Cikolata Kisti olanlar

ayın 11 ine ne kaldı ki? bende regl belirtileri dışında hiç garip bir belirti yok gökdeniz en iyisi gidip şu çatlatma iğnesi falan varmış ondan yaptıralım

Emelikooo Ama Bizim çatlama Problemimiz Yok Ki.bizim Bir Yumurtamiz Farkli çalişiyor Sadece.o Ay şansimizda Yok Zaten.ama Burada Okuduklarimiz Var Ameliyatsiz Hamile Kalan.normal Yolla Onlari Düşünelim Ve Umudumuzu Kirmayalim Olurmu.benim Ayin 12.sinde Bu Belirtilerden Umudum Yok Ama Beklemek Yine En Güzeli.umarim Güzel Haber Yazariz Buraya.ama Yazmasakda şansimiz Devam Edecek.üzülmek Yooookkkk.

biz daha bu ay basladık canım..ocak ayında..ocakta benim adet gecikti dr a gttm bu kisti soyledi..alakasızmış adetle...ben kaale almadım..ama ne zaman netten arastırdım panik yaptım..dr da yok öle o kadar kötü değil diyor..yani canım ilk denemeydi bu ay

Emeliko Hayirlisi Olsun.ya Bişey Sorcam şimdi Lavaboya Gittim Lekelenme Olmuş çok Açik Kahverenginde.bu Ne şimdi Yaaaaa.....

aaaa..burada okudum ben de..gebelik belirtilerinden biriymiş..canım ya..ınsallah oyledir..test yapsana..biz ancak kendikendimize yorum yapabilirz..belki idrarda çıkar

Canim Yaaa Idrarda çikmasi Için Adet Gününün Geçmesi Gerekiyor.ya Ama Heyecan Yaptim şimdi.sizlama Başlayinca Umudum Kalmamişti.şimdi Yeniden Acaba Demeye Başladim.off Kizlar çok Kötüyüm Karmakarişik Oldum :s

biz hep iyiyi dusunelim ama kötüsünü unutmadan..olmazsa canımız sagolsun bi dahaki aya!! belli olmaz canım belki tutmustur..dur bekleyelim bakalım

Saolun kızlar,
dün akşam ovulasyon testinde çift çizgiyi yakaladık:hooray:
Bu ay hem çok çalıştık, hemde ilk defa bu kadar bilinçliyim.
Artık hemen hemen ne zaman olacağını kestirebiliyorum yumurtlamanın:dance:
artık bu ay da tutturamazsak, Mart'a dr'dayız zaten. :çok üzgünüm:

Günaydin Ponaran Silgi Emelike Ve Herkese Günaydin,ponaran Senin Için Dua Ediyorum Dilerim Olur.emeliko Ve Ben Bekliyoruz.silgi Lütfen üzülme Bak Biz Yanindayiz.umutlarimiz Biterse Başaramayiz.

Saolun kızlar a.s.

Emeliko, beklemek en zoru bence...
Bende önümüzdeki hafta bekleyişte olacağım ama en azından bekleyebilmek de güzel...

Başka şeylerle uğraşmak zorunda da olabilirdik.
Umudu hiç kaybetmeyelim. :teytey:
Umarım bu ay hepimiz hamiş oluruz

Oooyyyyyy Kizlar Bazen Duruluyorum Bazen Heyecan Bazen Umut Karmakarişik Yaşiyorum şu Bekleme Süresini.olmadi Gibi Geliyor Ama Bir Yandanda Ya Tuttuysa Diyorum.emeliko Allah Yardimcimiz Olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…