Popüler Konu Cilt bakım rutinlerim

Eczanelerin online satış yapması yasak diye biliyorum isim çağrıştırıyor olsada hiç biri eczane değildir

Eczanelerin online satış yapması yasak diye biliyorum isim çağrıştırıyor olsada hiç biri eczane değildir
Evde eczaneyi mi diyorsun buranin sayesinde öğrendim bir yıldır oradan alıyorum ürünleri güvenli cnm sıkıntı yok sadece Bioderma birazcık boyu küçük oyuzden kararsız kaldım marudermn mi o mu diye bir an önce elimdeki temizleyici den kurtulmak gerekiyor çünkü Beyondparadise

Yok genel uyarı olarak yazdım.
Bende burdan öğrendim netten güvenli satıcı arıyordum eczaneler fiyatları çok abartıyor

Şampuanı yüzüne getirmemeye dikkat ediyormusun cildi onarmaya çalışırken dikkat edilmesi gereken bir konu

Bilmediğin bir ürünün herzaman küçük boyunu almanı öneririm hem daha fazla paranın gitmemesi hem de en ufak irritasyonda acımadan bırakırsın

Benim rutinim yıkama , centella tonik , avene termal su, she vec hyalorn ve bioderma atoderm krem

Evt aynen ediyorum cilt bakımına başladığım dan beri onarıcı krem sürüyorum kasma ara ara fena kaşınıyor sânki bir kaç gün birşey yapmasam daha iyi olacak gibi sabah akşam Beyondparadise

Gece rutini

köpük temizleyici
Tonik
Bha serum
Hyalüronik serum
Mizon nemlendirici
Göz kremi

Gece rutinim
Foreo ile yüzümü yıkadım
Doa kozmetik retinal krem sürdüm

Eklentiler

• 22F11C29-F4E6-439F-A230-70A4DF611C71.jpeg
    90,4 KB · Görüntüleme: 30
  • 274C5877-67E2-49FF-BC0A-D40580C97425.jpeg
    158,4 KB · Görüntüleme: 31
Cream co’yu diğer konudan hatırlıyorum içinde peptid de vardı fotoğrafını atmıştın. Bence onu hyaluronik serum gibi düşünme peptid serum gibi düşün çünkü hyaluronik artık hemen hemen herşeyin içinde var. Nemlendiricinin içinde de vardır. Peptidlerin etkisini almak için bir şişe daha kullanabilirsin bence veya cildin beyaz buton oluşturmaya müsait değilse başka bir ürün kullanmak istiyorsan şuna bakabilirsin
Bunun içinde dimetichone var bazı ciltlerde beyaz buton yapabiliyor. Şu an kullandığın ürünlerin içinde dimetichone yoksa cildin de beyaz butona müsait değilse bunu deneyebilirsin bunun içinde daha fazla peptid var. Bir de ginseng ve peptidin birlikte çok güzel çalıştığını öğrenmiştim alta ginseng üste peptid sürersen süper olur diye düşünüyorum. Tabii son karar senin

Acıklamalar ıcın tesekkurler

aynen cream co ha ve peptıt dıye gecıyor belkı de o yuzden onu o kadar cok sevıyorum

beyaz buton u tam anlamadım nasıl bır sey ama cıldım bıraz lekelı onun dısında sorunlu bır cılt degıl

bu markayı da duymustum hıc bır urununu kullanmadım ama

nedense rutınımde mutlaka bır ha olsun ıstıyorum nemlendırıcının altına cok ıyı gıdıyor benım cıldımde dıye gelıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…