Popüler Konu Cilt bakım rutinlerim

88 tl milii

Ben 88 i bulsam asla başka marka bakmam hemen atarim

Inşallah yakalarım ya ben de
108 e düşmüştü nerden geldiyse bir de 20 TL lik kupon vardı onunla birlikte 88 olunca kaptım bende :KK36: 4 tane de tester yollamışlar temizleyicisini denedim Cosmed enzim peelingin aynısı resmen kokusu falan indirimde bulursam alırım belki çift aşamalı temizliği teke indiren güzel bir temizleyici. Makyaj yapmadığım için makyajı çıkarır mı onu bilemiyorum ama

108 e düşmüştü nerden geldiyse bir de 20 TL lik kupon vardı onunla birlikte 88 olunca kaptım bende :KK36: 4 tane de tester yollamışlar temizleyicisini denedim Cosmed enzim peelingin aynısı resmen kokusu falan indirimde bulursam alırım belki çift aşamalı temizliği teke indiren güzel bir temizleyici. Makyaj yapmadığım için makyajı çıkarır mı onu bilemiyorum ama
Ben kullanıyorum severek o ürünü ama ben de makyaj yapmadığım için onunla ilgili bir yorumda bulanamayacağım ama güneş kremi için yeterli. Yedekledim hatta.

Ben kullanıyorum severek o ürünü ama ben de makyaj yapmadığım için onunla ilgili bir yorumda bulanamayacağım ama güneş kremi için yeterli. Yedekledim hatta.
Kaydır kaydır sonunu göremediğim bir favori listem var :halay:Satıcının indirimiyle birleşince flaş indirimde çok uyguna ürünler alınabiliyor

Gündüz rutinim
Yüzümü johnsons baby ile yıkadım
Gözaltı serumu
C vitamini serumu
Güneş koruması

Eklentiler

• 1915E219-CC66-4B94-80B9-70C6CFF85538.jpeg
    1915E219-CC66-4B94-80B9-70C6CFF85538.jpeg
    94,9 KB · Görüntüleme: 41
  • 40DC4989-B490-4B7F-B5E7-5C78DCAEE44B.jpeg
    40DC4989-B490-4B7F-B5E7-5C78DCAEE44B.jpeg
    95,3 KB · Görüntüleme: 35
  • 60DB68BA-EF7E-47D1-9F4C-0A9F0A356B8F.jpeg
    60DB68BA-EF7E-47D1-9F4C-0A9F0A356B8F.jpeg
    109 KB · Görüntüleme: 46
İnşallah en kısa zamanda çözersin sorunu 🙏🏻
Yeni rutinler yaparken de mutlaka tek seferde bir ürün ekle biraz zaman ver cildini gözlemle sonra yeni bir ürün daha ekle derim aynı anda birden fazla ürüne başlayınca sorun çıktı mı hangisinin yaptığı belli olmuyor yoksa 🥹
Yeni eklediğimi ürünleri haftada iki gün kullanıyorum sadece aşırıya kaçmıyorum celenesin yaptıgina eminim onu çıkarınca Kasım kızarıyor çünkü Bearhug Bearhug

Sabah ki rutinim sadece yüzümü yıkadım nemlendiricilerimi onaricimi sürdüm çıktım henüz güneş kremim gelmedi akşam rutinim çift aşamali temizlik dermoskin tonik sonra onarıcı krem sorunlu bölgelere sonrada sorunlu bölgelere arbutin göz nemlendiricim bu şekilde bitirdim bugünkü rutini

Eklentiler

• Screenshot_2023-01-11-19-54-21-484_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-01-11-19-54-21-484_com.android.chrome.jpg
    31 KB · Görüntüleme: 37
  • Screenshot_2023-01-11-19-54-16-540_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-01-11-19-54-16-540_com.android.chrome.jpg
    34,2 KB · Görüntüleme: 34
Ben sadece yüzümü yüz sabunuyla yikiyorum o kadar :KK43: kendimi kotü hissettim yazilanlari okurken

Maruderm 400 ml 120 TL şuan Trendyol da, Bioderma Sensibio Foaming Gel 500 ml 279 TL..... Maruderm al bence beğenmezsen vücuduna kullanırsın
Bioderma söylersem evde eczaneden söyleyeceğim orda 100 TL daha uygun marudermn ikisi arasında kaldım beğenmezsem ikinci alternatifim yok bakacağım cnm aldığımda yazarım buraya noegthy noegthy

Mizon Only One bu da indirime girmiş sipariş verdim tam benlik gibi duruyor :21:
Ooo şahane güle güle sağlıklı günlerde kullanılsın 🥰🥰🥰
Ben de only one ve firm baby yedekledim bugün hepsiburada da yüzde elli indirim var sepette she Vec ürünlerine. Firm baby yi Kasım başında aldığım fiyattan 15 lira daha uyguna yedekledim ☺️

Kızlar evde eczane de 100 lira olurmu bu alırsam yoksa marudermine mi odaklanayim😂. Kova hatunu Kova hatunu B bensimo Atart Atart S Skinkeyrlover Kirmizi krizantem Kirmizi krizantem selennn selennn Bearhug Bearhug gulumsebebek gulumsebebek noegthy noegthy
Canım maruderm in temizleyicisini hiç kullanmadım bilemiyorum bioderma nın birçok ürününü kullandım ama sorun yaşadığım tek bir ürünü olmadı diğer markanın benzer ürünlerini kullanmadığım için tek taraflı bir yorum olur benimki ama ben olsam bioderma alırdım 😃

Ooo şahane güle güle sağlıklı günlerde kullanılsın 🥰🥰🥰
Ben de only one ve firm baby yedekledim bugün hepsiburada da yüzde elli indirim var sepette she Vec ürünlerine. Firm baby yi Kasım başında aldığım fiyattan 15 lira daha uyguna yedekledim ☺️
Teşekkür ederim :) Miss miss güle güle kullan şimdiden :21:

Canım maruderm in temizleyicisini hiç kullanmadım bilemiyorum bioderma nın birçok ürününü kullandım ama sorun yaşadığım tek bir ürünü olmadı diğer markanın benzer ürünlerini kullanmadığım için tek taraflı bir yorum olur benimki ama ben olsam bioderma alırdım 😃
Bana daha risksiz geliyor sonuçta eczane markası ve hassasiyeti olan ciltler için marudermn alırsam o uymazsa ortada kalırım cidden😂😂 Bearhug Bearhug

Ben kendime kararsız derdim beni de geçtiniz :KK70:
Bn başak burcuyum çok zor bir insanım bn bile dayanamiyorum kendime valla bu bir senedir çok harcama yapıyorum cildime uymayinca ürün deli oluyorum 😂😂😂 oyuzden nokta atışı yapmak istiyorum açıkçası 😂😂 noegthy noegthy

X