Cikolata Kisti olanlar

gokdeniz buralardayimm..
benim adetim yine yaklasiyor ve moralim yavas yavas bozulmaya basladi. gokdeniz kizacak ama boyle oluyor bende :)
yummy sende de cikolata kisti mi varda tup bebege basladin?
off offf bugun bir arkadasim dogum yapti, sevindim onun adina ama kendi adima uzuldumm yine.. herkes olumlu seyler diyor ama 9 ayda bitmis oldu bende.
klomen falan kullanan var mi, acaba oyle seyler mi kullanmali. daha dr.a gitmeme 1 hafta var, sali ultrason ama o da vajinal olmuycak galiba. umarim dogru gorurler..

Merhaba Silgi Kaç Aydir Adet Yaklaştiğinda Nasil Yikildiğimi Biliyorum Ve Onu Görünce.ama Sabir Etmekden Başka çözüm Yok şu Sira.en Azindan Benim Için.önümüzdeki Ay Gidicem Doktora.bu Ay Sağlikli Yumurtam çalişiyor.çok ümitlendim Yikilmam Umarim.hepimize Hayirli Evlatlar Allah Nasip Etsin.

kızlar nerelerdesiniz 5.sayfaya dusmusuz :) ben de regl olucam galiba basladı gene belirtilerim..gökdeniz silgi ponaran moralimizi hiç bozmayalım olacak ha gayret:))

kızlar nerelerdesiniz 5.sayfaya dusmusuz :) ben de regl olucam galiba basladı gene belirtilerim..gökdeniz silgi ponaran moralimizi hiç bozmayalım olacak ha gayret:))

evet olacak inşallah amin:)a.s.

Bende bu ayki yumurtamı bekliyorum, bu ay ısı ölçümlerim pek bir garip gidiyor...

aman düşünmeyin hamişliği daha rahat kalırsınız yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Merhaba Emeliko Ponaran Silgi.benimde Geri Sayim Başladi Ve Gögüslerde Sizlama.benim Ilk Belirti Bu Olur Hep.ve Galiba Tutmadi.ama Beklemeden Bişey Söylemeyelim Dimi.gögüslerdeki Sizlama Hamileliğinde Ilk Belirtisi.ooofff Acaba Kendimimi Kandiriyorum.neyse Sadece Bir Hafta Beklemem Gerekiyor.lütfen Benim Için Dua Edin.bu Ay Sağlikli Yumurtam çalişti Diye O Kadar Umutlandim Ki.birde çok özen Gösterdik.önemli Günleri Kaçirmadik.birde Bu Ay Doktora Gidicem Ya çok Dua Ettim Bu Kist Değil Hamileyim Gideyim Diye.neyse Hayirlisi.allah Hepimizin Yardimcizi Olsun ....

Gökdenizcim,

Elinden geleni yapmışsın, gerisini düşünme artık.
Ancak o bekleyiş çok zor oluyor biliyorum.
Hadi hayırlısı bakalım, bende Mart ayında dr'a gideceğim eşimle.

Moralim Biraz Bozulmaya Başladi Ama Güçlü Olmam Gerek.eşimede Hayati Zindan Etmek Istemiyorum.benden Uzaklaşmasindan Korkuyorum.elinden Gelen Bişey Olsa Yapacak Oda üzülüyor çaktirmadan.hayirlisi Bekliyorum Son Bir Hafta

Ben Kistimi 19.10.2007 De Gelen Akinti Ile Doktora Gidip Araştirmalar Sonucunda öğrendim.o Gün Bugündür Korunmuyoruz.doktorda Istiyorsaniz Hemen çoçuk Demişti Zaten.şubata Randevu Verdi Kisti Kontrol Edecek.

Ohoooo, daha yeni sayılır sizinki:) Biz Ağustos ayından beri deniyoruzsırnaşık şey
İnsan isteyince, hemen olsun istiyor ama haklısınbenneyaptımki
Açıkçası benim gittiğim hiçbir dr bunun bir engel teşkil edeceğini söylemedi, okudukça ben gördüm ve öğrendim.
Önümüzdeki ay başka bir dr ile randevumuz var, bakalım ona göre bizde bir şeyler yapacağız artık.
Eşini hiç sıkma, öyle olursa birbiriniz daha çok etkilersiniz.

Haklisin Ponaran.sadece Acele Ediyorum.üstelik Adetim Gelmedi Henüz.haftaya Gelecek Yada Gelmeyecek Sizlama Başlayinca üzüldüm Birden Ama Sağol Senin Yardiminla Daha Iyiyim.oysa Ben Hep Silgiye Söylerdim üzülme Diye.oda Sende Benden Daha önce Başladiniz.dilerim Hepimizin Isteği Olur.emeliko Sen Nerdesin Bugün.sizleri Tanidiğima çok Sevindim.zaten Bu Siteye üye Olurken Ayni Dilden Konuşabileceğim Kişilerle Tanişmak Tecrübelerimizi Paylaşmak Ve Dertleşmekti Iyisiyle Kötüsüyle.sizleri çok Sevdim.

gükdeniz beninm de gögüslerim fena sızlıyor bu sebeptendir ki moralim bozuluyor :) çünkü regl öncesi klasik belirtiler ben de 7-10 gun oncesinden çıkar..bu arada bu idrar testi en erken ne zaman yapılmalı

mrh bendede vardı o çikolata kisti ama ilaçla tedavi gördüm artık yokmuş dr.um öle dedi.BendE senin gibi bebek istiyorum internette nerde 1 haber duysam hemen eşime diyorum.Ama senim eşin en azından arkanda benim eşim artık sıkıldı bunlardan.yani bence strese sokma kendini diyecem ama bana öyle diyenler aklıma geliyo ve ben onlara siz gelin benim yerimde olun bakalım diyorum yani seni çooooooooooook iyi anlıyorum rabbim herseyin hayırlısını versin.AYNEN SENİN GİBİ BENDE AGLIYORUM AMA NE FAYDASI VARÇ BOSVER TAKMA KAFANI OLUR İNS.RABBİM BİZİM GİBİ BEBEK İSTEYENLERE O DUYGYU TATIRSIN.AMİN.

MRH SİLGİCİM AYNI SORUN BENDEDE VARDI BENDE 3 SENELİK EVLİYİM 23 YASINDAYIM İNANKİ SENİ ADIM GİBİ HANGİ DURUMDA OLDUNU ANLIYOM.ÜZLME DESEM STRES YAPMA DESEM BANADA ÖYLE DİYORLAR BENDE ARTIK ONLARA BAĞIRIP CAĞIRASIM GELİYO ONUN İÇİN SANA TEK DİYECEĞİM SABIR BASKADA DİYECEK 1 ŞEYİM YOK BANA GELİPTE BEBEĞİN YOKMU DEMELERİNDEN BIKTIM.BURDAKİLERİN GENELDE TEK İSTEDİĞİ ANNE OLMAK BEBEĞİNİ KUCAĞINA ALMAK İNS BUNLARIN HEPSİ GECECEK GERİ DÖNÜP BAKTIĞIMIZDA NELER YASAMIŞIZ DİYECEZ. RABBİM TÜM ANNE OLMAK İSTEYENLERE ANNELİK DUYGUSUNU TATTIRSIN AMİN.Şeniz

Merhaba Emeliko Ayni Durumdayiz Demek Ama üzülmücez Tamam Mi Birbirimize Destek Olucaz.bir Hafta Kaldi Sonuçda Dilerim Olmuştur Ama Bu Sizlamalar Sanki Olmadi Diyor.idrar Testi Ise Adet Gecikince 2 Yada 3.günü Kesin Sonuç Veriyor.ama Kan Test Adet Günü Gelmedende Sonuç Veriyor.yetmezmi Sanada Geçmiş Olsun.

Emeliko, Silgi, Gökdeniz günaydın!

bu hafta yumurtlama haftam, çok heyecanlı, çok çalışıyoruz. Şeniz
sonra 2 haftalık bekleyiş başlayacak.:sm_confused:
Bakalım kısmet, çok zor geçiyor bu süre:)
Moralleri yüksek tutalım:teytey:

Günaydin Ponaran Heyecanini Anliyorum Dilerim Olur Canim.ayyyy Bak Geçen Haftayi Hatirladim Bende ölüyordum Heyecandan.akintini Falan Takip Ediyosun Dimi.birde Doğal Olacakmiş Herşey Görev Gibi Görmeyecekmişiz Bu önemli Diyor Okuduklarim Arasinda.ne Güzel Hadi Hayirlisi Bakalim.emeliko Ve Benim Son Haftamiz Bakalim Adet Görecekmiyiz.sana Ise Bol çalişmalar :::)::)

gerçekten insan bir heyecanlı oluyor, umut işte :)
Haydi bakalım, herkese hayırlısı:)
umarım bu ay hepmiz hamiş oluruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…