Popüler Konu Cilt bakım rutinlerim

Sabah rutinim

Yüzümü yıkadım
Gözaltı serumumu sürdüm
C vitaminimi sürdüm
Güneş korumamı sürdüm

Benim bu sabah ki rutinim sabah su ile yıkama ,Doa Arbutin serum solante güneş kremi,Akşam çift bazlı temizlik, village tonik , cica serum , dermoskin peptit gözaltı kremi , dermoskin Arbutin serum

Sabah : su ile yıkama ,Doa gieseng , dermoskin gözaltı krem , dermoskin güneş kremi .. Akşam : temizlik , tonik ,gözaltı kremi , cica serum , Arbutin çok şükür bugün de aksatmadım :))

Sabah rutin
Yüzümü yıkadım
Gözaltı serumu
C vitamini
Aloe vera jel
Güneş koruyucu

Akşam rutinim
Yüzümü yıkadım
Kırmızı peeling

Ben de böyleydim ama son bir ayda yaşadığım şeylerin beni çok yıprattığını ve yüzümün çöktüğünü gördüm. Gözümün feri gitmiş.
Anlattıkları ürünlerin ben de adlarını bile bilmiyorum ama bir iki şeyle başlamak isterdim.
Nereden başlayacağımı bile bilmiyorum. Her gün yaptığım şey sabah ve gece sabunla yıkayıp, pamukla biraz gül suyu gezdirip nemlendirici sürmek. Ötesini hiç bilmiyorum. Cildim kuru.
Keşke bana da sabırla anlatacak ve yavaş yavaş başlatacak bilen, eden arkadaşlarım olsaydı. Çok fazla ihmal ettim her şeyi. 40+ olunca artık cilt yaşlanmaya başladı. Bunu kabul etmek çok zor ama gerçek bu. Geçen yıla kadar genç kız kadar taze bir cildim vardı. Ahh ah.

Aha bha tonikle başlayabilirsiniz onlar düşük oranda asit içeriyorlar genelde..sonra retinol retinal(cildiniz asitlere alışınca)salyangoz özlü krem ginseng serum peptit serum c vitamini serum niasinamid serum yani o kadar çok ürün var ki..bana iyi gelen belki size iyi gelmeyecek size iyi gelen de bana iyi gelmeyecek..bunu deneme yanılma yöntemiyle bulabilirsiniz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…