Cikolata Kisti olanlar

Günaydın Kızlar,

İyi haftalar olsun, su gibi geçsin.
İzmir'de klasik sıcaklar başladı, dün akşam uyuyamadım ilk defa sıcaktan. Bu hafta iyice artacak diyorlar...

Emeliko, Silgi, ne alemdesiniz? Sesiniz hiç çıkmaz oldu. Arada bir ses verin yafuu.
Bizim iş değişikliği oldu, bugün istifasını verecek hayırlısıyla bakalımjeyyar

günaydınnnnnnnnnnnnnnn
harika bir pazar geçirdim.çok güzeldi.dinlendim eğlendim.
haftamızda güzel geçsin kızlar.
ponarancım hayırlısı olsun.herşey gönlünüzce olsun.umarım hayırlısı böyledir.

kızlar erken gebelik testi yaptım pozitif çıktı..kan testi yaptırdım 7.2 çıktı..alt sınır 5 miş..gökdeniz hamilesin dyor..doktorum 2 gun sonra tekrar kan testi ,istedi..değer düşük yani..sevinemiyorum..bişey anlayamadım..ama idrar testlerinin hepsi pozitif :)) rüyada mıyım acaba?

çok sevindim bir endolu daha anne oluyor inşallah..bildiğim kadarıyla erken yapınca kan testini değer düşük çıkıyor sonra yükseliyor zamanla.internette aşağıdaki değerleri vermiş.hayırlısıyla bebek geliyor inşallah.
normal bir gebelikte haftalara göre ortalama beta-hCG düzeleri ise şöyledir.

Son adet tarihinden itibaren geçen hafta sayısı HCG (mIU/ml)
(INCIID)
3 hafta 5 - 50
4 hafta 3 - 426
5 hafta 19 - 7,340
6 hafta 1,080 - 56,500
7 - 12 hafta 7,650 - 288,000
13 - 16 hafta 13,300 - 254,000
17 - 24 hafta 4,060 - 165,400
25 - 40 hafta 3,640 - 117,000

günaydınnnnnnnnnnnnn,
ponaran nerdesin dünden bu yana fikirlerini bekliyoruz emeliko ile.silgicim sende gelmedin.sanırım iyi bir haber daha bizi bekliyorrrrrrr.:dance:

Merhabalar & Günaydınlar!

Güzel bir haber daha yolda sanırım :)
Emelikocum, ben regl günüm 2 gün geçtikten sonra idrar testi yaptığımda pozitif çıkmıştı.
Ertesi günü de kan testim + çıkmıştı.

Sen ne kadar erken yaptın peki? Merakla güzel haberleri bekliyorum.:teytey:
2 gün sonrakinde en az 4 katı falan çıkmalı. Hadi bakalım...a.s.
:içelim:

Anladım Emelikocum, o zaman böyle değer çıkması normal.
Regl günü tekrar yaptır bakalım.
Süper haber oldu bu yafuuu:dance:

emelikocum inş. hamilesindir,Allah sevindir sin inşallah.Benim de regl günüm yarın ama bütün belirtiler mevcut sanırım bu ay da bebiş yok.:1no2:

yaa inanmiyorumm, cok sevindim emeliko. nasil umudun yok canim hamilesin iste, o kadar test tesaduf olamz. arti biz gozumuzde cok buyuttuk o yuzden ruya gibi geliyor. kabul et insallah hamilesinnn :) valla hepiniz teker teker hamile kaldiniz, bir ben kaldim topici acan ve baslarda yazan ama bende hala tikk yok. benim 3 ay esim yok zaten, bu aralar olmazz. hayirlisi olsun, artik 3 hamis bana bol bol dua edin, belki dualariniz sayesinde olur. cok sanslisinizz masallah. gorusuruz.

arkadaşlar çok teşekkürler iyi dilekleriniz için..silgicim lütfen doktora git ve yumurta takibi yaptır ki en azından yumurtalarının olup olmadığını,oluyorsa çatlayıp çatlamadığını bilelim..bi sorun varsa ona göre tedavi olursun burdayken..rahim filmini de çektir bence canım..eğer ben hamileysem ki hiçbir belirtim yok testler dışında; senin ne farkın var? hepimiz aynı sorunu yaşıyoruz çünkü..silgicim emin ol başarıcaksın..başarıcaz...

emelikocum cok tesekkur ediyorum sana ve diger arkadaslara. sakin icimde burukluk oluyor diye dusunmeyin, cok mutlu oluyorum. biliyorsunuz ben umut ariyordum ve siz guzel haberlerinizle umut oluyorsunuz.su anda senin hamileligin onemli olan zaten, insallah tam anlamiyla emin olup sende gokdeniz ve panoran gibi tadini cikaracaksin. bakarsin bir gun bende size katilirim.
bunun disinda son gittigm dr. yumurta rezervin iyi dedi, rahim filmide yakinda cektiricem, size hbr veririm sonucu. arti ben cok stresli gunler yasadim evlendigimden beri yani yaklasik 2 yildir evliyim 1 yil cocuk dusundum ve o yil butun aksilikler ve insanlarin sahtekarliklariyla karsilastim. bahsetmedim ama zor gunler gecirdim. benim once bir psikologa gitmem gerek heralde, bu stresle hamile kalmam cok zor

Eemelikocum, benim ilk ve tek belirtim göğüslerim acıyordu, dokunamıyordum. Hiç öyle olduğumu bilmem. Başka belirtimde olmadı açıkçası... Bir de akıntım oluyordu normalden fazla.

Silgicim, bence sıra artık sende sırnaşık şey Dr'un verdiği haberler güzel, herşey yolunda demek ki. Evlenir evlenmez yurtdışında yaşamak kolay diil, insan evine çok yakın olsa bile zorlanıyor. Umarım zor günler geride kalmıştır ve sende en kısa sürede bebişine kavuşursun. a.s.

günaydın kızlar,
bugün büyük gün.çok heyecanlıyım ve emelikodan gelecek haberi çok merak ediyorum.bu kadar pozitif testten sonra bu umutla beklemek çok zor.
İnşaallah hayırlısı ile güzel haberler alırız bugün.
Silgicim sıra sende ben en kısa zamanda bu haberi sendende alacağımıza inanıyorum.sende inan.kalbimiz seninle.
ponarancım bu çiçeklerde sana güzel annemiz a.s.a.s.a.s.

kızlar,
silgi ponaran okuyan arkadaşlar
EMELİKO HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
çok sevindim çok mutlu oldum
Allah dileyen ve isteyen herkese nasip etsin.
Emeliko heyecandan yazamadı izni ile ben yazıyorum ve Allah tamamına erdirsin diyorum.
:dance::dance::dance::dance::dance::dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…