Cikolata Kisti olanlar

Silgicim,

Bizim kist boyutlarımız aynı nerdeyse, bence hiç laparoskopiye falan kalkışma.
Kolay birşey diil çünkü, eşim bu sene apandist oldu lap ile, üstünden 3 ay geçti, vücut kendini yeni yeni toparlıyor. :1no2: Basbaya ameliyat işte, sadece biraz daha konforlu bir yöntem o kadar. Bencede denemeye devam edin.

Hazır burda drlar elinin altındayken, bence yumurta takibi yaptır, günlerini öğren, yumurta kalitesinden& büyüklüğündena emin ol. Çünkü bizdeki kist kaliteyi etkileyebiliyor. CADIARZU

Ondan sonrada eşinle çalışmalara devam bence. a.s.

gunaydın kızlar pek giremiyorum misafirlerim var..ben de 2 gun sonra adanaya gidiyorum..bana doktorum kesinlikle laporoskopi olmaz dedi.4cm altı kistlerde yapmıyorlarmış..en guzeli rahim filmi silgi..tüplerine baktırmış olursun..bu kistin orda olması önemli değil,mühim olan kistten sebepli yağpışıklıklar veya tıkanıklıklar..umarım bizde yoktur..gökdeniz ponaran bebişler büyüyor aman nazar değmesin..bekliyoruz cinsiyetlerini :))) ben önemli haftadayım..yumurta takibi yapılıyor..yumurtam da oldu bakalım artık kısmet :))dua edin

herkese merhabaaaaaaaa,
silgicim benim kistimde solda ve 3,2 cm ve sağ taraf temizdi.canım doktor lap.önermedi kesinlikle olmaz demişti banada.ilk üç ay kendi haline bırakıcaz demişti.sonraki üç ay yumurta takibi yapıcaz demişti.öyle devam ediyorduk.yumurta takibim bitti bebek olmadı.önümüzdeki ay rahim filmi çekelim demişti ki ben o ay rahim filmi nerde nasıl çektiririm parasını nasıl ayarlarım diye adetimi beklerken hamile kalmışım meğer.yani bu boyutta lap.önermiyolar.mutlaka başka doktorada git.yumurtanı takip ettir.ve gitmeden rahim filmi çektir.rahim filminden sonra bir ay korunuluyor zaten.sonraki ay korunmasız çalışmaya başlanıyor.

kıslarrrrrrrr,
doktora gidip geldim bebeğim iyimiş:nazar:.gelişimi hani küçükdüya biraz arayı kapatmış ve tam haftasına göreymiş:nazar:.çok güzel çok heyecan vericiydi.darısı Silgi ve Emeliko nun başına YARABBİİİİİİİİİİ.ve isteyen herkesin başına.bir kg almışım ama vucudum çok değişti.direk göbek çıktı bende gögüsler birde.ay sonu üçlü test yapılacak tekrar gidicem doktora o yönlendirecekmiş.ponarancım kendi söyledi doktor yaş bu yılmı 36 yoksa geçtikmi dedi bende bu yıl dedim o zaman üçlü testi yaptıralım bir sorun çıkarsa ona göre bakarız dedi.şu anda bir problem yok dedi:nazar:.folık aside devam.başka bişey demedi normalmiş herşey.şükürler olsun Allaha.:nazar:

once duana AMINNN :) bebisinin iyi olmasina sevindimm, bebek icin alinan her kilo buna deger:KK66: ne guzel bir duygudur yaa, valla kiymetini bilin altin tasir gibi tasiyin ve dikkat edin. gecen gittigim doktor tup bebek merkezindeydi, hamileler vardi muhtemelen tup bebektiler , ay bir nazlilar gorseydiniz, yani emek cekince boyle nazli olunuyor demek ki, sizde naz yapin bol bol, eslerinizi delirtin hehe.

silgicim benim eşim hiç naza gelmiyor yaaaaaaaa.her istediğimi yapar sağolsun ama al dediğim şeylerdir bunlar genelde yada evde birşeyi alamazsam yardım eder.ama öyle naz falan yapamıyorum.ama olsun durumdan şikayetçi değilim.güzel gidiyor şimdilik şükürler olsun.

Günaydın Kızlar,

Gökdenizcim, herşeyin yolunda gitmesine pek sevindim. Bak gör seninki ileri bile geçecek gelişimde. :nazar: Sen yeterki iyi beslen ve kendine iyi bak.

Ben geçen haftaya kadar + 4 kg idim, artık kilo alınan aylara da girdim, haftabaşına yarım kg alabilirsiniz diyorlar, dikkat etmek lazım.CADIARZU

Emelikocum, demek yumurta takibi yaptırıyorsun, en garantilisi bencede. Hadi bakalım inşallah yumurta &spermler kavuşsunlar bu ay artıkyerimseniben

Silgicim, bencede buradayken hem rahim filmi & hem de yumurta takibi yaptır mutlaka sende.

gunaydin..
panorancim yumurta takibi yaptirmak iyi mi olur bilmiyorum, cunku her ay degismiyor mu? isi takibine devam etmeye calisiyorum..

günaydınnnnnnnnnnnn
beslenmeme çok dikkat ediyorum son zaman çok çok meyva yemiştim.ilk zamanlar acıkdıkca beyaz leblebi çubuk kraker falan yiyordum.hoşuma gitmesede.sonra meyva aldı bunların yerini.sanırım böylelikle hem fazla kg almadım hem bebek beslendi.dün bebeği gördüğümden ve iyi şeyler duyduğumdan bu yana çok keyifliyim.Allah hepimizin böyle sağlıkla devam etmesini nasip etsin.hepimiz için herşeyin hayırlısı olması dileğiyle.a.s.a.s.a.s.

gunaydin..
panorancim yumurta takibi yaptirmak iyi mi olur bilmiyorum, cunku her ay degismiyor mu? isi takibine devam etmeye calisiyorum..

haklısın Silgicim ama bence yumurta kalitesini de öğrenmiş olursun.
yeterince büyüyor mu, kistten dolayı etkileniyor mu diye yani...
Burda okuduklarımdan böyle şeylere baktıklarını duymuştum.
bir araştır istersen forumlardan
Tarihten ziyade bence bu önemli, bir ay yaptırmak da fayda var diye düşünüyorum.
Aslında en güzel bilgiyi Emeliko verir, o şu an yaptırdığı için.

günaydınnnnn
burada bu sabah yağmurlu bir hava var.hava kapalı ben kapalıyım.dün gece uyuyamadım ateşler bastı beni.camları falan açtım sonra uyumuşum ama husursuzdum yine şimdide öyleyim.şu geldi aklıma adet dönemim o sebeble olabilirmi acaba.hala ellerimden ayaklarımdan ateş çıkıyor sanki.

Günaydın & Hayırlı Cumalar!

Doğru diyorsun Gökdeniz'cim,dün yazmaya fırsat olmadı. Tüm gün toplantıda geçti malesef. :bbo:
Adet döneminse mutlaka ondandır, çünkü vücut ilk üç ayda eski sistemdeki gibi çalışmaya devam edermiş. Belirtileri hissetmen normal yani, telaşlanmaa.s

Kaç haftalık oldun şimdi sen

12+6 olmalı ponarancım adet döneminden sayarsak eğer.dün çok kötüydüm ateşler basıyordu bugün daha iyiyim gecede uyudum.sen nasılsın merak ettim dün sorun olmasında yeterki.

12+6 olmalı ponarancım adet döneminden sayarsak eğer.dün çok kötüydüm ateşler basıyordu bugün daha iyiyim gecede uyudum.sen nasılsın merak ettim dün sorun olmasında yeterki.

Amannn hadi maşallah:nazar: ilk 3 ay uzun geliyor ama sonasını anlamıyor insan gerçekten. Daha bir panik halinde oluyorsun ilk aylarda hani bişi olmasın diye, sonra alışmaya başlıyorsun. :dance:

Günaydın Kızlar,

Herkese iyi haftalar olsun bakalım. Su gibi geçsin bu haftada...

Emeliko, Silgi sizlerden ses yok ne zamandır, ne alemldesinizzz
Özledik yafuuuu

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnn,
güzel bir pazarın sonrasında yine pazartesi bugün yarın bütün günler güzel geçsin arkadaşlar.önce sağlık sonra hepsi olur.

X