Popüler Konu Cilt bakım rutinlerim

Evet bahsetmiştin görl isntree Hyaluronic asidi kullanmadım demiştin hatırladım.Ben azaleik asitşov yapardım herhalde.
Çok iyi aynen kardeşime sepetlemistim ama azaleik asit o zaman yoktu. Coş de baha nin trenaksamik ini aldım. Kaine serum,krem,essence,fig Tonik i m from dan falan hep Kasım da daha duruyorlar en son bı de koreandbeauty nin çadır indiriminden yeni çıkan bi markanın güneş kremini, tiam in uyku maskesini ve unleshia tintini aldım. Uyku maskesi harika zaten 550 kusurden 150 ye düşünce aldım ama tek sorun SKt subat 2. Gece gündüz boca yapmam lazım 80 Gr bitmez yoksa

Aaa hayırlısı olsun inşallah dermabien in göz kremi ve cvit i radarimda .doa da 10 yıl önce kullanmıştım hiç hatırlamıyorum nasıl gelmişti cildime. Benim sorunum izler değil bikac yüzeydeki skarlar onun için de en son işte bywishtrend bakuchollu retinali kullanıyorum bakalım şimdilik memnunum çok uzun süredir güneş kremi üstüne hiçbir şey sürmeden çıkacak kadar rahat hissediyorum kendimi

Akşam rutinimde
Enzim toz temizleme
Yüzümü yıkadım (foreo,johnsons baby)
Gözaltı serumu
Retinal krem
Krem

Eklentiler

• 8FB0568A-F4F3-458F-8C7A-171369FFA86A.jpeg
    80,8 KB · Görüntüleme: 48
  • CF00D464-6660-4BBB-9204-524F7C0630A1.jpeg
    158,4 KB · Görüntüleme: 42
  • 622B060E-EE92-4A2A-83AB-E54EF4D60F18.jpeg
    102,6 KB · Görüntüleme: 41
  • C5A75815-3E39-4B20-92A6-1BE40FA68197.jpeg
    90,4 KB · Görüntüleme: 45
  • 0D6F40E2-6AF0-4A35-849E-7D2E4F85C22F.jpeg
    95,3 KB · Görüntüleme: 45
Queen Skinkeyr aşığı. Reitinale de başlamışsın asıl farkı da o yapar. Bir de tabii bear bebek. Ben de almak istiyordum aslında ama ameliyatlı yüze olmuyor diye alamayacağım.

ya ne güzel maşallah. Benim de birkaç tane yüzeysel skarım var ergenlik hediyesi ım from ginseng+barulab ampül ikilisi ile biraz toparladı ama istediğim kadar değil o yüzden ben de bir an önce retinol türevi bir şey denemeye baya hevesliyim inşallah güzel sonuçlar alırım ben de şu hamilelik mevzuları bir çıksın aradan da aklımda medik8 var aslında onun retinal serisi ile devam etmek istiyorum

İçindeki retinal çok az oranda medik8 in

İçindeki retinal çok az oranda medik8 in
Seviyeleri var diye biliyorum canım, giderek artırıyorsun yüzdelerini, en düşük dozunu kullananlar bile baya memnun ama internette hatta bir öncesi sonrası fotoğraf görmüştüm kızın alnı resmen botoks yaptırmış gibi olmuştu

Queen Skinkeyr aşığı. Reitinale de başlamışsın asıl farkı da o yapar. Bir de tabii bear bebek. Ben de almak istiyordum aslında ama ameliyatlı yüze olmuyor diye alamayacağım.
Daha tam etkisini almadım bence retinalin hala ara ara sivilce çıkıyor özellikle çene bölgem çok sorunlu oldu beyaz beyaz yağ bezeleri var küçük küçük.

Foreo mini bear aldım Winst sevdim de ama ilk alıyorum diye serumunu da aldım ama uzun vadede hep onu kullanamam çık pahalı 30 ml bı de, iletken yağ içermeyen su bazlı gliserinli bişi lazımmış. Bı kere aloe Vera ile denedim ama karıncalanir gibi oldu. Bı araştırmam lazım. Dolgu mu vardı senin :/

Evet baktım kuzum çok pahalı..

Ginseng ve barulab ahhhh retinalin en sevdiği ikili. Valla senle zevklerimiz ve beğenilerimiz çok ortak. Bende bywishtrend den sonra medik8 kiehls ya da svra düşünüyorum

Yok dolgu değil burun ameliyatı olmuştum aslında nefes için olduğu için belki oradan sorun olmaz dedim ama oluyormuş. Aslında tahmin ediyordum da Yalandan kendini kandırma. Çenem için de büyük ihtimalle ameliyat gerekecek. O yüzden hiç almayayım dedim.Kardeşim al diyor çakito

Evet benim de eşim sirlamaya çalıştı ama üzgünüm dostum senin de diş dolgun var olmuyormuş dedim ya bı botoks etkisini verir mı bilmem ama çene hattını jawline i toplayacagina inanıyorum. Zaten uyguladığımsa kıpkırmızı oluyor yüzüm ki bı derecede yapıyorum henüz. Kan dolaşımını hızlandırıyor hemen. Kardeşin de az uyanık değil al ki kendisine kalsın ablasiii

Sen neler kullanıyorsun guncelde

Ay diş dolgusu da var doğru o da var tabii ki de. Onu hiç saymamışım ben. Botoks gibi değil de daha çok sarkma önleyici aslında botoks daha kolay iş ama sarkmayı önlemek daha zor onun profesyonel aletleri de var ama çok pahalı.Çene hattı çok önemli ya insanlar dolgu yaptırıyor. İşe yarar bence hayırlı olsun. Aynen daha 20 yaşındasın sen napçan yani Öylesine şakasına demiştir o ya başak burcu düzenli planlı insan ben terazi daha havai bir yanım da var bir tık Şimdi alacak olsam alma boş ver biriktir der. Benim bayağı karışık ya. Yarım yüzde kırk dolu sktsi az kalan bir kaç ürün vardı elimde onları bitirmeye uğraşıyorum. Bir de kardeşimin bir iki ürünü vardı sonra vazgeçmiş o verdi bir kaç tane. Utandım şimdi ben ondan almışım. Düzensiz bir düzen bitemediler de bir türlü. Normalde bu kadar ürün kullanmam. Ph formuladan bir kaç şey almıştım ama açmadım böyle olunca. Termal suyunu dayanamayıp açıp bitirdim ama.

Ooo ph formula ben onun en çok b3 unu ve bı ürünü vardı sen iyi gelebilir sana demiştin onu merak ediyorum. Artık bende üşeniyorum ya mesela haftanın üç günü retinal yapıyorsam o rutinde en fazla hyalarunik asit, bazen niasinamide ya da peptit üstü uyguluyorum. Bir gün asit yapıyorum. Geride kalan günlerde centella tonik ve estee lauder anr besleyici yatıştırıcı bakım yapıyorum. Foreo ise Genelde gündüzleri uyguluyorum

dermabrasionu diyorsun bayağı bir güçlü bir ürün ben de denemedim. Cesaret edebilir miyim bilmiyorum ama skarlarda ekili olabilir tabii. Ben hiç bir zaman üst üste aşırı çok ürün uygulamayı sevmedim ya çok fonksiyonlu aynı anda üç beş kuş vuran ürünleri çok seviyorum. Sabah foreo serumu yıkamıyorsun değil mi kalıyor?

Aynen serumu bırakıyorum üstüne uyguluyorum diğer ürünleri ama.serum bitince ultrason jeli hariç ( o da kullanılıyormus ama nasıl bırakayım ciltte) muadil bişi bulmam lazım.

Eğer retinal de sonuç vermezse daha ciddili ürünleri uzmandan destek alarak kullanırım. Ph formula,biologie reserche obagi gibi.. kendim rastgele alamam bunları. Ya da q switch lazer varmış nasıl bişi bilmiyorum ama skincare Emre beren saat in yaptırmış olabileceğini söylemişti bı storysinde

Hıı üzerine bir şey sürüyorsun ben sadece belki bir nemlendirici ve güneş kremi diye düşündüm başka şeyler de mi sürüyorsun? Ultrason jeli de olabilir tabii ama yıkarsın ama 2 kere yıkamış olursun o da sıkıntı. Aloeyi genelde sevmişlerdi ama sana iyi gelmediyse tabii boş ver. Bence sonuç verir zaten maşallah bebeksusun sen. Çok bir sorunun yok. Çok ufak tefek herkeste olan şeyler. Görl zaten kendin alamazsın istesen de merkezlerde satılıyor sadece. Protokol yapıyorlar. Ben de başlayamadım bir türlü ya. Emre Can ya O yüzdeki tüylere de çok iyi geliyor eğer varsa.

Yok sadece güneş kremi bazen nemlendirici ya da cvit zaten serumu çok yoğun değil. Evet dimi bende baktım ssddde belli başlı güzellik merkezlerinde satılıyor. Q switch i bı araştırayım benim yüzümde var aslında belli belirsiz. Retinal devam ederse olmaz herhalde ama

Evet baktım kuzum çok pahalı..
Evet canım medik8 ürünleri high end grubunda biraz fiyat olarak ama ben olaya şöyle bakıyorum yaşım 34 ve bu zamana dek botoks vs bir işlem ihtiyacı henüz duymadım ve elimden geldiği kadar bu ihtiyacı ötelemek istiyorum. Bu paraları dolgulara erken yaşlarda verip cildime bir şey enjekte ettirmektense gerçekten işe yarıyorsa kremlere vermeyi tercih ediyorum. Gördüğüm örneklerde en baz retinal bile botoks etkisi yapmıştı o etkiyi alacaksam neden olmasın diye düşünüyorum

Ginseng ve barulab ahhhh retinalin en sevdiği ikili. Valla senle zevklerimiz ve beğenilerimiz çok ortak. Bende bywishtrend den sonra medik8 kiehls ya da svra düşünüyorum
evet kesinlikle
Wishtrend mandelic kullanmıştım ben de çok seviyorum markayı, svr da aynı şekilde göz kremi alerjik gözlerime kullanabildiğim tek krem 2019 dan beri kaç tüp bitirdim sayamadım, diğer ürünlerinden de hep memnun kaldım aşk bir marka benim için, retinol ü olduğunu bilmiyordum senden öğrendim şimdi şahane

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…