Cildirmak uzereyim

Bebeksihal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2019
106
-2
35
Merhaba herkes,

Daha once ayni soruyu sordum suan antidepresan etkisi altinda yaziyorum. Bekarim senelerdir sevdigim var aramizda 10 yas var (30-40) Ben yurtdisinda o Turkiyede. Kendisinin 7 yasinda kizi var. Evlenip burada yurtdisinda yasayalim diyorum (kiz babaannede kaliyor/kalacak)

Maddi durumlari iyi degil bana normal bir dugun yapacak durumda degiller. VE AILEMI UZMEKTEN KORKUYORUM ISTEMIYORLAR BU KISIYI. Ve butun bu zorluklar imkansizliklar artik yasam sevincimi bitirdi. (kizini gormeyecegim icin zorda olsa katlanirim diye dusunuyorum) Tek bildigim onu cok sevdigim..
Ask biter yazacaksiniz, benim icinde buyuk sevgi ve saygi var ona karsi.

Antidepresan uyku ilaclari ise gitmeme kimseyle konusmama hic bir sey istemiyorum artik. Hayattan korkuyorum. Kararimi veremiyorum. Daha once yazdim sadece bir kisi olumlu yazdi digerleri sert yorumlarda bulundu. Bana bir abla tavsiyesi lazim......

Son düzenleme:
Merhaba herkes,

Daha once ayni soruyu sordum suan antidepresan etkisi altinda yaziyorum. Bekarim senelerdir sevdigim var aramizda 10 yas var (30-40) Ben yurtdisinda o Turkiyede. Kendisinin 7 yasinda kizi var. Evlenip burada yurtdisinda yasayalim diyorum (kiz babaannede kaliyor/kalacak)

Maddi durumlari iyi degil bana normal bir dugun yapacak durumda degiller. VE AILEMI UZMEKTEN KORKUYORUM ISTEMIYORLAR BU KISIYI. Ve butun bu zorluklar imkansizliklar artik yasam sevincimi bitirdi. (kizini gormeyecegim icin zorda olsa katlanirim diye dusunuyorum) Tek bildigim onu cok sevdigim..

Antidepresan uyku ilaclari ise gitmeme kimseyle konusmama hic bir sey istemiyorum artik. Hayattan korkuyorum. Kararimi veremiyorum. Daha once yazdim sadece bir kisi olumlu yazdi digerleri sert yorumlarda bulundu. Bana bir abla tavsiyesi lazim......

Kızı neden babaannede kalıyor sizinle evlenince? Çocuklu adamla evlilik hayali kurup, çocuğu görmeden zorda olsa katlanırım ne demek , nasıl bir bencillik. Sevgiliniz nasıl baba ki evladından ayrı bir hayat kurma planı yapabiliyor. Çocuğa yazık yahu.

Bu kadar kendinizle zorunuz nedir?
Yanınıza alacaksınız , bu kişi anladığım kadarıyla pek çalışmaya hevesli de değil, sonrasında başınıza bela olarak kalacak.
Bu duruma kendinizi getirmeyin lütfen ya.
Hayatta her şey evlenmek değil. Sevgi diyorsunuz da o da bence sizin boşluğunuzdan kaynaklı hissiyatınız.

İnsanın kendine eliyle yaptığını yedi düvel yapmaz. Bunu kaç konuya yazdığımı bilmiyorum. Ama yazmaya devam edeceğim. Çocuğunu bir köşeye bırakmayı göze alan adam size neler etmez. 40 yaşına gelmiş daha bir baltaya sap olamamış ondan bahsetmiyorum bile.

Kızı neden babaannede kalıyor sizinle evlenince? Çocuklu adamla evlilik hayali kurup, çocuğu görmeden zorda olsa katlanırım ne demek , nasıl bir bencillik. Sevgiliniz nasıl baba ki evladından ayrı bir hayat kurma planı yapabiliyor. Çocuğa yazık yahu.

Suan zaten babaanne bakiyor kendisi baska bir sehirde yasiyor

Suan zaten babaanne bakiyor kendisi baska bir sehirde yasiyor
Sizinle evlenince de babaanne bakacak, çocuğunu ayda yılda bir görecek öyle mi. Baba olmayı beceremeyen 40 yaşındaki adamdan size koca olur mu zannediyorsunuz gerçekten?

Kızı neden babaannede kalıyor sizinle evlenince? Çocuklu adamla evlilik hayali kurup, çocuğu görmeden zorda olsa katlanırım ne demek , nasıl bir bencillik. Sevgiliniz nasıl baba ki evladından ayrı bir hayat kurma planı yapabiliyor. Çocuğa yazık yah

Bu soruyu annesine sormak lazim benim cocugum degil, ve benim ailem buna musaade etmez. Ben durumu kabul ediyorum ama cocuga bakamam. O cocuga yazik olur sevgisizligim

Daha öncede konu açmıştınız bu yapılan olumsuz yorumlar hoşunuza gitmiyor şuan belki ama bu insanların hepsi evliliği tecrübe etmiş insanlar aklınızı başınıza alın lütfen çok mutsuz olacaksınız sizin şimdiye kadar o adamı bırakıp aşk acınızı atlatmanız lazımdı inatla sürdürüyosunuz 30 yaşındasınız ya aşkın gelip geçen bişey olduğunu biliyosunuzdur daha önce de aşk yaşamışsınızdır muakkak

Kırk yasında ve dügün yapacak durumu yok ?
Neden
Kırk yasındaki bi adamın iyi kötü bi birikimi olur
Seni buna mı layık görmüyor
Ne iş yapıyorsun neden o geliyor yurtdısına Türkiye de ne üzerine calısıyor calısıyorsa orda ne iş yapacak ?
Kızına yaptıgını yarın öbür gün sana ve senin cocuguna yapmayacagı ne malum nasıl eminsin sana olan sevgisinden
sonucta bir önceki evliliğini ve cocugunu bosanmak icin cocugunu süründürmek icin yapmamıstır
Ve neden bu adam neden yani niye kendine bu işkence

Merhaba herkes,

Ask biter yazacaksiniz, benim icinde buyuk sevgi ve saygi var ona karsi.

Yahu elle tutulu hic bir yanin yok. Insallah ailende razi gelir gorursun turkiyeye gelir hem maddi zorluklari yasarsin hem bin bir kahir cektirdigin ailenin kiymetini anlarsin. Adam cocugunuda yanina alir birguzel onada bakarsin. Biz sana baska turlu anlatamayacagiz cunku aileisni dinlemeyen bizi dinlermi

Bu soruyu annesine sormak lazim benim cocugum degil, ve benim ailem buna musaade etmez. Ben durumu kabul ediyorum ama cocuga bakamam. O cocuga yazik olur sevgisizligim
Sizin çocuğunuz değil ama evlenmek istediğiniz adamın çocuğu bu çocuk, hem çocuklu adamla evleneyim hem çocuğu asla kabul etmeyeyim ne güzel dünya. Gerçi burada asıl sorun sizde değil baba olmayı becerememis olan sevgilinizdr. Herkes anne baba olmasa keşke.

X