Popüler Konu Cilt bakım rutinlerim

Kızlar baksrmsnz gözaltım bu şekilde deri altında küçük tanecikler olmuş kremden mi acaba geçer mi
Benzer bir durum bende de olmuştu yeni başladığım göz kremi yapmıştı, geçene kadar bıraktım kremi sonra tekrar başladım bir daha yapmadı

Son düzenleme:
Akşam rutinim
Yüzümü foreo ile yıkadım
Retinal sürdüm

Kil maskesi yağlı ciltler için midir?
Ben kullanınca yüzüm kızarıp yanmaya ve sızlamaya başlıyor. Cildim kuru.

Kil maskesi yağlı ciltler için midir?
Ben kullanınca yüzüm kızarıp yanmaya ve sızlamaya başlıyor. Cildim kuru.
Karma ve yağlı ciltler içindir..aslında tüm cilt tipleri içindir..hafta da 1 kere yapılması gerek kuru ve karma ciltler yağlı ciltlerde ise hafta da 2 kere yapılır..ve ne kadar tutuyorsun cildin de?bu da çok önemli..kil maskesi kurumaya başladığında yüzün kaşınır bu normal ama yanma ve kızarıklık çok beklettiğinde ve ya cildin hassas ise olur..hassas ciltler içinde kil maskeleri vardır

Ben sadece yüzümü dairesel hareketlerle nazikçe yıkıyorum.
Üzerinde temizleme, peeling ve maske yazıyor ama uzun tutmadım hiç. Yıkarken bunu yapan, maske olsa ne yapar dedim.
Yıkama rutini olarak da eğer yüzüme makyaj malzemesi sürdüysem (fondöten, bb krem gibi), makyaj temizleyici ardından onla yıkıyorum. Onun dışında hassas ciltler için yıkama jelim var.

O zaman sana iyi gelmemiş o marka

Ürünün adı ne? Ben yazdığınızdan kil maskesi ile yüzünüzü yıkadığınızı anladım doğru mudur, eğer öyleyse kil maskesi ile yüz yıkanmaz.

Sizin kullandığınız kil maskesi değildir bence..kil maskesi ile yüz yıkanmaz..bana kullandığınız ürünün fotoğrafını atar mısınız?

Garnier Saf&Temiz 3'Ü 1 Arada bu mu acaba
Bunun da bir normali birde kömürlüsü var..daha önce kullanmıştım ikisini de..normali güzeldi ama kömürlüsü felaket kötüydü alerji yapmıştı..büyük ihtimal kömürlüsüdür

Eklentiler

• 6F52D3D7-E670-4C4F-9859-D57E1C9EEE72.jpeg
    55,3 KB · Görüntüleme: 39
  • 2E8417CF-882C-4ABE-A9BD-079C8A39C7C4.jpeg
    50,6 KB · Görüntüleme: 28
Bunlar mı

Eklentiler

• B8E4DC46-6AD2-4319-93B5-BC772AC61F9C.jpeg
    50,6 KB · Görüntüleme: 29
  • AFAC91F2-39A5-465B-8976-7A5B0E537A12.jpeg
    55,3 KB · Görüntüleme: 39
Bunun da bir normali birde kömürlüsü var..daha önce kullanmıştım ikisini de..normali güzeldi ama kömürlüsü felaket kötüydü alerji yapmıştı..büyük ihtimal kömürlüsüdür
Olabilir ben hiç kullanmadım bu ürünleri, kil maskesi de bana yasak zaten o yüzden hiç fiddy yapmadım

Ürünün adı ne? Ben yazdığınızdan kil maskesi ile yüzünüzü yıkadığınızı anladım doğru mudur, eğer öyleyse kil maskesi ile yüz yıkanmaz.
Ürün açıklamasında diyordu ki, makyajınızı temizledikten sonra bu ürünle yüzünüzü yıkayın.

Eklentiler

• IMG_20230121_002619.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 36
Bunlardan kullandım daha önce ve güzeldi. Yumuşacık yapıyordu yüzümü. Ama kömürlü olanı kullanmadım, diğeri güzeldi. Sanırım şimdiki marka böyle değil. Yaramadı bana. Belki de ben sadece hassas ciltler için temizleme jeline devam etmeliyim.

Cildiniz kuruysa daha da kurutmuştur, bence hiç kullanmayın
Onu eşime vereyim o halde. Bugün de üç tane serum aldım. Teker teker kullanıp deneyeceğim. Çabuk reaksiyon gösteriyor cildim. Hem çok hassas hem de çok kuru.

Ürün açıklamasında diyordu ki, makyajınızı temizledikten sonra bu ürünle yüzünüzü yıkayın.
Bununla yüz yıkanmaz ama..anlamadım bunda sadece kil ve yüzü çok kurutmasın diye hyalüronik asit var..siz mi yanlış anladınız acaba..makyajınızı temizleyeceksiniz temiz cilde ve biraz kuruyacak ıslak olmayacak bu ürünü sürüp bekleyeceksiniz ve suyla durulayacaksınız

Onu eşime vereyim o halde. Bugün de üç tane serum aldım. Teker teker kullanıp deneyeceğim. Çabuk reaksiyon gösteriyor cildim. Hem çok hassas hem de çok kuru.
Benim cildim karma ama kuruya dönük nemsiz karma. Bir de egzama geçmişim var o yüzden her ürünü araştırıp öyle kullanıyorum. En sevdiğim ürünler serumlar, güzel bir temizleme jeli bulunca onunla devam edip arayışa girmemek lazım, yıkanan bir ürün sonuçta ciltte kalmıyor. Bir de sanırım yağ bazlı temizleyici kullanmıyorsunuz akşamları çift aşamalı temizlik yapmak gerekiyor güneş kremini arındırmak için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…