan. Icerigi temiz Birde
Hic biri bana iyi gelmedi.
Kore urunleri seviyor benim cildim 😂
Kore'ye taşın bence sen. Bize de gönderirsin bol bol :KK70:

Netde dolandikca onuda almam lazim bunuda diye diye delircem 😂

Bir sorum var. Cilt bakimi kac yasinda baslamali 😂
Benim kiz gunes kremi sonrasi Zero balm ile aksamlari yikatmaya basladim.
Annesi gibi cildi. Cok erken yasta burnunun ustu kapali komedon dolu

Netde dolandikca onuda almam lazim bunuda diye diye delircem 😂

Bir sorum var. Cilt bakimi kac yasinda baslamali 😂
Benim kiz gunes kremi sonrasi Zero balm ile aksamlari yikatmaya basladim.
Annesi gibi cildi. Cok erken yasta burnunun ustu kapali komedon dolu
Güneş kremi sonrası zaten cildini yıkaması lazım. Büyük ihtimalle güneş kremi gözeneklerini tıkanmış 🙈

Kızlar selam the purest ürünleri kullananlar var mı acaba ?? Ben gözaltı kullanıyordum.

Retinol ve leke serumu da.aldim bir kaç gün oldu kullanalı farkedilir derecede sonuçlar iyi gidiyor

Kızlar selam the purest ürünleri kullananlar var mı acaba ?? Ben gözaltı kullanıyordum.

Retinol ve leke serumu da.aldim bir kaç gün oldu kullanalı farkedilir derecede sonuçlar iyi gidiyor
Retinol için doğru zaman değil. Kış aylarında kullanmanız lazım.

Aha bha gunumdu bugün.
Haftada 2 e cikarsam mi acaba 🥹 aldigimdan bu Yana ,herhal 1,5 ay oldu. Haftada 1kullaniyor ardindan niacamide suruyorum. Suana dek ters etki yapmadi

Ay Birde gecen puanlarim ile tocobo nun gunes kremini almistim. Stick olarak mavisi var zaten,cok memnunum. Kadife gibi oluyor yuzum 😍
Neyse beyazida vardi aldigim paketde.
Yok Boyle bir white cast durumu. 1 parmak kadar surdum . Yedir yedir bir hal oldum. Hortlak gibi ben beyaz kaldim 😂 mecbur cikardim. Neyse ki kiza ayni etkiyi birakmiyor. Ona kaldi 🤭

Aha bha gunumdu bugün.
Haftada 2 e cikarsam mi acaba 🥹 aldigimdan bu Yana ,herhal 1,5 ay oldu. Haftada 1kullaniyor ardindan niacamide suruyorum. Suana dek ters etki yapmadi

Ay Birde gecen puanlarim ile tocobo nun gunes kremini almistim. Stick olarak mavisi var zaten,cok memnunum. Kadife gibi oluyor yuzum 😍
Neyse beyazida vardi aldigim paketde.
Yok Boyle bir white cast durumu. 1 parmak kadar surdum . Yedir yedir bir hal oldum. Hortlak gibi ben beyaz kaldim 😂 mecbur cikardim. Neyse ki kiza ayni etkiyi birakmiyor. Ona kaldi 🤭
Hepsini aynı anda sür bence 🤣

Stick güneş kremi dışarıda kurtarıcı resmen.

X