Cikolata Kisti olanlar

Günaydın Kızlar,

Herkese iyi haftalar olsun bakalım. Su gibi geçsin bu haftada...

Emeliko, Silgi sizlerden ses yok ne zamandır, ne alemldesinizzz
Özledik yafuuuu

panorancim ben de hersey bildiiniz gibi. bebisin 5 aylik olmus ne cabuk buyudu kerata sırnaşık şey

Günaydın Kızlar,

Doğru diyorsun Silgicim, pek çabuk geçiyor gerçekten. Allah tamamına erdirsin inşallah,
doğum yaparken hep sizler için dua edeceğim hayırlı evlatlara kavuşmanız içina.s.

Günaydınnnnnnnnn hayırlı güzel günler olsun hepimiz için,
ponarancım doğum deyince aklıma gelen soru ne düşünüyorsun normal mi sezaryan mı.ben bebekle ilgili problem çıkmazsa normal istemiştim hep.ama doktorum sezaryan yapıp hemde kisti yapışıklıkları ve yapışıklıkların bulaştığı noktaları temizlemek istediğini söylüyor.her gittiğimde kisti kontrol ediyor şu an sabit duruyor tabi.bunu doğumu sezeryan yapıp temizliycem diyor hep.bende diyemiyorum normal doğum istiyorum diye çünkü oda mantıklı düşünüyor.
silgicim nasılsın doktorla ilgili ayrıntı vermemişsin hiç.
emeliko tatilde kızlar.tatil nasıl emeliko nerdesinnnnnnnnnnnn.

panoran cok sagol, insallah hatirlarda dua edersin..
gokdeniz daha dr.a gitmedim. biliyorsunuz bir dr.a gittim o da lap. onerdi ama vazgectim. enistemin calistigi unv. hastanesinde arkadasina gorunucem, onu bekliyorum. sanirim rahim filminide orada cektiricem. simdilik bekliyorum yine her zamanki gibi :)
bu arada bana da gecen yil bir dr. hamile kalirsan sezeryanla temizleriz demisti ama ne kadar saglikli bu bilmiyorum, cunku zaten hamilelikte bu kist geriliyormus. iyice arastir bence..
emeliko iyi tatilller...

kızlar emeliko ile msn de kısa bir görüşme yaptık iyiymiş tatili güzel geçiyormuş ve sizlere selamı var.
silgi ben doktor işini hemen halledersin sandım ne biliyim ben biraz tez canlıyımdır.hemen öğrenmek isterim.ama planladıklarını mutlaka yap gitmeden.doktoruda geciktirme bence yumurtlamana bakılsın rahim filmin çekilsin.tabi bunlar benim fikrim.hem günlerini güzel geçir çok özlemiştin İstanbul u.
sezeryanla temizleme işi ise doğru olmalı araştırmadım ama yapılacak başka ne varki.kistin gelişimi duruyor ama geçmiyor hamilelik döneminde doğumda temizlerse tekrarlayana kadar rahat olurum.
bazen düşünüyorumda Allah beterinden saklasın ama nerden bulduk ki böyle bir kisti.ve tekrarlıyorum Allah beterinden saklasın.

Gökdenizcim, ben doğumdan çok korkan bir insanım aslında. :1no2:
Hep benimle kalabilir bebiş içimde, o derece yani.
O yüzden işi garantiye almak için normal doğumcu bir dr seçtim, dr kistim olduğunu biliyor.
Henüz doğum nasıl olur gibi konuları konuşmadık hiç, benimde aklımdan temizletmek geçmiyor diil ama bakalım, zaman yaklaştıkça konuluruz herhalde. Doğum kısmını pek düşünmemeye çalışıyorum ben anlayacağınız.

Silgi'cim, gerileme konusunda da benimki aynen duruyor dr'un dediğine göre, pek gitmeye niyeti yok gibi. yerimseniben

ponarancım aklında olsun bu konuyu konuşursan doktorunla bizle paylaşırsan sevinirim çünkü bakalım ne diyecek senin doktorun fikri ve bilgisi ne olacak bu kisti temizlemeyle ilgili.
doğumdan korkmayan yoktur sanırım bana uzak olduğu için henüz korku yok içimde.bebeği düşündükçe garip bir gülümseme geliyor yüzüme o kadar.gece rüyamda gördüm kız bebeğim olmuş pembe kundaklara sarmışım.ilk kez gördüm hamilelikde böyle bir rüyayı.Allah hayıra çıkarsın.

günaydın arkadaşlar,,,,,,,,
ponarancım nasılsın bu sabah bebeğin nasıl kıpırtılar varmı.
silgicim sen nasılsın.bu gece rüyamda sen vardın.a.s.
emeliko tatil çılgını hadi bakalım tatilde neler olacak.merakla bekliyoruz.:asigim:

Günaydın Kızlar,

Gökdenizcim, ne güzel bir rüya görmüşsün, çok hoşuma gitti. Hamilelikte çok değişik rüyalar görebilirsiniz diyorlar hormonların etkisiyle a.s

Bizimki hareketli canım, yemeklerden sonra özellikle daha bir hareketli oluyor
Değişik bir duygu gerçekten yerimseniben Bugün 20. haftaya girdik, yolu yarıladık yani.

Gökdenizcim, dr ile konuşunca sana mutlaka bilgi veririm, bakalım ne diyecek bende merak ediyorum. Korksam da normal doğum yapmak istiyorum, en azından denemek :1shok:

Emelikocum, tatil yarar belki belli mi olur,
hadi kızlar müjdeli haberlerinizi bekliyoruz. a.s.

kizlar merhaba. ne guzel bebeklerinize kavustunuz, simdi dogumunuzu dusunuyorsunuz. Insallah hersey gonlunuzce olur. darisi bizim basimiza..
gokdeniz nasil gordun? hayrolsunn..

inşaallah silgicim ya yani şu formda birleştiğimiz noktadan bu yana emin olki tek duam hepimizin bebeğinin olması.bizimkiler sağlıkla doğsun tez zamandada Allah sana emeliko ya isteyen herkese nasip etsin.
rüyamda ise ben istanbuldaydım ben de severim istanbulu çok güzel anılarım var orada.gezmeye gitmişim istanbula bir çarşıda geziyorum kapalı çarşı gibi biryer.bir ayakkabı dükkanı dikkatimi çekiyor.sanırım sizinmiş.dükkanın camında içerde hep a4 kağıda silgi yazılmış kurşun kalemle içeri giriyorum bayanlar var hepsine soruyorum bu silgi yazısı nedir diye.eğer biriyse onu görmek istiyorum diyorum.konuşmak istiyorum diyorum.küçük güzel bir dükkan beyaz giyinmiş uzun siyah saçlı bir kadın var gömleğin yakalarında küçük çüçek işlemeleri bunlar rüyamda dikkatimi çeken ayrıntılar.ve işte böyle garip bir rüya.rüyayı neye yorarsan ona çıkarmış.ben herşeyden önce ayakkabı dükkanı olmasından dolayı rahatlığa yordum öncelikle sonra neye çıkar bilemedim silgicim.sende hayra yor hayra çıksın arkadaşım.

gokdenizcim enteresan bir ruya, yazdigin icin tesekkur ederim. hayrolsun ben de senin gibi rahatliga yorayim ve bebege, herseyi bebege yorar oldum zaten :)
nasil geciyor hamilelik, mide bulantilariniz bitmistir artik. gokdeniz senin kac aylik oldu ?

Günaydın Kızlar,

Haftanın sonu yaklaşıyor, şükürler olsun...
Gökdenizcim, silgi ile ilgili rüyan değişikmiş gerçektende, hayırlara çıksın inşallah.

Biz bildiğiniz gibiyiz, tartıda hayatımda görmediğim kiloları görmeye başladım. Değişik bir duygu. + 5 kg oldum artık.:icecream:

Acıkırsam, sizi bile yerim vallasengözlerimebaksanab

günaydın herkeseeeeeeeee
silgicim benim üç aylık son haftamız artık dörde giricez inşaallah.bende pek mide bulantısı olmadı canımcım inşaallah sizdede olmaz çünkü nadirende olsa yaşadım çok zor oluyor.Allah tez zamanda sizede versin heyecanla bekliyoruz.
ponarancım günaydın güzel annemiz kaçındaydı senin doktor.
emeliko ne zaman dönüşşşşşşşşşşşşş

ooooooo evet daha çok varmış.ben 23 haziran gibi gidicem sanırım randuvu alıcam o sıralar üçlü test e gönderecekmiş.ponaran benimde karnımdan bazen pıtırtılar geliyor çok küçük acaba bebekmi.

Gökdenizcim,

Ben 15 haftalık itibarıyla hissetmeye başladım, ona bile dr erken dedi.
İlk zamanlar pıtırtıdan çok seyirme gibi oluyor. Hani insanın gözü falan seyirir ya onun gibi, sonra gittikçe güçleniyor ve dışardan hissedilir oluyor

değil ponarancım seyirme olmadı yada başlamadı daha bende.ama arasıra pıtlar oluyo karnımda nadiren çok sık değil.ama seyirme değil bu.bak şimdi merak ettim.hatta acaba gerçekden bebekmi deyip gülümsüyorum ama.erkende demiş doktor sanada baksana .

Günaydın Kızlar,

Hayırlı Cumalar olsun. Eşim iş değişikliği yapacak gibi gözüküyor, henüz netleşmedi ama bakalım hayırlısı. Bugün belli olacak, umarım herşey daha iyi olur.

Gökdenizcim, karından ziyade karının altı, yani bikini bölgesine doğru hissediyor insan. Başlar seninde yakında bence...

Herkese iyi tatiller!

günaydınnnnnnnnnnn,
hayırlı cumalar herkese.
ponarancım eşinin iş değişikliği umarım istediğiniz gibi olur canım herşey gönlünüzce olsun.gelişmelerden haber ver bizede.hayırlı bir gün bugün.
benimde bu küçük pıtlar evet karnın altında kaç gündür yok ama.uzun uzun uyuyor sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…