Vücut Kremleri Cildiniz bebek cildi gibi olsun mu??

Vücut kremleri, losyonlar
yeni üye oldum bende arkadaşlar.geçenlerde okumuştum bunu.ilk fırsatta aldım tabi hemen.ve harika oldu tek kelimeyle. zemuszemus vücut losyonum böyle yapmıyodu.teşekkürler paylaşım için... :dance:

bende duştan sonra kullanıyorum kızlar bi ara dalin inkini aldım ama onu beğenmedim en güzeli johnson&johson ın bebek yagı.kesinlikle tavsiye ederim

ay ben de nemlendirici arıyodum..sürmesi de zor oluyo duştan sonra...bunu kullanayım iyisimi...ay sevindirik oldum deneyeyim hemen:) kaşınıyo vücudum kuruluktan ya:/

benim vucud cildim çok yağlı değil ama bende kullanmak istiyorum hangisini alsam acaba sebamed mi diğerimi?

kullanıyorum ben de..ay çok güzel yaptı yaa ..çok teşekkür ederim...cildim kuruluktan kaşınıyodu benim o derece kuruydu...banyo tasımın içine 1-1.5 kapak katıyorum yavaşça döküyorum çok güzel oluyorum:):) benim bebe yağım kokmuyodu ben de içine 20 damla kadar yasemin yağı koydum miss gibi kokuyo...

Alayım bari bende şu yağı,kuru bir cldim yok ama bakım yapak hoşuma gidiyor.Süt demiş biri yağ yerine valla olur yani.Nerde ucuz orda benzemuszemusAma kokmaz mıyız süt süt?

Alayım bari bende şu yağı,kuru bir cldim yok ama bakım yapak hoşuma gidiyor.Süt demiş biri yağ yerine valla olur yani.Nerde ucuz orda benzemuszemusAma kokmaz mıyız süt süt?

yok ya süt yapma..iyi artık..sütü iç...bebe yağı çok güzel ben kullanıyorum...hem devamlı kullanınca çatlak oluşumunu önlüyomuş...

ben kızıma yapıyorum teni yumuş yumoş oluyo hepten :ecrin_bebek:

ben kullanıyordum 3-4 tane kullandım baktım vücuttaki tüyler arttı bıraktım :S ondanmı bilemedim ama başka bişede aklıma gelmedi açıkcası.. dikkat edin ama sonuç olarak yumuşack yapıo..

ben kullanıyordum 3-4 tane kullandım baktım vücuttaki tüyler arttı bıraktım :S ondanmı bilemedim ama başka bişede aklıma gelmedi açıkcası.. dikkat edin ama sonuç olarak yumuşack yapıo..

bende bi ara kullandim bebe yagi ve vücuttaki tüylenme yapti aynen senin gibi o yüzden biraktim.

gerçekten tüylenme yapıyor mu bebeyağı? bu konuda başka deneyimi olan var mı arkadaşlar?

Ben Eylülden beri kullanıyorum,kıllanma tüylenme gibi bişey yapmadı.Hayvanlaşmadım yani :)Bebe yağından bahsediyoruz böyle bişey yapması mümkün değil bence..

ben bi de etek, şort giycem zaman azıcık sürüyorum bacaklarım parıl parıl parlıyookaydirigubbakcemile2

X