Cikolata Kisti olanlar

arkadaşlar gökdenizin çok şirin bir oğluşu oldu..kendisi de iyiymiş..kist operasyonu sebebi ile biraz sancısı varmış..şükür bebişimiz de annemiz de sağlıklı..

sağol emeliko.. Allah sağlıcakla büyümesini nasip etsin. Biliyormuydunuz Gökdenizin kisti ne kadardı bilen varmı?

kızlar merhaba.bende ıkı yıllık evlıyım ve ıkı yumurtalıgımdada cıkolata kıstlerı vardı.gecen sene amelıyatla aldılar.hala gebelık olusmadı.artık umudumda kalmadı acıkcası.ne yapacagımı bılmıyorum.cok caresızım..

gokdenizciimmmmmm hayirli olsunnn. Allah saglikla buyutmeyi nasip etsinn..kendine cook iyi bak.
melek gokdenizin kisti sanirim 3 cm kadardi, yanlis hatirlamiyorsam...
fatima zehra tup bebek var, hic olmadi onu denersin. Allah hepimize nasip etsinn...

benimkide 3 kusur hemde tek yumurtalikta. baska da sorun yok gorunuyor. ama 1 bucuk yildirda olmuyor. bilemiyorum belkide stres..

selam kizlar.... ben gecen ay tup bebek tedavisini baslamistim tedavi surecinde cikolata kistim cikti ve tedaviye devam ettik ..doktor ameliyat felan demedi bana ,,,sol yumurtaligimda 2 santim buyuklugunde doktor ameliyat felan gerektigini solemedi ve tedavime devam ettim ...yarin test gunum allah izin verirse ins hamileyimdir rabbim emeklerimizi bosa cikarmasin acil sifalar

hepinizin kurban bayramını kutluyorum kızlar iyi bayramlar allahım hepimizin yüzünü tez vakitte güldürür inş

merhaba kizlar bayraminiz mubarek olsun

benim tup bebek sonucum kocaman bir Negativ
nasip degilmis
insallah 2.denemede olur

2,denemeye baslamadan kistimi aldiracagim ins

rabbim emeklerimizi bosa cikarmasin

merhaba arkadaşlar çikulata kisti yani endometriyosis kistiyle hamile kalınmıyor.aksine çok çabuk büyüyebilen ve çok çabuk alındığında tekrarlayabilen kisttir.tek tedavisi eğer çok büyük değilse hamile kalmaktır.bende nisan 2007 de labaroskopiyle kist ameliyatı oldum.bu tür kistler bağırsak yapışılılığı yapıyor.bu yüazden benim tüpümün birini tıkadı.ameliyatta açılamadı.takibini çok iyi yapın eger çikolata kistiyse arkadaşlar lütfen çünkü büyüğünce allah korusun .rahim ve yumurtalıkları bile alınıyor kişilerin.pis bir kist dua edin kötü huylu olmasın.ne olur takibini yaptırın 1,5 sene beni çocuk için oyaladı bu kist hepinize geçmiş olsun .ve sürekli kontrol istiyor.bu arada oluşumuda adet dönemi kanınız rahim içine akıyor burda renk gittikçe siyaha dönüyor.bir kesenin içine doluyor bu kan genelde yumurtalık üstü yadas altı yada rahimde oluyor.bütün yolları tıkıyor.bağırsak rahatsızlığı kabız bile yapıyor.dikkatli olun.geçmiş olsun hepinize

bu arada arkadaşlar şu an ameliyat yapan dr um beni tedaviye aldı klomen verdi onu kullandım.kontrole gittim.yumurtalıklarımın iyi olduğunu söyledi.gün verdi.geçen ay adetim kasım 12 iydi bugün ayın 11 oldu hala yok birsey arada bir bel ağrısı marada birde kasık ağrım oluyor.lütfen tekrar tekrar yineliyorum.eğer kistiniz varsa vakit kaybetmeden tedavi olun.çok çabuk büyüyor.benim.ayın başıda gitmişti 1,5 cm dedi dr. önemli değil hamile kalırsan kaybolur dedi dr.ayın sonunda gittim.5,5 cm olmuş ameliyat olman şart yoksa hamile kalamzsın dedi doktor çok iyi doktorlar araştırın.ve ona gidin

merhaba kizlar bayraminiz mubarek olsun

benim tup bebek sonucum kocaman bir Negativ
nasip degilmis
insallah 2.denemede olur

2,denemeye baslamadan kistimi aldiracagim ins

rabbim emeklerimizi bosa cikarmasin

oncelikle gecmis olsun, insallah ikinciye gerek kalmadan hamile kalirsin.beyza seninde cikolata kisti sanirim? tup bebek surecini etkiliyor mu bu kist? bende yaza kadar olmazsa dusunuyorum..Allah emeklerimizi bosa cikarmasinn..:çok üzgünüm:
berdanette yazdiklarin moralimi bozdu. ben birkac dr.a gittim genelde kararsiz kaldilar ameliyat ve bekleme arasinda.. en son ameliyat yerine tup bebek onerdiler, olmazsa eger........ pis bir kist, insallah dedigin kotu sonuclar basimiza gelmeden hamile kaliriz..

Son düzenleme:
günaydın kızlar,
yeni arkadaşlar gelmiş hepinize merhaba.
geçmişi okuyamadım kısa zamanda hemen bir merhaba demek istedim.kızlar operasyonum çok zor geçti.ameliyatım ağır geçmiş daha kendimi anca topluyorum.bazı şeyleri hala tek başıma yapamıyorum.benimle bir sezeryan olanlar aynı gün ayağa kalktı ben o gün gece kalkabildim ve bu ameliyatın çok zor olduğunu o gün hem yaşadıklarımdan hemde o gün hastanede yatan bir arkadaşdan öğrendim.saba 08:30 da girdim bebeği 10 dk da vermişler ben iki saat kalmışım ameliyatta sonra yoğun bakıma almışlar.sanırım 12 gibi çıkmıştım.ama çıktığımda kendimde değilmişim tek bildiğim ancak akşam 19:30 da ağrılarımın hafiflediğiydi.o gün sezeryan olan bayanlardan biri geçen sene laproskopi ile kisti temizlenmiş kızlar ameliyattan sonra 4.ayında hamile kalmış.onunda çok zor olmuş ben neden onlar iyi ben böyleyim derken konuya açıklık getirdi sonra tabi doktor ve hemşireler.bu arada güzel haber yumurtalıklarım kurtuldu.alınmadılar.diğer söylemek istediğimse şu, ameliyata giderken o masaya yattığımda ve yoğun bakımda o acıyla dolu nasıl aklıma geldi bimiyorum ama önce silgi ve emeliko nun isimlerini söyleyerek (çünkü onlarla bir seneyi aşkın görüşüyoruz ve aklıma gelen ilk iki isimdi.)devamında bu sitede konuşduğum okuduğum ve kadınlar kulubunde olsun isteyen herkese nasip et Allahım diye dua ettim bilmenizi isterim.
şimdi oğluşumla evdeyiz gündüzleri mışıl mışıl uyuyan umudum geceleri nöbet tutturuyor bana.işte böyle şimdilik aklıma gelenler bunlar.tekrar görüşmek üzere.
yalnız bişey varki ponaran daha şimdiden raporum bitince onu nasıl bırakıp işe gidicem diye kara kara düşünüyorum.Allah yardımcımız olsun.

gökdeniz geçmiş olsun iyi olmana çok sevindim oğlunla beraber sağlıklı bir ömür diliyorumsenin durumunu çok merak ediyordum bayram izni malum hergün siteye girip yazın varmı diye bakıyordum overin alınmadığı içinde çok sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…