Popüler Konu Cilt bakım rutinlerim

Eklentiler

• Screenshot_2023-01-03-21-19-44-771_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2023-01-03-21-19-44-771_trendyol.com.jpg
    48 KB · Görüntüleme: 50
Merhaba günlük rutinim sabah su ile yıkama doa gieseng serum , dermoskin gözaltı kremi , güneş kremi , Akşam yag bazlı temizlik , missha krem formunda temizliyici (o kadar çok seviyorum kii bu ürünü ), ardından Gül suyu tonik cica serum , dermoskin peptit gözaltı serum , maruderm night repaır peptit serum ve krem bu kadar öpüldünüz :KK37:

Merhaba günlük rutinim sabah su ile yıkama doa gieseng serum , dermoskin gözaltı kremi , güneş kremi , Akşam yag bazlı temizlik , missha krem formunda temizliyici (o kadar çok seviyorum kii bu ürünü ), ardından Gül suyu tonik cica serum , dermoskin peptit gözaltı serum , maruderm night repaır peptit serum ve krem bu kadar öpüldünüz :KK37:
Sende öpüldün ❤️

Sizin yerinizde olsam bariyer onarıcı bir krem kullanırdım. Örnek: Cerave
Bn şuan dermoskinin kini kullanıyorum her gün sürünce çok sivilcelendiriyor onarıcılar gün aralığı vererek kullaniyorum araştırmalarıma göre cildimi bu hale ya celenes günes kremi yada nemlendirici yada temizleyici bu hale getirdi deneye deneye bulacağım noegthy noegthy

Bn şuan dermoskinin kini kullanıyorum her gün sürünce çok sivilcelendiriyor onarıcılar gün aralığı vererek kullaniyorum araştırmalarıma göre cildimi bu hale ya celenes günes kremi yada nemlendirici yada temizleyici bu hale getirdi deneye deneye bulacağım noegthy noegthy
Bende şuan cilt bakımımda sadece bariyer onarıcı ürünler kullanıyorum cilt bariyeriniz bozulduysa ara vererek değil her rutinde kullanmalısınız ki faydasını çabuk görebilesiniz

Sana önereceğimiz herhangi bir ürün sivilcelerini yayabilir yerinde olsam dr danışırdım illa dr danışmadan alacaksam alacağım ürünleri la roche effaclar gibi çok denenmiş serilerden tercih ederdim
Aktif sivilcelerimi geçirmeden hiç bir ürün almicam cilt için önerdgin seri yağlı ciltler için bni çok kurutur alabilirsem careve alırdım oda Çok pahali malesef Beyondparadise Beyondparadise

kihels avakado göz altı muadili bildiğiniz bir göz altı kremi varmı göz altı kremim bitti sadece serumum var ondanda memnun değilim krem serum birlikte de olabilir

X