Popüler Konu Cilt bakım rutinlerim

kihels avakado göz altı muadili bildiğiniz bir göz altı kremi varmı göz altı kremim bitti sadece serumum var ondanda memnun değilim krem serum birlikte de olabilir
Yeni çıkan bı marka var Kore markası hatta ben güneş kremini aldım. Onun göz kreminden çok memnun bu konularda eğitim almış bilgisine güvendiğim bı hanım

Uygun olunca atayım ismini

Beyondparadise ürün bu,takip ettiğim kişi olmasaydıniz ise blondbeautylab Liliana hanım. ürün tanıtımı vardı sayfasında isbirliksiz. Bende güneş kremini aldım yeni gelen bı marka.

Heimish gözaltı kremini kullanıyorum kuzum çok memnunum
Baktım bnde internetten şimdi cildin nasıl bir cilt cnm merak ettim bn hayatımda ilkez göz kremi kullanmaya bu sene başladim oda dermoskinle başladım birde marudermn göz serumu var selennn

Baktım bnde internetten şimdi cildin nasıl bir cilt cnm merak ettim bn hayatımda ilkez göz kremi kullanmaya bu sene başladim oda dermoskinle başladım birde marudermn göz serumu var selennn
Benim sadece burnum yağlı diğer yerler normal..dermoskin güzel bir marka canım

Dişimi fırçaladım yüzümü yıkadım toniğimi sürdüm şimdilik bu kadar yatana kadar serumlarımı ve göz altı serum ve kremimi ve nemlendiricimi kademe kademe sürerim

Aklıma gelmişken yazayım gözaltı serumunu her rutininizde kullanın bence 30 ml yapmışlar haftada 2 gün kullan kullan bitmez ki

Aklıma gelmişken yazayım gözaltı serumunu her rutininizde kullanın bence 30 ml yapmışlar haftada 2 gün kullan kullan bitmez ki
Gözaltı serumu önemli eğer yeterliyse kreme gerek görmüyorum arada sürüyorum krem gözaltı için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…