Cikolata Kisti olanlar

Gizemcim Benim Kistim Küçük Ben Kistin Varliğini çabuk Farkettim Garip Bir Akinti Gelmişti Hemen Doktora Gittim Incelemer Tahliller Falan 3,4 Cm Büyüklüğünde çikolata Kisti.doktor Yeni Olduğunu Söyledi Alti Ay Falan.hemen Bebek Yapalim Dedi.üç Ay Dene Tekrar Kontrol Edelim Durumuna Göre Ya Bir üç Ay Daha Ya Ameliyat.bizde çoçuk Istiyorduk Zaten Bu Yil Yapacaktik.hastalik Bizden önce Harekete Geçti.ama Alti Yillik Evliliğimde Tek Hayalimdi Bebek.ama Maddiyat Derken Iş Derken Hep Erteledik.sonrada Bunu Buldum Işte.bakalim Bu Hafta Ovulasyon Haftam.dilerim Bu Ay Tutar.dua Edin Benim Için.

bizde maddi açıdan istemedik bebek.ölesine kontrole gittiğimde farkedildi kist.doktor hemen bebek yapın değince yaptık.şimdi 2.düşünüyorum bile.bu kist başa bela gibi görünüyor.umarım bu ay tutar canım inşallah.

Bu Kist Evet Biraz Bela Bir Kist.eğer Bebek Isteği Yoksa D.kontrol Hapi Ile Büyümesi Ve Ilerlemesi Engelleniyor.eğer çoçuk Istiyorsaniz Hemen Yap çünkü Bu Kist Gerçek Bir Sorun.en Başda Dedimya Sen çok şansliymişsin.hemen Bebeğin Olmuş.şimdi Yapki Ilerde üzülme.ilerleyince Yumurtalik Hatta Rahmi Bile Almalari Gerekebiliyor.tabi Bebek Isteği Yoksa Aliyorlar Rahmi.varsa önce Ameliyat Olmadi Aşilama Olmadi Tüp Bebek Falan Filannnnn....

selam gökdenizz..benim de 2-3 cm..hemen hamile kalman gerek dedi dr..ınsallah tutar..3 ay denicez..olmazsa ben daha fazla beklemeden o kisti temizletmeyi düşünüyorum..vakit kaybı istemiyorum artık

Emeliko Doktorlar Bu Kisti Küçükken Temizlemek Istemiyorlar Eğer Bebek Istaği Varsa önce Bebek Olmasina Uğraşiyolar.çünkü Temizlensede Yeniliyor Kendini.ayrica Ameliyat Olsan Bile Alti Ay Sonra Hamile Kalinabiliyor.yumurtlama Günlerini Takip Et.diğer Yumurta Temizse Hamile Kalma şansi Var.azda Olsa Var.bu Oran Sağlikli Bir Kadina Göre %23 Le %40 Değişiyor Bizde.dilerim Allah Isteyen Herkese Nasip Eder.şubatta üç Ay Olacak Benim Kontrole Gidicem Bakalim Ne Durumda............

ameliyattan 6 ay sonra mi gebelik dusunuluyor? ama ameliyat sonrasi hamile kalanlar var, bundan emin misin?

bana dr um ameliyat sonrası hemen hamile kalma şansın var dedi..ama şu an yapmıyor..bi izleyelim falan dedi.ne biliim sinirim bozuluyor..4 yıllık evliyiz..tam bu ay korunmayı bırakacaktık bu kist çıktı..zaman kaybetmek de istemiyorum artık

Merhaba.....emeliko Bizde 2008 De Planlamiştik Ama Olmadi Işte Kist Ben Burdayimmmm Dedi Eylül Ayinda Gösterdi Kendini.silgicim Ameliyattan 6 Ay Sonra Istemek Değilde Genelde 5 Ve 6.aydan Sonra Hamile Kaliniyormuş Doktorlar öyle Diyor.ayrica Benimde Sadece Adet Dönemlerimde Ağrim Oluyor.birde şu Yumurtlama Dönemimde.ama Kabizlik Sorunum çok.sodalemon Da 5.ayinda Hamile Kalmiş örneğin.ama Güzel Olan Olan Kişilerin Var Olduğunu Bilmek.bu Ay Tekrar Umutluyum Hem Bu Ay Sağlikli Yumurtam çalişiyor.

benim de hiç ağrım olmuyor..adet döneminde klasik hep olan ağrım var..ben olacagına inanıyorum.içimden bir ses bu kist de olsa olacak dyor:))

bi de doktorum olmaz diye bişey yok dedi bunların çaresi var olmayacak dye kafana takma dedi..zaten ben araştırınca bu kistin ne kadar kötü oldugunu ogrendim..doktorum gebe kalamazsın dye bişey söylemedi..yaaa kızlar destek olalım birbirimize

Emeliko Inan Bana Nette Araştirdim Bu Kistin Ne Kadar Olduğunu Gördüm üzüntüden Deli Olacaktim.sonra Buraya üye Oldum Sizleri Buldum Sonra Bu Kistle Hamile Olanlari Okudum Bu Sitede Ameliyatsiz(gizem) Ameliyat Sonrasi(sodalemon) Bu örnekler Var Moralim Düzeldi Artik.ve Bu Ay Umutluyum.sizde Kirmayin Umudunuzu Sadece Zamanlama Iyi Olmali Ve Görev Değilde Istekle Olmali.stres Hormonlari öldürüyormuş çünkü.

Olacak Tabiki Mutlaka Olacak Olursa Normal Yolla Olmazsa Tüp Bebek Aşilama Sonuçda Olacak.sadece Biz Acele Ediyoruz.100 çiftten Sadece %20 Si Ilk Ay Hamile Kalabiliyor Düşünsenize.biz Daha Yeni Başladik.bu Kistlede 6 Ay Bir Yil Normal.üzülmek Yoooookkkkkk.çalişmaya Devammmmm.....::):):):):):):):)

Kızlar,

Bende de çikolata kisti var, benimde dr'um hiç takılmadı açıkçası. Bizde 6 aydır deniyoruz, bir sonuç yok henüz ancak Mart ayı içinde başka bir dr'a daha gideceğiz.

Çikolata kisti ile ilgili internette çok güzel bilgiler yok doğru ama ben yinede moralimi yüksek tutuyorum. yerimseniben

Bakalım bu dr ne yorumda bulunacak? Hamile kalmaya karar verince kendi dr'um ve onun dışında bir başka dr'a daha gittim ve ikiside bir engel olarak görmedi bunu kist çok ufak olduğu için.

Bakalım bu neler diyecek? Farklı bir bilgi olursa, sizi mutlaka haberdar ederim.
Bu başlığı güncel tutumaya devam edelim:)

en vahim durumda benim, 9 ay oldu :) bende bir sekilde olur diye dusunuyorum artik, hayirlisiysa tabi. gerci adet olunca baya bir olumsuz ve negatif oluyorum o ayri. adetleriniz duzenli sanirim. bu arada adet doneminde ultrasona girilir mi, var mi bilginiz?

Silgicim Umudunu Yitirme.bak Bu Başliğa Yazanlarin Hep Bir Macerasi Var Bu Kistle.çoçuğu Olanda Var.ayrica Adetin 3.günü Bakiyorlar Canim.kistin En Iyi Göründüğü Zaman Adetin 3.günü Diyolar.bana Hastaneye Gittiğimde üstten Ultrasonla Bakti O Gün.ama özelde Alttan Ultrasonla Bakti.yani Bakiliyor.ooooyy Oyyy Biz Kadinlar Neler çekiyoruz.ama Olsun Yinede Güzel Kadin Olmak.

dr um beni adetim 4. günü çağırdı..ve o zaman net teşhisi koydu..zaten reglyken en iyi görülüyormuş.of ilk ayımız bu bizim çok acele ettiğimi de biliyorum..ama 3 ayın sonunda yani martta kesinlikle aldırıcam bu kisti..

Canım benim ben yazdıklarını büyük bir üzüntü ile okudum kendini çok yıpratıyorsun. Ben çikolata kisti varlığında hamile kaldım ve şimdi 17 aylık bebeğim var. Senin neden olmasın Hayatı biraz oluruna bırak güzelim. Yani her ay başı bebeğin olacakmış gibi düşünme inşallah bir gün olacak de. Ümitsizliğe kapılma ama aşırı da konunun üzerine düşme Psikolojik durum çok önemli Hem doktorun kistin çok küçük olduğunu söylemiş İnşallah bebeğin olacaktır. Ancak biraz sabretmelisin Ben hamile kaldım bebeğim oldu Şu an yine aynı sorun mevcut Doğum kontrol hapı kullanıyorum. Birde canım fazla kilo almamaya çalış kilonunda önemli olduğunu biliyorum. Hayata ümitle bak. Hiç moralini bozma Ben de bir süre ümitsiz oldum sonra kendi kendime aman boşver olmazsa olmaz ne yapalım ben de evlat edinirim dedim üzerine düşmedim Çok şükür bebeğim oldu. Bir de bol bol dua et canım Gülen yüzün solmasın

Silgi Emeliko Görgünüz Mü Bu Kistle Bebeği Olanlara Bir Kişi Daha Eklendi.demekki Bizimde Bebeğimiz Olabilir.üzülmek Yok Kizlarrrrrrrrr

Emeliko Ben şimdi özellikle Bugün Ovulasyon Günümdeyim Bu Hafta çok önemli Benim Için.adetimse Geçen Ay 17.01 Deydi Eğer şubatta Olursa 12.02 De Olacak.ayyyy çok Umutluyum.umarim üzülmem Sonunda Ama Umudum Hep Olacak Artik.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…