Popüler Konu Cilt bakım rutinlerim

Çok sevdim ölene kadar kullanabilirim yüz temizleyicisinj bile denemeyi düşünüyorum @Kova hatunu
Sadece güneş kremini kullandım içerik listesi çok güzel ama bende topaklanma yaptı, 2 li paket almıştım altına hiç bişey sürmeden leke kremi niyetine sadece evde kullanıp bitirmeyi düşünüyorum.

Son kullanma tarihi yakınsa kullanın bence ne kullansanız kar en azından aklınızda kalmamış olur
Çok yakın değil aslında iki senesi falan vardı sanırım ama ne zaman hamile kalacağım belli değil zaten şimdi bile olsa 9 ay hamilelik en az bir yıl belki anne sütü derken her türlü geçecek ziyan olacak gibi bu ara rutine glikolik asit ve yeni marka/türev c vit ekledim bunların etkisini biraz anlayayım sonra onu da dahil edeceğim gibi bir ay bile kullansam kar kardır her türlü çöpe gidecek yoksa

Aynen bende öyle düşünüyorum. The purest solutions in arbutinini kullandım, enzim peelingi devam ediyor. Bunlar memnun olduklarım.

Mesela maruderm sadece ginseng aldım ne çok müthiş ne çok berbat yani nötr etki bıraktı. She vec in niasinamide, glikolik asitini sevdim ama cvit yeterli bulmadım. Türk markalarından dermoskin,dermabien, misecea ( unuttum söylemeyi onun da hyalarunik asitini çok sevdim,aha bha asidini ve leke bakım kremi de fena değil) bunlar güzel she vec var tabi Bir de luvit in de güzel ürünleri var

Bence kullan en azından etkisini görürsün ben duramaz başlar bitirir sonra hamile kalmaya çalışırdım

Biliyorum canım

Sabah rutinim
Yüzümü yıkadım
Hyalüronik asit serumu
Gözaltı serumu
C vitamini serumu
Kore ürünü aloe vera jel krem

Eklentiler

• 73B68F9C-DCD6-477A-A5B0-C91FDB5549A2.jpeg
    95,8 KB · Görüntüleme: 114
  • 2C916AA2-1DFB-454D-9579-9EAF242C3AF6.jpeg
    95,3 KB · Görüntüleme: 118
  • 1C2A2D25-F159-4691-8064-A9A8D6BD2479.jpeg
    109 KB · Görüntüleme: 74
  • C30D206B-0F81-4325-8730-89696B809894.jpeg
    127,8 KB · Görüntüleme: 53
Günlük güneşlik kremi akşam göz kremi kullanıyorum sadece

Skinkeyre göre hamilelik takvimi Elinde çok fazla retinol stoğu bulunanlar çocuğu 5 yıl erteleme şoku
Haha aynen ben yurtdışından İlk toplu siparişim geldiğinde öyle çok öyle çok sevinmiştim ki bekleyim dedim nasılsa 2024 25 SKt ki , bahsettiğim 2019 yılı falan sonra açmadım tabi hamile kalınca emzirme biter bitmez kıtlıktan çıkmışcasina saldırdım tabi gerçi çoğu içerik hamile iken de kullanılıyormus ben korkumdan ssddde suyla yıkıyordum yüzümü

Evet bahsetmiştin görl isntree Hyaluronic asidi kullanmadım demiştin hatırladım.Ben azaleik asitşov yapardım herhalde.

Dermabien dermisvital müthiş bir krem kesinlikle şu ara başka krem kullanıyorum ama bir ara ona yeniden döneceğim luv it henüz hiç kullanmadım ama sosyal medyada çok denk geliyorum ve merak ettiğim baya ürünü var. Bu kadar çok seçenek olması harika ben bu işlere ilk başladığımda doa kozmetik vardı bir tek antin kuntin adını ilk defa duyduğumuz ürünleri hep onlardan öğrenmiştim ama hiçbir ürünü ben de mükemmel etkiler bırakmadı maalesef yine de bu işleri Türkiye ye ilk getiren markalardan olduğu için yeri ayrıdır ürünlerini kullanmasam da

Bence kullan en azından etkisini görürsün ben duramaz başlar bitirir sonra hamile kalmaya çalışırdım
Bana kalsa ohooo seçim geçsin ülkenin durumu belli olsundan başlar iklim krizi düzelsin öyleye kadar gider bekleme sürem eşimi ikna edemiyorum işte olmuyor zaten aylardır bundan sonra da olacak mı belli değil ertelemeye gerek yok diyor
Şansıma artık bakalım ne kadar kullanileceğim bakuchoil i, ben de bu şans varken aylardır olmayan çocuk kutuyu açar açmaz şıp diye rahme düşer

Aksam rutinim
1 yag bazlı

Çok memnun olduğum söylenemez başka bir şey deneyeceğim bitince

2. Şu bazlı

Bu marka okay ama bunun turuncusunu aldım ona geçeceğim

3. Arbutin

Aşırı memnunum bittiği an yenisini alırım

4. Göz altı kremi

Memnun gibiyim ama yine de sanki normalini mi alsaydım diye de düşünüyorum biraz kararsizim diyelim

Akşam rutinim

Eklentiler

• 1_org_zoom.jpg
    67,7 KB · Görüntüleme: 34
  • Screenshot_2023-01-03-21-16-57-381_com.android.chrome.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 67
  • Screenshot_2023-01-03-20-45-58-851_trendyol.com.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_20221202_191351.jpg
    171,8 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_20221115_202638.jpg
    93,7 KB · Görüntüleme: 44
  • images (17).jpeg
    16,3 KB · Görüntüleme: 44
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…